Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/09/2016 in all areas

 1. Jak większość u Księciunia.. stare powiedzenie mówi "krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje". Księciunio nie umie robić seło to robi wokół siebie zamieszanie.
  2 points
 2. aleś frustrację wy$$%% Naprawdę temat wart walki na śmierć i życie Sympatycznej, pogodnej niedzieli
  2 points
 3. Ja bym tam szukał starych i doświadczonych, ale uj wie co Ty tam chcesz z nimi robić...
  2 points
 4. Trzy dziewczyny giną w wypadku i idą do nieba. Święty Piotr standardowo wita je w niebie ale przestrzega przed jedną ważna zasadą: - "Uważajcie, bo tu w niebie mamy bardzo dużo kaczek, jeśli nadepniecie na jedną z nich, zostaniecie surowo ukarane". Dziewczyny przechodzą przez bramę i niestety pierwsza już po chwili wchodzi na kaczkę, po chwili zostaje ona skuta razem z najbrzydszym facetem na świecie już na zawsze. Druga laska, wiedząc co ją czeka była ostrożniejsza jednak po paru tygodniach i ta weszła na kaczkę, i jeszcze bardziej brzydki menel został do niej przykuty na zawsze. Trzecia dziewczyna jest bardzo ostrożna i nigdy nie rozdeptuje żadnej kaczki po czym najprzystojniejszy facet jakiegokolwiek widziała zostaje do niej przykuty na wieczność. Zdziwiona pyta Boga: - "Cóż takiego się stało że zasłużyłam na tak cudowną rzecz?" A Bóg na to: - "Rozdeptał kaczkę".
  1 point
 5. Wiesz co kiedyś uważałem że znasz się na rzeczy, teraz niestety nie. Twierdzisz że ten sposób znasz i podajesz teraz publicznie, a to jest stare jak początki pozycjonowania, w mojej ocenie brak źródeł zarobku i myślisz że ktoś weźmie szkolenie od Ciebie. Nie wiem czy zauważyłeś ale z osób co zajmują się pozycjonowaniem zostało parę i niestety oni się nie nabiorą na sztuczki sprzed kilku lat. Po drugie piszesz że prowadzisz poważną firmę, a nie zdajesz sobie sprawy z tego że Twoje działanie jest nielegalne? I przyznajesz się do niego publicznie? Te Twoje dofinansowania to kit, próba ratowania się, prawda?
  1 point
 6. Fiver hmm... Kupujesz 10000 linków, dostajesz raport a tam 10000 linków ze 100 domen. Pewnie i tam są uczciwi sprzedawcy ale po co kupować linki, które są już dawno zgłoszone w disavow?
  1 point
 7. ,,nawet nie wiedzie ile w nich zostawiłem furtek za czasów jak się było księciem black hat seo,, Czyli Xann rozumiem że sam wrzucałeś do pobrania coś co było niezbyt legalne? No nie wiem czy w takim razie nie powinni Ci zabrać tych dofinansowań. Ja bym się czymś takim nie chwalił, nawet jakbym to robił.
  1 point
 8. Mam nadzieję, że na tym szkoleniu będzie dosyć szczegółowo pokazane co i jak
  1 point
 9. Ja jakieś 3-4 dni założyłem tam nowe konto i miałem problem z jego zasileniem bo pojawia się podobna informacja. Tak samo chyba jest w ich innym serwisie, nie pamiętam co oni tam mają jeszcze.
  1 point
 10. [Wykonamy] Profesjonalne i mega skuteczne pozycjonowanie... Koszt trzydziestodniowej usługi pozycjonowania "SEOalfo” wynosi 299,00 PLN (słownie: dwieście dziewięćdziesiąt dziewięć złotych 00/100) + 23% VAT. Usługodawca zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ceny usługi w odniesieniu do konkretnego Usługobiorcy kontakt@e-doradca.com.pl https://e-doradca.com.pl/ te porady prawne za 39 zł (rzecz jasna brutto) już "nie schodzą" ? Drożyzna Zróbcie za ZETĘ (z VAT) ! E:lit.
  1 point
 11. Jeśli korzystasz z Total Commandera to nic dziwnego, że cię na pasożyta pojechali. E. I do tego z TC niezarejestrowanego .
  1 point
 12. po każdej ?? Wolniejszy komp ? Jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie daj znać na priv, poszukam jakiegoś złoma u siebie i wymienimy się Ps. ewentualnie zajrzyj do Browser -> Settings
  1 point
 13. Nie. Prawdziwe BHS nie traci czasu na takie pomysły. "arve" - szkolenia przejść musisz. To jest shit BHS.
  1 point
 14. Warto też wziąć pod uwagę, że zbyt wiele produktów widocznych w sklepie a niedostępnych do zakupu, może zniechęcić potencjalnego klienta do jakiejkolwiek interakcji ze sklepem. eM
  1 point
 15. Szacun za zdolności handlowe. 120k za opłatę klimatyczną. Robi wrażenie.
  1 point
 16. Kupiłem bardzo dużo paczek - skuteczność po 2 przebiegach 60% i to nie wszędzie jeszcze jest link. Czekam na aktualizacje, ale obecnie to cieniutko...
  1 point
 17. Już w kolejnej wersji xneolinks prawdopodobnie ( osoby które lubią łapać "za słowo" proszę zwrócić uwagę na to słowo ) będzie mieć moduł do szybkiego napisania szablonu do każdego CMS gdzie można dodać link przez przeglądarkę lub post-get zapytaniem. Szablonami można będzie wymieniać się, sprzedawać ich, pisać na zamówienie inne. Oczywiście to nie znaczy że autory nie będą dodawać kolejne CMS lub poprawiać stare, jedno nie będzie powiązane z drugim. Do napisania szablonu nie potrzeba będzie znajomości języków programowania (po za podstawowymi konstrukcjami linków, wszytko będzie podzielono na kroki z komendami co soft ma robić. Te momenty (makrosy) będą określać co soft ma robić w kolejnym kroku, tak w skrócie. W prosty sposób można będzie napisać calkowicie zautomatyzowany szablon przykład : analizowanie miejscówki, szukanie formy rejestracji, rejestracja z opracowaniem captcha, odbieranie email, aktywacja przez link w email, logowanie i edycja profilu, sprawdzanie obecności linki, zapisanie URL bezpośredniego do raportu. Moduł już jest gotowy, widziałem betę, wygląda ( w sensie przejrzystości) jak na mnie imponująco. Admin teraz testuje wyłapuje drobne błędy i piszę poradnik jak pisać samemu mody do Xneolinks. Ja jeszcze wersji przedfinałowej nie otrzymałem, ale założenie jest takie że ten moduł ma być gotowy do kolejnego update.
  1 point
 18. Prawnicy nigdy nie powinni zadawać babci Georgia pytań, jeśli nie są przygotowani nia odpowiedź. W czasie rozprawy w mały miasteczku na Południu, oskarżyciel wezwał swego pierwszego świadka, starszą kobietę. Zwrócił się do niej i zapytał: "Mrs. Jones, czy pani mnie zna?" Odpowiedziała: "Tak, znam pana, panie WIlliams. Znam cię od małego chłopca i szczerze mówiąc byłeś dla mnie wielkim rozczarowaniem. Kłamiesz, zdradzasz żonę, manipulujesz ludźmi i obgadujesz za ich plecami. Myślisz, że jesteś kimś wielkim, ale nie masz na tyle rozumu, aby zdać sobie sprawę z tego, że nie jesteś niczym więcej jak gryzipiórkiem. Tak, znam cię". Prawnik był w szoku. Nie wiedząc, co robić dalej, wskazał przez całą salę i zapytał: "MRs, Jone, czy zna pani obrońcę?" Ponownie odpowiedziała: "Ależ tak, znam pana Bradley od kiedy był młodzieńcem, równiez, Jest leniwy, zajadły i ma problem z piciem. Nie potrafi zbudować normalnej relacji z nami, a jego prawnicza praktyka należy do najgorszych w całym stanie. Nie wspominając o tym, że zdradził żonę z trzema kobietami. jedną z nich byłą pana żona. Tak, znak go". Obrońca niemal skonał. Sędzia zaprosił obu panów do siebie i bardzo cicho powiedział: "Jeśli któryś z was, idiotów, zapyta czy ona zna mnie, posadzę was obu na krześle elektrycznym".
  1 point
 19. Koledzy 5 stycznia hindusi świętowali urodziny Guru Gowinda 7 stycznia Maharram. W święta naprawdę nie pracują (osoby rozwiązujące captcha) na stronie www również wzmianka o tym była kiedyś nie wiem jak teraz p.s nazwy świąt pisałem fonetycznie
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy