All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Ja czasem sprawdzam, lecę po całym łańcuszku linków i przekierowań aż dojdzie się do głównej linkowanej. Często okazuje się, że mimo milionów linków strona jest w czarnej d..ziurze i jeśli chodzi o organik to na pewno nie generuje zbytnich zysków.
  3. To, że Ty twierdzisz że te linki i techniki nic nie dają to nie znaczy że faktycznie nic inne dają. Sprawdzałeś ruch na tych domenach i liczbę fraz rankujących?:)
  4. Mion

przekierowanie 301

A tak po polskiemu .... gdzie jest pytanie?
  5. Today
  6. Yesterday
  7. Anmato

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

1. Usuń grupę -> powinno być jeszcze potwierdzenie / confirm przed usunięciem 2. Unikalne domeny w obrębie grupy - powinno być w obrębie anchora lub grupy, jako opcja do wyboru. Zawężenie do grupy ogranicza możliwość przydzieleń dużo znaczniej niż zawężenie do anchora
  8. Nie zgodzę się z Panami i to ZDECYDOWANIE. Wciska i to celowo dla zysku. Świadomie wprowadza w błąd (dlatego też zainteresował się tym UOKiK, kilka lat za późno, ale się zajął). Zdecydowana większość sprzedawców oferuje przedłużenie gwarancji, które de fakto jest ubezpieczeniem i celowo wprowadza w błąd aby sprzedać. Jest to bardzo dobry biznes zarówno dla ubezpieczycieli jak i sprzedawców. Przedłużenie gwarancji - ma pozytywny odbiór, na ubezpieczenie - części osób zapalą się czerwone lampki ostrzegawcze. Dlatego sprzedaje się przedłużenie gwarancji, które nie jest przedłużeniem gwarancji a ubezpieczeniem. A w ubezpieczeniach bilans musi wyjść ZAWSZE na plus ubezpieczyciela. AMEN!
  9. MyDevil

MyDevil.Net - Nowa oferta kont shellowych

Promocja Wielkanocna, aktualizacja Node.js i nowe wersje Javy Promocja: Wielkanoc z MyDevil.net! Z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla obecnych jak i nowych użytkowników MyDevil.net Świąteczną Promocję! Nowe jak i przedłużane pakiety hostingowe: MD oraz pakiety VPN od dnia 17.04.2019 23:59 do 23.04.2019 23:59 kosztują 30% mniej! Promocja łączy się z kodami polecającymi: zachęcamy do dzielenia się swoimi kodami polecajacymi z osobami, które nie korzystają jeszcze z usług MyDevil.net. Regulamin promocji: https://www.mydevil.net/regulaminy-i-dokumenty,36.html Wesołych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnej atmosferze życzy ekipa MyDevil.net. Aktualizacja i status Node.js Node 11 i Node 12: udostępniliśmy najnowszą wersję Node.js: Node 11. Jest to wersja przejściowa, która w przyszłości zostanie zastąpiona przez wersję Node 12 (LTS). Node 10: ta wersja została zaktualizowana do ostatniego wydania z tej gałęzi, która umożliwia działanie najnowszych wydań oprogramowania blogowego Ghost - odświeżony opis instalacji: https://wiki.mydevil.net/Ghost Node 8: wkrótce zostanie domyślną wersją Node.js, o czym będziemy jeszcze informować. Node 6: w przyszłości zostanie usunięta ze wzgłędu na zakończenie wsparcia z końcem miesiąca. O usunięciu tej wersji będziemy jeszcze informować. Proponujemy migrację na Node 8 lub wyższe. Nowe wersje Javy Od dzisiaj dostępne na naszym hostingu są dwie nowe wersje Javy: OpenJDK 11 oraz OpenJDK 12. Przy okazji uprościliśmy dostęp do wszystkich wersji Javy - dostępne są nowe polecenia: java7, java8, java11 oraz java12. Domyślną wersją pozostaje OpenJDK 8.
  10. Witajcie według wszelkich informacji takie działanie promocyjne jest szkodliwe i niby nic nie daje w rankingach.Każdy blog o pozycjonowani mówi ze takie blasty już poszły dawno w zapomnienie. Jednak cały czas widać jak każdego dnia są palone setki miejscówek przez takich własnie toksycznych spamerów. Treść i wartość to ma żadną oczywiście jeśli kiedyś mieliśmy linki na takiej stronie no to ich rating natychmiast spada i stają się zamiast pomocą to naszym przekleństwem. Taki spamer potrafi zabić stronkę w ciągu kilku dni produkując i 20 000 postów. Po tym czasie następują już problemy z indeksowaniem i strona jest bezużyteczna. Pomimo ze próbują robić przeplatanki i inne techniki,które maja nakierować boty Googlerskie na ich śmieciowe strony. Najwięcej w tej branży to jest mimo wszystko niebieskich tabletek. Mechanizm działa w ten sposób ze jest przejście na stronę i po kilku sekundach następuje przekierowanie na sklep sieci partnerskiej. Domeny są dziesiątki jak nie setki + wzajemne zapętlanie. Idąc takim tropem przejrzałem chyba z 50 miejscówek i odkryłem ze wielu to jednak niestety Polacy. Moje pytanie jest następujące jak to niby ma działać. Szanse na trafienie na takie forum przez klienta są nikłe. Jedyna opcja to ze robi jakieś chwilowe wybicie następuje ileś zakupów i banicja. Jednak każda domena to koszty programy to koszty. Każdy projekt trzeba przygotować lub zlecić więc koszty i jeszcze raz koszty. Nie pytam o to czy jest to etyczne bo kto w dzisiejszych czasach myśli o kimś innym niż jego czubek noska.
  11. spooki

WP zamyka katalog.wp.pl

Mieli zamykać 31 stycznia, a nadal wisi, fajnie jakby zmienili zdanie.
  12. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

Poniżej znajdziesz garść informacji przydatnych na początek.

Jesteś w grupie "Nowi Forumowicze" ma ona pewne ograniczenia.

czyli:

• Brak możliwości edycji stopki.
    • Brak możliwości edycji własnego profilu.
    • Brak możliwości edycji własnych postów.
    • avatar może zostać automatycznie ustawiony na podstawie gravataru.

Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

Działy mają swoje regulaminy i warto się z nimi zapoznać.

Pewnie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdują się w tutaj
    https://www.forum.optymalizacja.com/forum/11-informacje-od-nas

Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

Pozdrawiam

13. Witam Oferuje umieszczenie artykułu na prywatnym zapleczu 30 stron ( tematyka : Gry, Internet). Artykuł musi mieć minimum 2500 znaków. Jest możliwość napisania artykułu przez mojego copy za dodatkową opłata. ur i dr stron : http://prntscr.com/lusxqm Proszę się kontaktować przez PW lub e-mail : raichu.raichu@o2.pl
  14. uk4you

przekierowanie 301

dzięki, jeszcze nurtuje mnie dwie sprawy w Google jeszcze przez jakiś czas będą widnieć te adresy czyli niema takie musu że trzeba już, wiadomo czym szybciej tym lepiej, myślę że te adresy po pewnym czasie roboty zmienią na na ten poprawne albo te przekierowanie 301 w .htaccess musi pozostać już na stałe.
  15. Czy na stronie, gdzie każdy wpis odsyła do zewnętrznej strony nadanie na link atrybutów np. _blank może mieć jakiś wpływ na pozycjonowanie ? Teoretycznie użytkownik spędza więcej czasu na stronie nawet jeżeli siedzi na innej karcie czy się mylę ? Inna kwestia czy warto dać na wszystkie linki w postach nofollow ?
  16. MaxPan

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 3.0

Jeszcze raz napisze to są kody WYŁĄCZNIE do zakupu Xrumer+ XEvil z 50% rabatem, czyli 175 USD, TYLKO I WYŁĄCZNIE W ROSYJKOJĘZYCZNEJ WERSJI STRONY ZAKUPOWEJ, różne kombinacje z przedłużeniem abonamentu nie będą działać, nie marnujcie mój i swój czas przed świętami. @Matusik Tobie zaraz wyślę nowy kod.
  17. dwadolary

Mapa strony a frazy kluczowe

A czy konkurencja rankinguje wysoko na jedną z tych fraz?
  18. MaxPan

Kod i instrukcję jak z niego skorzystać wysłałem na PW
  19. Tak, nie doczytałem albo źle zrozumiałem, przeprosilem szczerze
  20. s_matysik

@MaxPan Mógłbym prosić o podesłanie kodu rabatowego? Nie mogę wysłać do Ciebie PW
  21. MaxPan

Jeśli ktoś potrzebuje mam kody rabatowe obniżające cenę Xrumera+XEvil o 50%. Promocja od teraz do 27.04.2019. Jedyny minus to trzeba kupować przez panel rosyjsko-języczny ( soft oczywiście kupuje się jeden, czyli z językiem angielskim, nawet częściowo Polskie tłumaczenie jest). Kod działa tylko na płatności online dostępne w panelu. Plusem jest jeszcze to, że przy zakupie przy pomocy tego kodu automatycznie dostaje się dostęp do Xevil Beta 4 czyli automatyczne rozwiązywania Recaptcha 2. Jeśli potrzebujecie kod piszcie w PW, Duży tych kodów nie mam a kody jednorazowe. Jeśli ktoś jest zdecydowany i chce kupić to jest to niezła oferta. Xevil z automatycznym rozwiązywanie ponad 7500 captcha + Recaptcha 2 można podłączyć do wszystkich softów działających z API 2captcha, Anticaptcha, Antigate, inne
  22. s_matysik

RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

Promocja -35% na wszystkie pakiety do 25 kwietnia:) kod rabatowy: rabat35 RankIndexer.win cały czas ma skuteczne przełożenie na pozycje, poniżej screen wzrostu pozycji następnego dnia po zaindeksowaniu mocnych linków z PBN, frazy lokalne:
  23. Na domenie robisz skrypt, który zlicza ruch i po tym robi przekierowanie 301, 302, czy jakie tam chcesz. Albo bezpośrednio z logów serwera odczytujesz kto wchodził na daną domenę i ewentualnie skąd, gdy dostępne.
  24. a macie pomysł jak mogę zrobić przekierowanie (niekoniecznie musi być 301), tak aby gdzieś zliczało ilość przekierowań?
  25. Karol Węgrzyniak: Raporty i panele w Google Data Studio – tutorial Naucz się tworzyć zaawansowane i przejrzyste raporty oraz panele w Google Data Studio. Obejrzyj, aby otrzymać dostęp do gotowego szablonu raportu. Artykuł Raporty i panele w Goo... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  26. dobrze, że zauważyłam, że wycofałeś się z poprzednich słów, bo już chciałam coś niemiłego napisać na Twoje kpiące spojrzenie na sytuację - poprawiłam zgodnie z życzeniem, ale tekst i tak odrzucono. a tak w ogóle to tekst był określony na 300 znaków - napisałam na 450, czyli trochę powyżej, ale jeszcze w normie - tylko dlatego, że kiedyś, jakieś półtora roku temu spotkałam się z zarzutem od innego zlecającego, że mam trzymać się określonej ilości znaków, a nie przekraczać tę granicę.
  27. Witam Mam do sprzedania kilkadziesiąt bardzo dobrej jakości tekstów o łącznej długości ok. 616 tys. zzs. Teksty są mojego autorstwa i pochodzą z nieistniejącego już serwisu internetowego, który usunąłem ok. półtora roku temu. Są to artykuły m.in. o zdrowym odżywianiu, odchudzaniu oraz dietach. W załączniku pełna lista tekstów. Zainteresowanym wyślę przykładowy tekst do wglądu. Najchętniej sprzedam całość, ale mogę też sprzedać pojedyncze tytuły, po 3 zł za 1 tys. zzs. Propozycje proszę wysyłać na: mateusz.czereczon@gmail.com Rozliczenie przez fakturę - wystawiam faktury bez vat. Dane firmy: Luppo Łukasz Czereczon Jana III Sobieskiego 78 37-610 Narol NIP: 7931567592 Lista tekstów 1.xlsx
  1. Load more activity