Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. pozycjonowanie unirank z Kutna miesiąc po miesiącu

A no nic bo takie wyniki na te frazy nic nie znaczą.
  3. @Aleksiejs dokładnie telewizja śniadaniowa ma moc
  4. Meta name description - pierwszy wpis ze strony

@Paq Zgadza się, zresztą to leki spam że opis strony mam z wpisu ... Problem właściwie polega na tym że nie wiem jak to zmienić bo nie moge tego znaleść w HTML :-P Z jakich narzędzi korzystacie przy modyfikacji HTML-a ?
  5. Sprzedam punkty statlink standard. Atrakcyjna cena. Dane firmowe Zapraszam do kontaktu: kontakt {} technernet.pl gg: 11083930
  6. Odsprzedam Donlinkage + OCR. Cena mnie interesuje to 200zł + koszt przeniesienia licencji ok. 100zł. Kontakt: a wyrwa @ gmail . com (bez spacji)
  7. pozycjonowanie unirank z Kutna miesiąc po miesiącu

A zobacz tutaj
  8. pozycjonowanie unirank z Kutna miesiąc po miesiącu

@Nikonem kto?
  9. Dzisiaj
  10. pozycjonowanie unirank z Kutna miesiąc po miesiącu

Cóż, jeśli są takie jak to tutaj nie muszą kasować. Kto inny to robi
  11. Witam, tak jak obiecałem wyniki, dla tych to nie mieli okazji przeczytać mojego wcześniejszego wpisu w skrócie poniżej-: na początku postanowiłem zacząć dzielić się z Wami efektami pozycjonowania i optymalizacji, miesiąc po miesiącu, mojej strony www.nadmorskaoaza.pl przez firme unirank z Kutna na 10 słów kluczowych. Przed podpisaniem umowy nie znalazłem żadnej opini o firmie co mnie mocno w sumie zaniepokoiło ale z drugiej strony dlaczego mam mieć czarne myśli, każdemu trzeba dać szanse i myśleć pozytywnie ;-) wiec zaczynamy. Każdy kto pozycjonuje wie, żeby efekty było widać trzeba dać trochę czasu 2 tygodnie do ok 2 mcy. Pierw może pokaże na jakich pozycjach były słowa na początku pozycjonowania strony. 2017 Listopad, grudzień, 2018 styczeń / luty (z 22dni średnia) średnia z 30/31 dni...po znaku /następny miesiąc kurde nie da się wkleić tu zdjęcia? apartament Jarosławiec 28/ 25/28/28 domki Jarosławiec 22/ 18/17/16 domki letniskowe Jarosławiec 14 / 10/12/20 domki letniskowe Rusinowo 79/ 55/55/82 domki nad morzem Jarosławiec 20/17/18/17 domki Rusinowo 95/55/43/81 Jarosławiec 39/26/78/27 Jarosławiec domki 26/20/21/22 Jarosławiec noclegi 40/33/30/20 noclegi Jarosławiec 20/ 23/31/15 I co Panowie na takie wyniki? W moim odczuciu chłopaki robią co mogą tak jak piszą w mailu buhaha. Zastanawiam się tylko jak można być na rynku tyle i nie mieć żadnych opini,,, kasują je czy jak?
  12. [Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska

Dzień dobry, @korona1973, dziwna sprawa, wygląda na to, że jest Pani jedyną osobą, która boryka się z takim problemem. Zazwyczaj taki "zwężony" interfejs wyświetla się na urządzeniach mobilnych... Czy występuje on również na komputerze? Jeśli tak, prosiłbym o przesłanie zrzutu ekranu mailem - przyjrzę się sprawie Pozdrawiam, Bartłomiej Tokarski Zespół GoodContent.pl
  13. Jeszcze trzeba umieć wykorzystać to że jakaś celebrytka/modelka/itp. promuje jakąś markę.Współpracujemy z jedną firmą gdzie Joanna Krupa w pewien sposób promowała firmę.Niestety ale w żaden sposób nie przełożyło się to na ,,popularność,, tej firmy.No może prawie w żaden.
  14. Meta name description - pierwszy wpis ze strony

Napisz desription taki, który według Ciebie będzie poprawiał CTR'y z organika. To wszystko. Samo description nie jest i tak dyrektywą bezwarunkową, więc to, czy robot skorzysta z tego, co wpiszesz w description, czy nie, to już osobna kwestia.
  15. List of non eig hosting

Because most websites don't use many server assets, shared internet hosting lets our engineers put many websites on the identical physical machine. Contact Scala Hosting technical assist to give you the best hosting advise for your website necessities as a result of every website is unique and has different requirements. The trickiest internet hosting providers to afford for these on finance are typically VPSs and dedicated servers. When it comes to looking for an inexpensive option for internet hosting your website, cheap internet hosting can always be discovered through a shared internet hosting provider. Since 97cents only affords one low-cost internet hosting plan, you'll have to move on once you outgrow it — so if 97cents isn't sufficient for you, then Watt Internet hosting's greater plans may be precisely what you need. Since most customers choose WordPress as a platform for their websites, we now have optimized more about the non-eig web host WordPress options sufficiently. Moving up to the premium plan at $3.49 per month lets you add as many websites and databases that you really want. I've created a take a look at the account with. Nonetheless, that is most likely not the kind of shared hosting package deal you wish to be using, and you need to seek for one that will not pack so many websites onto a single server.
  16. Wynajmę punkty w systemie Seomatik.pl Cena zależy od ilości zamówionych punktów: -Poniżej 1.000.000 pkt - 59 zł netto / 100.000 pkt -Powyżej 1.000.000 pkt - 54 zł netto / 100.000 pkt W sprzedaży również punkty Gotlink.pl od 44 zł netto za 100k pkt. Przy dłuższej współpracy atrakcyjne rabaty Sprzedaję punkty SWL od 2009 roku. Kontakt: d.szwaba@gmail.com lub GG 76-090-77
  17. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

Garść statystyk systemowych: Ilość domen w systemie: 1 399 Ilość podstron w systemie: 56 162 Ilość punktów generowanych przez system: 2 468 559 Ilość punktów transferowanych: 1 669 100 Ilość punktów przeznaczonych na linki: 1 640 908 Ilość emitowanych linków: 64 815 Ilość aktywnych użytkowników: 126
  18. Freeline: Slidery – dlaczego (nie?) UŻYWAĆ Podczas projektowania stron internetowych zawsze borykamy się z tym samym problemem: zbyt mało miejsca i za dużo ważnych informacji – a wszystko chcemy pomieścić w obszarze od razu widocznym dla Uży... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  19. Kto to jest pesymista ? Optymista z bagażem doświadczeń
  20. Witam Pytanie z działu optymalizacji. Prowadzę bloga w skład którego wchodzą własciwie same wpisy. HTML strony głównej jest tak zbudowany że ' Meta name = description ' pobiera mi z pierwszego wpisu, który się znajduje na tej stronie. Czy powinienem to zmienić ? Mam zrobiony opis ogólny strony ale zastanawiam sie czy wstawienie go tam da mi jakąś korzyść. Bardzo proszę o doradzenie.
  21. Dzień dobry Wykonam dobrej jakości teksty preclowe i zapleczowe, zgodnie z potrzebami i wytycznymi zleceniodawcy. proste precle, zaplecza, opisy 1,5 zł za 1000 zzs. Bardziej wymagające teksty do indywidualnej wyceny. Gwarantuję duże ilości tekstów dziennie i terminową realizację. Zapraszam: anna.banaszkiewicz@poczta.fm
  22. [inne] 16-latkowie z Polski chcą tworzyć nowego Facebooka

Efekt promieniowania kilku monitorów na raz
  23. n.k. miała duużo większe szanse a i tak wszyscy siedzą na fejsie. Gdzie siedzi większość tam dobija reszta. Dobrze, że chłopaki próbują. Słabo, że Pan redaktor nie przygotował się do rozmowy
  24. Jeśli uważasz, że Twoja strona lub aplikacja potrzebują przejrzystego walk through video - jak poniżej - to zgłoś się do nas Pytania o wyceny i wszystkie inne serdecznie prosimy kierować na maila sales@animates.pl Więcej na: http://animates.pl Pozdrawiamy! Dane kontaktowe: sales@animates.pl AIP Animates Piekna 68 00-672 Warszawa NIP: 524 249 51 43
  25. [inne] 16-latkowie z Polski chcą tworzyć nowego Facebooka

Zapał i chęci są ale dużo projektów rozbijało się o kasę. Marek ma zdecydowanie więcej mamony. Jednak dobrze że coś robią i myślą zamiast walić browary i jarać gibony.
  26. @AlexandraD zawsze splot nieszczęśliwych zdarzeń - ferie, wakacje, święta - moim zdaniem tego jest za dużo, każdy kto chce z sukcesem prowadzić firmę musi sobie zdawać sprawę, że takie olewanie klientów nie przynosi nic dobrego - a konkurencja nie śpi.
  27. Widoczni.pl: Kalendarium zagranicznych wydarzeń dla marketingowców w 2018 Poniżej przedstawiamy zbiór najważniejszych wydarzeń światowych w 2018 roku. Zobacz, jakie imprezy w zakresie marketingu internetowego są organizowane poza granicami Polski. Gdzie warto być, by być ... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  1. Pokaż więcej elementów aktywności