Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. m4k210

linkowanie przejdzie do historii???

Właściciel Wykop chce zawetować ustawę tak jak kiedyś w przypadku ACTA - nie chodzi tylko o tą firmę, tylko wiele takich działalności ktorzy razem chca zastrajkować, co moze dac skutek jak w przypadku ACTA czyli ze pomysl na koncu upadnie. Ostateczna alternatywa jak wszystko bedzie uzgodnione bedzie tak jak jimmi pisze firmy przeniosa sie poza UE i beda dzialac tak jak do tej pory.. Takze wszystko w kwestii obejscia prawa..
  3. jimmi

Znowu będzie pęd w przenoszeniu firm, tym razem poza EU. Prawo będzie obowiązywać w Europie więc większość stron zostanie przeniesiona poza.
  4. Kontakt: adrianromanseo@gmail.com Istnieje możliwość uzgodnienia terminu zakończenia wykonywania usług - jeśli nie zdążymy, oddajemy 50% kwoty! http://seo-services.pl Seo Services, ŁĄKTA GÓRNA 330, 32-731 ŻEGOCINA NIP: 8681938868
  5. jankos

A co z prawem cytatu bez zgody twórcy zagwarantowanym w polskim prawie autorskim? UE ponad polskim prawem? Może Ktoś zapytana na forum klakierów co Google na tą ónijną zmianę "prawa"? Będzie zmiana algorytmu? W historii znane są przypadki rozbicia systemu z pierwotnego pozornie błahego powodu.
  6. Emi z Katoblog.pl

Cześć Duszyczki :)

Zadanie było konkretne: "Przedstaw się i napisz, jak do nas trafiłeś" Mam na imię Emilia, Emi, Milka* (*niepotrzebne skreślić) i trafiłam tu, bo mam zainstalowanego Disqusa na blogu i zastanawiałam się jak to wpływa na pozycjonowanie. Czy te komentarze też się "liczą", bo oczywiście najpierw zrobiłam a potem pomyślałam. No i chyba tak tu zostanę, bo pracuję w marketingu i tak mnie to ciekawi co tu się wyczynia, jakieś protipy itp. A no i śmiało można mnie cisnąć za kato Nie obrażam się. Mam dystans. Ale tak nie więcej niż 50 metrów (*badum-tss*)
  7. Rockstar

Pomysł umrze bo wykop będzie strajkował?
  8. MaxPan

Przecież portal internetowy skierowany do Polaków wcale nie musi prawnie być usytulowany w UE
  9. m4k210

Czytałem że właściciel Wykop.pl będzie mega strajkował i już ma ponad 400 firm które za nim pójdą a będzie więcej. Więc zapewne ten pomysł umrze, oby go stłumili jak najszybciej.. !
  10. Jest dowolność kreowania usług na rynku, jedno nie zaprzecza drugiemu. Natomiast ja tu nadal w stwierdzeniu mocno ogólnym nie widzę propozycji współpracy? Nie, nie zamierzam urągać jakiejkolwiek inteligencji, dziękuję ;)
  11. jimmi

w PL możemy się wszystkiego spodziewać, np. opłat zbieranych tak jak to teraz ZAIKS robi i będą opłaty z własnego zaplecza pobierane. Coś mi się wydaje że europejskie domeny narodowe mogą stracić na popularności.
  12. Dzisiaj
  13. jankos

Na wszelki wypadek: maksymalizujemy własne zaplecze które linkujemy troszeczkę między sobą i chyba z katalogów? I tworzymy kolejną stronę docelową, żeby wykorzystać zaplecze.
  14. SzlafRock

U nas znów będzie nadinterpretacja zapisów i będziemy wychodzić poza uchwalone prawo.
  15. jankos

No cóż, trzeba będzie sprawdzać, czy linki z publicznych zostają usuwane. Jakiś czas przed zamieszczeniem linka na jakiejś publicznej wysłać maila na bcc do administracji z tytułem "nie daj się eurokratom - pozwól linkować za free" a w treści maila - "coraz więcej serwisów zamieszcza zgodę na bezpłatne linkowanie, dołącz do nich, my Polacy wiemy czym była Komuna z cenzurą. Nie usuwaj linka zanim nie klikniesz do serwisu, bo tam może być zgoda. I pozwól linkować do Twojego serwisu - opublikuj zgodę"
  16. Jeśli nie mówimy o preclolinkach tylko o takich z sensownych serwisów to dla mnie o wartości świadczy widoczność serwisu (ilość fraz w topach wg senuto lub ahrefsa) i realny ruch organiczny. Na podstawie tego wyceniam zarówno sprzedając jak i kupując linki. Co do kwot to kwestia doświadczenia. Jak nie masz pojęcia jak wyceniać serwis to wejdź np. na whitepress i zobacz za ile ludzie publikują. Patrz na jakieś sensowniejsze serwisy, bo większość tam to śmieciowe serwisy i się nie nadają na zostawienie linka za XXzł.
  17. jimmi

przegięcia będą i jest bardzo duże pole do popisu, a dawne karanie za linki przez Google to pikuś.
  18. jankos

Wszystko się da obejść i prawo tworzone jest rozmyślnie tak żeby dało się obejść. Zarobią prawnicy.
  19. Delante: Rozbieżności między GA i SC – jak interpretować? Gdzie szukać informacji o ruchu na stronie? Bardzo znanym i często wykorzystywanym narzędziem do analizy ruchu na stronie jest Google Analytics. Znajdziesz w nim między innymi dane dotyczące tego, ... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  20. Solutions4ad

Solutions4ad - programy partnerskie, sieć afiliacyjna

Najnowsze informacje z sieci afiliacyjnej Solutions4ad z kategorii gry: zwiększenie stawki w kampanii World of Warships - 6,00 zł netto CPL DOI zwiększenie stawki w kampanii Total War Arena - 6,50 zł netto CPL DOI. Dodatkowo zachęcamy osoby posiadające legalne bazy mailingowe do współpracy.
  21. MaxPan

Zobaczycie ile będzie nieetycznych zagrań, wlasnie w tej uchwalonej ustawie jest, mnóstwo miejsc którzy ludzie bez kręgoslupa moralnego będą mogli wykorzystywać... A wystarczylo dać na przykład obowiązek linkowania do źródła i po temacie
  22. jankos

Nowy XII dzisiaj każdy wie, że gdy za sekundę znajdzie się na jakiejś tam www to przywita go komunikat o plikach cookies, prawda? I ten komunikat wita nachalnie na większości www. No to tą zgodę na linkowanie jeszcze nachalniej. I akcje robić "pozwól linkować nieodpłatnie". Ja nie wiem czy w dzisiejszych czasach są jeszcze tacy co nie wiedzą o korzyściach z backlinka, jak są, to tłumaczyć.
  23. Nowy 12

Co z tego że właściciel strony zamieści klauzule że wyraża zgodę na linkowanie. Właścicielowi serwisu, w którym zamieszczono link nie będzie się chciało tego sprawdzać i usunie go z obawy przed opłatami. Tu jest chyba największe zagrożenie. Poza tym to nowe prawo postawiłoby sprawę na głowie. Niech sobie Niemcy wprowadzą regulacje u siebie skoro są tacy mądrzy.
  24. jankos

Też często podaję się temu wszystkiemu bezkrytycznie ale to tylko zimą i jesienią. Wiosną sieję roślinki, później wysadzam do ogródka, doglądam, to oczy się otwierają mentalnie, naprawdę. Wódka raz na tydzień też dobrze robi. Częściej to nie ale raz na tydzień to tak. Na wycieczkę do lasu pojedźcie, też się zresetujecie. "A pojechać do lasu, dotlenić się. Czym jeździcie? a taką tam starą Skodą. Co to jest? talon na Mirafiori."
  25. Semahead.pl: 7 typów strategii automatycznego ustalania stawek – kiedy i jak je stosować? Prowadząc kampanię AdWords mamy możliwość wyboru między samodzielną, a automatyczną strategią ustalania stawek. Do strategii samodzielnych zalicza się: CPC ustawiany samodzielnie (z ang. cost-per-clic... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  26. jankos

Za miesiąc urodzi mi się córka. Damy jej na imię Tradycja. Mnie też się to nie podoba. Na przykład w przejściu podziemnym nie można się odlać jak drzewiej, bo monitoring. Dlatego przeprowadziłem się na wieś. A teraz nieco poważniej: racja. Jednak większości którzy mają niezłą pracę, pasuje aktualny stan. Idź sobie do jakiegoś hipermarketu z galeriami i popatrz na te twarze, rodziny twarzy, "correct". Im trzeba otworzyć oczy - uzmysłowić co tracą, ale czy da się?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności