Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/08/2015 in all areas

 1. 3 points
 2. 3 points
  Samo wyczyszczenie z "wstawionego kodu" jest tylko usunięcia skutków, ale bez usunięcia przyczyny za chwilę możesz mieć to samo i z pewnością tak będzie.
 3. 2 points
  Jak już wyczyścisz pliki, warto sprawdzić, czy nie został jeszcze jakiś złośliwy wpis: http://sitecheck.sucuri.net/ https://www.virustotal.com/ (zakładka URL) A tak swoją drogą sposób podany przez @up, jest ok w przypadku dość prostej struktury strony. W przypadku gdy masz kilkadziesiąt katalogów, niektóre jeszcze zagnieżdżone, wspomniany sposób też będzie nieoptymalny. Jeśli masz dostęp do konsoli, możesz usunąć to dziadostwo rekursywnie: https://rushi.wordpress.com/2008/08/05/find-replace-across-multiple-files-in-linux/ lub http://www.linuxquestions.org/questions/programming-9/bash-script-to-remove-string-from-all-text-files-recursively-941967/ Jeśli nie masz dostępu, poproś administratora lub jeśli jest mało ogarnięty, wklej te linki, powinien sobie coś z tego skleić. Oczywiście wcześniej zrób backup, gdyby coś poszło nie tak
 4. 2 points
  1. Kopiujesz pliki z serwera do folderu. 2. Otwierasz wszystkie pliki sklepu Notepad++, w odpowiednie okno wyszukiwarki (szukaj>szukaj>zamień) programu wklejasz niezalecany kod który ma być usunięty i robisz wykonaj dla wszystkich otwartych plików. Drugie okno zostaw puste, bez spacji.
 5. 1 point
  naprawdę wygląda tak
 6. 1 point
  Na to wygląda. https://support.google.com/webmasters/answer/182192?hl=pl
 7. 1 point
  Powinny być dwie domeny, lub przynajmniej dwie subdomeny.
 8. 1 point
  Łap link: http://www.ip2location.com/blockvisitorsbycountry.aspx#form
 9. 1 point
  Z cyklu kawałów makabrycznych... - puk, puk - kto tam? - pierwszy pilot
 10. 1 point
  Jak najbardziej może reklamować, nie takie rzeczy Chrześcijanie robią.
 11. 1 point
  Z tą elegancją to bym nie przesadzał. Wiele z takich stron to jednak niedopracowane gnioty, zarówno jeśli chodzi o layout, jak i o grafikę. Faktycznie zastanawiające jest też to, że większość z dużych serwisów mają jednak osobną stronę mobilną, zazwyczaj na subdomenie. Zakładam, że to efekt olbrzymiej ilości informacji, podserwisów, z bardzo różną funkcjonalnością i ciężko byłoby to wszystko upchnąć pod jedną wersję responsywną. Więc wersja mobilna jest taką ograniczoną wersją strony desktop. Podsumowując, jeśli strona nie jest jakimś kombajnem, i ktoś naprawdę potrafi zrobić dobry responsywny layout, to w porządku. Niestety naciągaczy jest dużo, a nieświadomych klientów jeszcze więcej. Natomiast o przypadku rozrastających się stron-kombajnów stawiałbym jednak na osobną stronę mobilną.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy