Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 27.11.2017 we wszystkich miejscach

 1. 1 punkt
  Teraz z ciekawości sprawdzałem i rzeczywiście normalnie.Z innej przeglądarki na wszelki wypadek.Ale jak pierwszy raz chciałem podejrzeć co tam jest to była tragedia z czasem.
 2. 1 punkt
  W zasadzie to wcale może nie być takie głupie. Możliwe, że jest to spowodowane taką sytuacją jak z klauzulami niedozwolonymi, co sobie różne instytucje kasę nabijają na zasadzie wysyłania wezwań do zapłaty do przedsiębiorców, że mają klauzulę i jak nie zapłacą to oni to zgłaszają do sądu i będą płacić karę. Taka możliwość ma być właśnie w przypadku danych osobowych. No ale dzięki temu samopodpierdoleniu to już nikt nie może nikogo naciągnąć, bo wtedy trzeba się szybko przyznać samu do winy i wyłudzacz nic nie wskóra.
 3. 1 punkt
  Już widzę jak człek na kolanach ciśnie zrobić sobie samop*dpierd*lenie wszyscy będą liczyć - jak dotychczas - że jakoś się to upiecze..
 4. 1 punkt
  O co chodzi w punkcie 6? Samopodpie*****lenie?
 5. 1 punkt
  Czasowo widzę to tak (nie jest to oferta, wiadomo że w życiu różnie bywa i może się to trochę przesunąć, nie lubię podawać terminów, ale jak już jestem ciągnięty za język to napiszę jakbym to chciał zrobić ): - dzisiaj aktualizacja poprawiająca skuteczność - w tym tygodniu skrypt ogłoszeń i skrypt katalogu firm - w tym tygodniu około 1000 nowych adresów w premium - w tym tygodniu oddanie za free dwóch pierwszych skryptów premium - będą one dostępne dla każdego, również dla osób które nie mają premium
 6. 1 punkt
  strona jest wolna, długo się wgrywa. duża konkurencja. A zdobywasz linki do strony? bo nie widzę tak na szybko żadnych.
 7. 1 punkt
  Z tą darmowością presty też należy uważać, bo bez programisty, który nie pracuje za darmo, raczej ciężko stworzyć przyjazny dla użytkownika i wyszukiwarki sklep.
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+01:00