Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/25/2017 in all areas

 1. 3 points
  Lepiej raz a porządnie - zainwestujcie! Skrobanie du*py szkłem, a przecież w skali roku taka strona nie kosztuje dużo, tym bardziej, że ma być narzędziem do zarabiania!
 2. 2 points
  Firewall systemu ma tyle możliwość konfiguracji, że trudno opisać wszystkie. Błędem jest praca serwera na defaultowych ustawieniach zapory.
 3. 2 points
  Dane z CEIDG: 1.ADGROUP 2. WILLBUD MICHAŁ WILLA Adres głównego miejsca wykonywania działalności woj. POMORSKIE, pow. pucki, gm. Puck, miejsc. Smolno, ul. Jana Pawła II, nr 36, 84-100, poczta Puck, opis miejsca (ADGROUP) Adresy dodatkowych miejsc wykonywania działalności Polska, woj. POMORSKIE, pow. Gdynia, gm. Gdynia, miejsc. Gdynia, ul. Legionów, nr 112, lok. 21, 81-472, poczta Gdynia, opis miejsca (WILLBUD) Adres do doręczeń woj. POMORSKIE, pow. pucki, gm. Puck, miejsc. Smolno, ul. Jana Pawła II, nr 36, 84-100, poczta Puck, opis miejsca (ADGROUP) Wśród PKD firma zajmuje się budową mostów, domów, wydobywaniem żwiru :), dróg i autostrad itp. Warto te informacje uwzględnić w kontakcie...
 4. 1 point
  Mała Wiktoria Jaworska walczy z nowotworem. Szczegóły tutaj: http://www.kawalek-nieba.pl/wiktoria-imie-zobowiazuje Czas na rozliczenie PITów jest do końca kwietnia i na pewno sporo z Was może jeszcze przekazać 1% na ten cel, do czego wszystkich namawiam. W formularzu PIT należy podać KRS 0000382243 oraz w rubryce "Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%" wpisać 749 pomoc dla Wiktorii Jaworskiej.
 5. 1 point
  To nie news, ale powinien się w tym temacie pojawić: w ubiegłą niedzielę Tomek Gollob odniósł ciężką kontuzję. Rokowania są złe. Tym bardziej złe, że ten facet naprawdę żył żużlem i to jako zawodnik. Oby zebrał siły i ułożył sobie życie na nowo, choć raczej już w nowej roli. Nie mieliśmy nigdy wcześniej tak utytułowanego żużlowca. Tony Rickardsson powiedział kiedyś, że Tomek to najlepszy kierowca wśród żużlowców. I to prawda. Trzymaj się Tomek! e:
 6. 1 point
 7. 1 point
  1% dałem na Bori (2 rok z rzędu, bo się rozliczałem jak tylko PITY doszły i nie zmieniłem nr KRS, może i tam niewiele bo ze 200 zł miałem ale zawsze coś ) jest jeszcze Lesiu i Eddy z tego co pamiętam, czasem tam gdzieś końcówki wysłałem, kiedyś nawet prosiłem aby COPY coś tam wrzucali, to chyba ino ja i Sindrus wrzuciliśmy Chciałbym dać więcej ale nie mogę, ale szczerze wspieram Szkoda dzieci oj szkoda A najgorsze jest iż wiele osób zapomina o tym 1%
 8. 1 point
  Ja działam z panelu admina, hasła zapisuje na karteczce, Hasła długie z znakami specjalnymi, dużymi i małymi literami, ale to i tak ma male znaczenie. Chyba już czwarty raz Tobie pisze ten kto wchodzi nie wchodzi przez Twój login hasło... ale chyba dalej nie rozumiesz, nie ma znaczenia jakich użytkowników masz na serwerze, gości nie gości. To jak na osobistym komputerze, aby włamać się delikwenty nie potrzebują Twój login i hasło, wystarczy Windows i połączenie z internetem. Na serwerach z softami SEO nie można zainstalować antywirusów, zapór i innych rzeczy bo softy nie będą działać, nawet te najbardziej "białe". Więc najlepsze rozwiązania napisałem wyżej.
 9. 1 point
  Reinstalacja Windowsa na VPS / dedyku. Ustawienia odpowiednio skomplikowanego hasła dla konta: Administrator. Pamiętaj, że serwery z Windows do których przeważnie loguje się przez zdalny pulpit, to zupełnie coś innego niż VPS'y z Linuxem.
 10. 1 point
  oni nie włazili przy tym ataku przez logowanie Aktualizację Windowsa nawet te opcjonalne, aktualizację softów, minimalizacją ewentualnych strat. MalwareBytes zainstalowany w wersji PRO.
 11. 1 point
  @up, to raczej czytałeś odnośnie Linuxa. Jeśli masz statyczne IP, możesz na firewallu dodać regułę, pozwalającą na logowanie jedynie z Twojego IP.
 12. 1 point
  Opcja 2 przy założeniu że domen jest taka jaką podałeś.
 13. 1 point
  Gdaq uczy ze swojej docelowej linkować konkrecje, niezły fun Nic tylko polecać linkować dalej konkrecje z docelowej i z swojego zaplecza. Kibicujemy Tobie.
 14. 1 point
  Wróciliśmy. Nasza córcia zakwalifikowała się do projektu. Od prawie 2 tygodni przyjmuje eksperymentalny lek. Skóra poprawiła się dosłownie momentalnie. Teraz czekamy na kolejne efekty działania leku. Oby nadeszły.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00