Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/18/2016 in all areas

 1. 5 points
 2. 2 points
  udzielaj sie na tym forum zdobądź kilka tys postów, hejtuj, udawaj guru, posiadającego tajemną wiedzę, a klienci będą sami się prosić abyś ich uszczęśliwił swoją ofertą
 3. 2 points
  Akurat to powinieneś wiedzieć najlepiej ze wszystkich na tym forum.
 4. 2 points
  I oto chodziło Potwierdzam polskie i niemieckie znaki w anchorach działają jak należy
 5. 1 point
  Nie ot dzisiaj na PiO pojawiają się dość śmieszne pytanie lub odpowiedzi, cale tematy i posty. Śmiech to najlepszy sposób na poprawienie nastroju i motywacje do pracy. Postanowiłem "perełki" dublować w tym temacie aby większe grono użytkowników mogło nieco poprawić sobie nastrój. Nie publikujemy dowcipów z innych stron. Na razie z dzisiaj :
 6. 1 point
  A mówisz to z doświadczenia czy tak czytałeś na jakimś seoblogu? Zasada jest prosta - jeśli coś działa to się z tego korzysta, jeśli nie działa to się przestaje. Niestety albo stety w tej branży to co działało wczoraj nie musi działać dzisiaj a to co nie działało wczoraj może zacząć znowu działać jutro:D
 7. 1 point
  Gdyby ktoś potrzebował wyciągnąć z Google domeny zwierające frazę lub frazy może użyć zapytania: site:+słowo+.* Więcej informacji: http://okazwłoka.pl/index.php/2016/05/18/wyciaganie-z-google-domen-zawierajacych-slowo-lub-kilka-slow/ Czy znacie jeszcze jakieś sposoby na wyciągnięcie domen zawierających słowo?
 8. 1 point
  Jak wygląda więc sprawa czasu na serwerze? Może możesz zmienić te elementy? Jak dobrze pamiętam, to standardowo ustawiają na 30-60 sek. Daj mu 5 minut i zobacz czy dalej wywala ten błąd.
 9. 1 point
  Napisałbym, że to dekalog projektowania UX...z tym tylko, że z 31-punktowy Muszę jednak dorzucić - palec boli mnie nieco od scrollowania - wina myszki, czy układu prezentacji?
 10. 1 point
  Wiec się udało po zmianach program obsługuje polskie litery utf-8 w profilach. Przynajmniej tak wynika z moich joonali testowych na Utf-8 http://joomla.co.pl/forum/user/890-martinobeghz Innych nie testowałem, ale jak są też na UTF-8, to powinno być OK. Jeśli nie, to coż zostaje opcja wyłącz polskie znaki. By były polskie znaki edycja profil MUSI być bez awatara ... Ale jak ktoś musi mieć z awatarami, to też jest sposób najpierw edycja idzie z awatarami i z wyłączonymi polskimi znakami, co je doda następnie bez awatarów które i tak zostaną ... i w tedy z polskim znakami powinno być OK Obecna wersja KunenaBlaster to 1.0.0.8 do pobrania ze stałej lokalizacji.
 11. 1 point
  Bo nie trafiłeś na kogoś kto by chciał skasować / namieszać Ci na witrynie. Nie ma jednoznacznych testów które potwierdzą które z nich jest bezpieczniejsze. Gadanie że WP jest lepszy niż J! to bzdura. A jak ktoś twierdzi inaczej to poproszę fakty z kilku wiarygodnych źródeł popartymi jakąś sensowną dokumentacją, nie arty z blogów fanboyów konkretnego CMSa (WP to de facto system blogowy). WP zaletą jest prostota, jak ktoś ma myk do informatyki to w jeden wieczór rozgryzie co i jak by zacząć budować stronkę. Natomiast J! to nieporównywalnie potężniejszy CMS z tak mnogą liczbą konfiguracji jakiej WP nigdy pewnie posiadać nie będzie. Tak więc albo prostota użytkowania, albo możliwość skonfigurowania każdej pierdoły w systemie. Każdy musi dobrać coś pod siebie, nie ma idealnego rozwiązania. Dyskusja o wyższości jednego nad drugim jest bez sensu. Będzie zawsze jakieś "ale" jak w przypadku Windows i Linux. No baa, jest ich trochę. Są darmowe i płatne. Wszystko znajdziecie w JED
 12. 1 point
  To jest pikuś.. przecież xenna extra chlapie na prawo i lewo kto ma u niego ile punktów i za ile je kupił.. tajemnica handlowa dla xenny to papier toaletowy. Od papieru toaletowego to się odczep. W dzisiejszych czasach nawet papier toaletowy się rozwija.
 13. 1 point
  Jarosława nie było w anchorze dlatego nie zadziałało.
 14. 1 point
  Uwierz mi ja śmieje się bardziej jak widzę te Wasze marketingowe podrygi
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy