Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Kody promocyjne do dodaj-strone.com.pl , jak zawsze proszę o unikalne opisy, 1 użytkownik (IP) = 1 wpis, warunkiem dodania wpisu jest potwierdzenie wykorzystania kodu w tym wątku, wpis silver: PIO-S1 PIO-S2 PIO-S3 PIO-S4 PIO-S5 PIO-S6 * Dedykowany adres IP. * Certyfikat SSL (HTTPS). * Jakość! Używamy szybkich oraz stabilnych serwerów dedykowanych - uptime 99,9%. Zapraszam.
  3. ttah

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

Teraz jeszcze zmienić nazwę Grupy podstawowej w formularzu dodawania linku na Bez grupy, by było to jednoznaczne. Dzięki za tę zmianę! I jeszcze mała prośba co do breadcrumbs. Jak np. wejdę w konkretną grupę linków, to dałoby radę, by jej nazwa pojawiała się tam? Bo np. później jak jeszcze wejdę w spis podstron systemowych z linkami, to w nawigatorze mam takie coś: Home / Panel użytkownika / Grupy linków / Opublikowane linki Brakuje jakby tego segmentu w jakiej grupie jestem, by to było klikalne i łatwo było do grupy wrócić, czyli: Home / Panel użytkownika / Grupy linków / Grupa XYZ / Opublikowane linki ed. teraz nie wyświetlają mi się wszystkie linki, gdy wejdę w grupę Wszystkie grupy.
  4. RadekKw

Najtańszy certyfikat SSL dla domeny

Swoją stronę (fotografia ślubna) "przepuszczam" przez CloudFlare. Nie jestem wybitnym specjalistą w tej dziedzinie, ale zyskałem dzięki temu zieloną kłódeczkę, czyli certyfikat. Poza tym czytałem, że to nawet przyspiesza działanie strony. dodatkowo usługa w podstawowej wersji, (która mi wystarcza) jest bezpłatna. Co do pozycjonowania to nie zauważyłem żadnej poprawy po tej operacji.
  5. Witam, Ok. 3000 znaków. Szczegóły na maila wyzo333@wp.pl. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.
  6. Cześć zlecę pozycjonowanie strony 123angielski.pl na 5-7 fraz związanych z pozycją. Kontakt pr@123tlumacz.pl
  7. okazwłoka

Ok gotowe
  8. RadekKw

Proszę o ocenę strony i logo.

Dzięki za ocenę. Nie pomyślałem z tym nofollow, zmienię to. Poradnik pomału rozbudowuję. Logo nie jest super, nie jest też najważniejsze. Na pozostałych stronach jest dobrze widoczne. Na razie przez jakichś czas zostanie. W przyszłości postaram się je zmienić. Jeszcze raz dzięki za wskazówki.
  9. okazwłoka

Już od jakiegoś czasu ta " grupa" istnieje, ale dla stron, zapomniałem że to miało być dla linków Dorobię to dzisiaj.
  10. Dzisiaj
  11. wedrowiec

Cieszę się ze zmian wizualnych ale gdzie grupa bez grupy?
  12. SzlafRock

PiO typuje wyniki MŚ 2018

Skłaniam się do lekkiej przewagi dla nas 1:0, ale jak będzie więcej to tez dobrze. Nasza drużyna to niewiadoma. Raz grają dobrze a raz poniżej krytyki.
  13. wedrowiec

Skopiowanie treści

U mnie 5-8 wyrazów pod rząd, wklejone w google w "" zwracające więcej niż 1 wynik - moją (pod)stronę serwisu - to kopia, tekst do napisania od nowa. A najlepszy był bełkot ostatnio w kilku źródłach, z powoływaniem się na bełkot ludzi od gugla - obalając mit o duplikacji sami obalili swoją tezę. Coś w stylu "nic nie szkodzi że masz taki sam tekst jak 100 innych stron, google wybierze jedną z nich, najlepszą" Znaczy się 99 pozostałych jest w d... Do tego zastanawia mnie jak ludzie są w stanie uznać że jest coś takiego jak kanibalizacja i jednocześnie uznać duplikację za totalną bzdurę. I te wracające synonimy... ludzie pozapominali o rzeźni na synonimach sprzed kilku lat?
  14. jaazoo

Stawiam na 3-2, powtórzą się nerwowe końcówki ze spotkań ostatnich miesięcy. Poza tym - spokojne zwycięstwo Kolumbii i wymęczone Rosjan.
  15. POZYIOPTY3 Dziękuję i prosze o szybka moderację
  16. Jakie czynniki bierzecie pod uwagę wyceniając sprzedawane linki ze swoich serwisów? Co ma wpływ na cenę? Jakie branże są najdroższe? Chodzi mi tu tylko i wyłącznie o sytuację, w której mamy własny serwis a ktoś chce wykupić u nas link.
  17. Do końca czerwca obowiązują promocyjne ceny na część produktów dostępnych na stronie https://www.lexy.com.pl/blog/sklep Są to mailowe kursy pozycjonowania oraz szkolenie "Zarabiaj na audytach SEO" (+ angielska wersja arkuszy), które dawniej rozsyłałam w częściach, a teraz pełny materiał jest udostępniany tuż po opłaceniu zamówienia. Dodatkowo na stronie znajduje się kilka nowych produktów takich jak "SEO case study - 9 nietypowych przypadków" oraz "Słownik pojęć SEO" w wersji PDF (jak dotąd w księgarniach były dostępne tylko wersje na czytniki lub drukowane) w standardowych cenach. PS Wystawiam faktury.
  18. ttah

2-1 dla nas. W końcu po tylu latach trzeba wygrać ten pierwszy mecz w grupie na MŚ.
  19. Lexy

RODO na zapleczu

Tam gdzie nie ma takiej konieczności, najlepiej usunąć wszystkie rozwiązania pozwalające na gromadzenie jakichkolwiek danych osobowych. Np. jeśli i tak na stronie była tylko garstka komentarzy, to najlepiej całkowicie je wyłączyć. Ja jedynie zastanawiałam się nad formularzem kontaktowym, ale faktycznie tak jak jest w infografice, można spełnić obowiązek informacyjny w autoresponderze.
  20. Efekty naszego linkowania (Są to strony, dla których wykorzystywaliśmy tylko nasze usługi): Aby zakupić - napisz do nas! Kontakt: adrianromanseo@gmail.com Istnieje możliwość uzgodnienia terminu zakończenia wykonywania usług - jeśli nie zdążymy, oddajemy 50% kwoty! http://seo-services.pl Seo Services, ŁĄKTA GÓRNA 330, 32-731 ŻEGOCINA NIP: 8681938868
  21. Lexy

Skopiowanie treści

Nie tylko 1:1 i nie ma ustalonego, jaki procent musi być unikalny, aby było OK. Dopóki zwykły copyscape jest w stanie znaleźć duplikaty na podstawie kilku fragmentów tekstu, jest ryzyko, że samo Google również nie potraktuje takich tekstów jako w pełni unikalne, niepowiązane ze sobą.
  22. Niestety jak dla mnie założenia są złe. Z jednej strony zadajesz pytania o podstawy, więc sądzę, że do uzyskania sensownych pozycji daleka droga. Z drugiej strony, stawiasz na małą ilość produktów i tym samym mało rozbudowane drzewo kategorii, podczas gdy naukę pozycjonowania zaczyna się raczej od tych łatwiejszych, bardziej szczegółowych fraz. Lepiej będzie skupić się na konkretnej podkategorii i zadbać o sensowną ilość produktów dodanych do niej, niż zaczynać od ogólnych kategorii typu krem do twarzy, bo sam się szybko zniechęcisz nie widząc efektów. Napisz może coś więcej o tym, dlaczego właśnie ta branża, jakiego producenta kosmetyki masz zamiar sprzedawać (być może jakieś niszowe, które da się łatwiej wypozycjonować), w jaki inny sposób masz zamiar promować sklep i czemu nie wolisz zacząć od czegoś prostszego.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności