All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

Poniżej znajdziesz garść informacji przydatnych na początek.

Jesteś w grupie "Nowi Forumowicze" ma ona pewne ograniczenia.

czyli:

• Brak możliwości edycji stopki.
    • Brak możliwości edycji własnego profilu.
    • Brak możliwości edycji własnych postów.
    • avatar może zostać automatycznie ustawiony na podstawie gravataru.

Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

Działy mają swoje regulaminy i warto się z nimi zapoznać.

Pewnie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdują się w tutaj
    https://www.forum.optymalizacja.com/forum/11-informacje-od-nas

Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

Pozdrawiam

3. s_matysik

Radosnych Świąt Wielkanocnych

Wszystkim radosnych i rodzinnych świąt:)
  4. Grey Ronin

przekierowanie 301

Tak musi pozostać na stale. Jak linkowałeś podstrony to nie będziesz teraz wszędzie zmieniał.
  5. Achilles

[Wykonam] Wizytówki NAP

Oferuję usługę tworzenia wizytówek NAP - posiadam sprawdzoną bazę portali które pozwalają na tworzenie wizytówek z danymi firmy, opisem, danymi kontaktowymi i adresem strony. Wizytówki NAP świetnie sprawdzają się jako dywersyfikacja linków a także bardzo pomagają w pozycjonowaniu lokalnym, przy okazji docierając do potencjalnych klientów z okolicy, w której firma oferuje swoje usługi i produkty. Oferta na wizytówki NAP to: -każda wizytówka jest uzupełniona o opis firmy oraz oferty (opisy generowane z synonimów pisanych indywidualnie pod każdą stronę/firmę) -w cenie pakietu gwarantuję indeksację założonych wizytówek -po zakończeniu przesyłam pełen raport ze spisem założonych wizytówek. Do realizacji zlecenia na wizytówki NAP potrzebuję: -danych firmowych(nazwa firmy, adres, numer telefonu, mail, NIP, REGON) -adresu strony firmowej Dostępne warianty: -15 wizytówek 90 zł brutto -20 wizytówek 120 zł brutto -30 wizytówek 160 zł brutto Zachęcam do stałej współpracy - przy większych zamówieniach gwarantuję indywidualne wyceny i korzystne rabaty! Jeżeli szukasz solidnego wykonawcy, który oferuje terminowe i rzetelne podejście do powierzonych zadań z zakresu linkbuilding - zapraszam do współpracy! Wystawiam faktury! Kontakt i Dane firmy: Luppo Łukasz CzereczonJana III Sobieskiego 7837-610 NarolNIP: 7931567592 s.czereczon@gmail.com
  6. Yesterday
  7. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

czyli:

Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

Pozdrawiam

8. Nie wiem, czy temat był wcześniej poruszany, nie jestem w stanie przejrzeć wszystkich stron Chodzi o czas wylogowania. Powiedzmy — zabieram się za pisanie tekstu. Mam 6 godzin czy jakoś tak . W międzyczasie wpada kumpel/a na kawę, tudzież dużo czasu "schodzi" mi na szukanie informacji, mijają 4 godziny. Kończę tekst, chcę wysłać do akceptacji i zonk. Nie da się. Kółko się kręci, ponawiam, nadal nic, ponawiam, nadal nic. Wylogowało. Gdybym nie zapisała szablonu albo nie skopiowała sobie w tym momencie to pewnie doopa blada — od nowa trzeba pisać. Dopiero po ponownym zalogowaniu mam możliwość wysłać tekst do akceptacji. Da się coś z tym zrobić? Na przykład wydłużyć czas do wylogowania do tych 6 godzin przeznaczonych na napisanie tekstu?
  9. Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim dużo radości, optymizmu, a reszta, to kto sobie co życzy.
  10. wopiga

Numeracja strony

Witam.Szukam wtyczki lub kodu dzięki któremu mogę w danym swoim miejscu utworzyć <<123>> do kolejnej strony.Jest to strona z linkami filmmów z YT czyli galeria filmów. Aby na stronie nie było zbyt wiele tych okienek pomyślałem o numeracji.Czytałem trochę o PageNavi jednak nie chcę za bardzo bawić się z kodami. A może jest coś do Elementora? Próbowałem wstawić kod html do okienka w Elementorze jednak nie do końca zadziałało.Proszę o jakieś wskazówki na prosty sposób.Pozdrawiam.
  11. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

czyli:

Pozdrawiam

12. Sprzedam punkty STATLINK standard. Atrakcyjna cena. Dane firmowe Zapraszam do kontaktu: kontakt {} technernet.pl gg: 11083930
  13. Toto

Radosnych Świąt Wielkanocnych

Wszystkiego najlepszego wszystkim piszącym i odwiedzającym PiO Dużo zdrowia i radości.
  14. Grey Ronin

Podobne narzędzie do Similar Web

Google Similar Pages /dodatek do Chrome/ - pokazuje alternatywne strony do konkretnej podstrony a nie tylko do całej witryny. Jest to related: adresstrony.pl w wygodniejszej formie
  15. Czas oderwać się od neta i pozycjonowania i spędzić go w gronie rodzinny i przyjaciół.
  16. SzlafRock

strajk nauczycieli

Ogólnie pracownicy budżetówki są niedofinansowani także nauczyciele. Nie chciałbym się użerać z czyimiś bachorami za 2 k. Wiadomo jakie są dzisiaj dzieci i młodzież. Można tu przytoczyć słowa Janka Zamoyskiego "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie… " Po za tym jestem zdania, że lepiej dać podwyżkę nauczycielom niż dopłatę do świń i krów.
  17. Witam Sprzedam stare profile z for internetowych z 2015 roku. PL/EN/DE/FR/CO.UK. Profile były tworzone ręcznej z wyselekcjonowanych list do których nie dochodzą spamiarki. cena: 3zł / sztuka. Większe ilości możliwość negocjacji. przy większej ilości możliwość negocjacji Zapraszam na pw lub maila raichu.raichu@o2.pl
  18. Arkaszka

strajk nauczycieli

Warszawa to specyficzne miasto, tu pensja nauczycielska nie powala, co innego Polska B, choć i tam pensje się poprawiły. Niewiele osób pamięta dlaczego przyjęto pensum 18 godzin, nie dlatego ze nauczyciele słaniali się na nogach ze zmęczenia, miało to chronić miejsca pracy nauczycieli. Na początku lat 90-tych likwidowało się setki szkół zawodowych, przyzakładowych i był nadmiar nauczycieli, pracy dla ludzi z wykształceniem humanistycznym wtedy nie było (ludzie zapomnieli jak to było gdy bezrobocie wynosiło 30%) więc trzeba było zmniejszyć pensum, dzięki temu pracę którą mogło wykonywać 1000 osób wykonywało 1400
  19. Witam, Oferuję darmowy Wpis Sponsorowany na domenie z historią. Domena to serwis firmowy (pierwsza rejestracja domeny w 2003 roku). Parametry domeny: ilość domen: ponad 900, BL ok. 240k, TF23 / CF 40. Link dofollow (anchor lub url według uznania). Artykuł dostarcza Zlecający. Min. ilość znaków to 4k (tekst musi być bardzo dobrej jakości). Strona z tematyki Projektowanie stron WWW + Marketing (seo, sem, social itd). W razie zainteresowania zapraszam na maila: marcingrinpar@gmail.com.
  20. kayman

strajk nauczycieli

strajk jako tako jest przegrany, ale przed strajkiem brakowało w samej Warszawie 1800 nauczycieli, po takiej postawie rządu może ich brakować dużo więcej, wrzesień może być przykrą niespodzianką dla rządu bo okaże się ze brakuje np 30% kardy nauczycielskiej innymi słowy sądzę że nie będzie już strajku bo nie ma z kim gadać tylko wypowiedzenia i po sprawie
  21. Arkaszka

strajk nauczycieli

Generalnie popieram podwyżki dla nauczycieli, bo jak można dać wszystkim, to warto by ci którzy wlewają oliwę na głowy naszym latoroślom lepiej zarabiali. Myślałem że strajk się skończy w parę dni, a tu niespodzianka trzeba kombinować opiekę na kolejny tydzień. Ciekawe ile to potrwa.
  22. bo człowiek jest wyjątkowo durną istotą, która sra we własne gniazdo, ładniej mówiąc: tnie gałąź na której siedzi...
  23. to się nazywa chciwość, $$$ się liczy a o to coraz trudniej więc nasuwają do bólu coś może wejdzie, co tam wirtualny świat, ten wydaje się że ma zasoby nieprzebrane ( choć tak nie jest), ile to skryptów zostało zajechanych mnóstwo , choćby WP AA. Zobacz jak ludzie traktują środowisko w którym żyją, przykład z brzegu "górnicy" wypłukują złoto, przy pomocy rtęci, nieważne ze rtęć zabije wiele stworzeń, a na końcu i ludzi, nawet może i ich rodziny, ważne aby zarobić w tym momencie.
  24. @cannot To my jesteśmy Twoim klientem, a nie Ty naszym. My kupujemy od Ciebie reklamę, którą sprzedajemy dalej naszym klientom. Jeżeli nazywasz swojego klienta "januszem biznesu", to musisz się liczyć z tym, że mu się to nie spodoba i może zaniechać korzystania z Twoich usług - i dokładnie tak stało się w tym przypadku. To tyle z naszej strony, dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy spokojnych oraz wesołych świąt
  25. Pozycjonowanie lokalne, linki z Map Google + GRATIS indeksacja "Cytaty lokalne czyli local citations są kluczowym czynnikiem w lokalnych rankingach wyszukiwania." ☆☆☆ Usługa skierowana jest zarówno dla mały i średnich przedsiębiorstw usługowych, produkcyjnych i handlowych działających na terenie danego miasta bądź regionu jak również dużych firm posiadających wiele oddziałów na terenie całego kraju. Branża nie ma znaczenia, jedynym warunkiem jest posiadanie fizycznej lokalizacji zgłoszonej w Google Moja Firma (informacja na temat Twojej firmy pojawia się w wyszukiwarce Google, Mapach Google czy Google+). Czym są Cytaty Lokalne: Są to cytaty, które powstają, gdy różni użytkownicy Google zapisują dane Twojej firmy. Działa to jak podkreślenie czegoś ważnego, przez co Google uważa, że Twoja firma jest ważna, gdyż ludzie ją zaznaczają na mapach. Za jedyne 150.00 zł otrzymasz: 150+ "cytatów lokalnych" na mapach Google Twojej firmy (ang. map citations) - (tzw. NAP: name, adress, phone). Znajdują się tam: nazwa firmy adres numer telefonu aktywny link do strony krótki opis działalności GRATIS dodanie wszystkich adresów do polskiego, płatnego indexera. Do wykonania usługi potrzebuję: nazwę firmy adres firmy telefon link do strony firmowej bądź profilu Google+ krótki opis działalności firmy ok. 200 znaków 1-4 słowa kluczowe np. "Superfirma sp.z.o.o - Opony Toruń", "Superfirma sp.z.o.o - Używane Opony Toruń" itd. Pozycje Twojej firmy w mapach Google mogą wyglądać właśnie tak! Po wykonaniu usługi przesyłam raport ze wszystkimi linkami. ☆☆☆!EXTRA!☆☆☆ Teraz w promocyjnej cenie 40.00 zł wykonam podlinkowanie 5 tys. linków tych adresów (można dodać inne adresy, katalogi, precle itd). POLECAM! Pakiet linków pozycjonujących - 50 Artykułów + 25 Profilów Trust Flow - indeksacja+podlinkowanie GRATIS! Ogłoszenia z aktywnym linkiem + Indeksacja KONTAKT: marecky@retsat1.com.pl priv
  26. Nie no do momentu jak się robi profile i np domena miała DR 40-47 no to trzyma kawał czasu może trochę spada ale bez przesady. Ważne by serwis żył rozwijał się tworzył nowe treści. Najgorzej jest jak sie dorwie new topic i łubudu nagle w kilka dni ze 20 tysięcy postów. Na początku pewna no muszą muszą kopać. Trochę wczoraj posiedziałem i trochę więcej rozumiem wszystko się rozchodzi o ten skrypt co maja na tych swoich domenach i robią 301 do każdego prefixu końcowego jest przypisana odpowiednia ilość domen. Tak aby spamer "mógł to jako tako" monitorować blazejs fajnie fajnie ,ze masz takowe niespotykane takie normalne, zwykłe ludzkie racjonalne i proste myślenie . Gdyby tak myślała większość ludzi życie było by lepsze prostsze aaa już i na pewno przyjemniejsze. Wystarczyłoby zamiast agresji uszczypliwości i "Ja chce winnej i winnej" a nawet " Ja chce wszystko" "Ja nie dam nikomu zrobić" po prostu konsolidację siły i wzajemne wsparcie. Wesołych Świąt wszystkim
  1. Load more activity