Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Witam czy macie jakieś doświadczenia z wykorzystywaniem jako zapleczowki domen funkcjonalnych o nowych typach rozszerzeń typu cośtam.gsm.pl albo cośtam.travel.pl - czy google traktuje je na równi z domenami typu com.pl czy tez bardziej traktuje jak regionalki albo poddomeny? część z rozszerzeń (np miasta.pl) funkcjonuje tylko w w polsce... pozdrawiam...
  3. Dzisiaj
  4. ROI Experts: Optymalizacja kampanii AdWords – Skuteczna optymalizacja Twojej kampanii Optymalizacja Kampanii AdWords AdWords to żywy ekosystem. AdWords to ciągle zmieniający się twór (a może stwór). Kampanie AdWords zostawione same sobie bez opieki przestają być skuteczne i finalnie za... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  5. W nowo zaindeksowanej stronie w GSC pojawiły się kluczowe frazy na które pozycjonuję w cudzysłowach. Frazy te w " " są na bardzo wysokich pozycjach pomimo braku wyświetleń. Co to może oznaczać?
  6. SeoMatik.pl

Witajcie, W związku z faktem iż od 2 lat SeoMatik.pl jest systemem moderowanym postanowiliśmy w tym roku rozwiązać kwestię domen dodanych do systemu przed rokiem 2017. W założeniu przyjęliśmy że: 1. w sposób stopniowy do końca roku zasoby systemowe będą składać się tylko z domen po moderacji; 2. dotychczasowe niemoderowane domeny zostaną dezaktywowane a w ich miejsce zostanie naliczona rekompensata; 3. rekompensata będzie podwójna wartością wynagrodzenia dezaktywowanych domen i trwać będzie minimum rok; 4. dezaktywowane domeny mogą zasilić system Gotlink.pl w którym nie odbywa się ręczna moderacja zasobów - w takim przypadku naliczony bonus może zostać wydłużony do lat 3; 5. szczegółowe informacje zostaną rozesłane do właściwych tematem kont; 6. przypominamy że wynagrodzenie pozytywnie zmoderowanej domeny może mieścić się w przedziale 10.000-50.000pkt (x5 standardowej). Pozdrawiamy, Administracja SeoMatik.pl
  7. Łódź, piwko 1 marca

Kurczę ja w tym tyg. nie dam rady
  8. Łódź, piwko 1 marca

Ja się piszę :-)
  9. Jak w temacie mnie średnio pasuje środa w tym tygodniu, więc proponuję czwartek. Co do miejsca to może coś na off'ie? @jimmi, @Młynek, @Carnagge i inni?
  10. meta name= description - jak zmienić ?

@Takitam Dzięki ! o to mi właśnie chodziło , ale z tym stwierdzeniem " Wordpress powstał po to, żebyś nie musiał grzebać w kodzie " to chyba raczysz żartować - nIe zmieniłbym nawet głupiej czcionki nie grzebiąc w kodzie Jedynym dla mnie rozwiązaniem jest motyw potomny, ale to póżniej się tym będe martwił
  11. Mnóstwo pytań laika

Cześć. A czy sidebar z mnóstwem linków do kategorii albo tagów może zaszkodzić? Chodzi mi o to, że mamy wtedy na każdej stronie z wpisem wiele linków wychodzących co prawda wewnętrznych ale po raz enty powielonych i przez to unikalne linki wewnętrzne w tekście mają słabą siłę.
  12. meta name= description - jak zmienić ?

Nie grzeb w kodzie... Teraz tak przejdź do ustawień wordpressa - Czytanie lub ogólne i masz tam coś takiego jak tytuł i opis bloga - uzupełnij to i zamiast pobierać automatycznie będzie brać z tego miejsca. Jeżeli twoja templatka nadpisuje te funkcje i zmienisz to w kodzie to zamiast tego polecam zmienić templatkę, bo przy każdej aktualizacji będziesz musiał na nowo wprowadzać zmiany w kodzie. Możesz także użyć motywu potomnego, - Jednak to wiąże, się z lekką znajomością wordpressa. Wordpress powstał po to, żebyś nie musiał grzebać w kodzie.
  13. Sprzedam domenę ujh.pl http://ujh.pl Kontakt Gizchina.pl@gmail.com
  14. Cześć, kolejne pytanie żółtodzioba. Spawdzam sobie mój link w sygnaturce pewnego forum i nie ma w nim atrybutu nofollow. Czy daje mi to pewność że jest to link dofollow ? Czy gdzieś indziej w kodzie może być zbiorowe oznaczenie linków nofollow ?
  15. Linki wewnętrzne po ataku na stronę

Właśnie jakieś 3 tygodnie temu wrzuciłem nową mape a linki wewnętrzne dalej są widoczne. Chyba że potrzeba więcej czasu żeby to wszystko "zatrybiło" i wróciło do normy?
  16. Dzień dobry, Przedstawiamy ofertę pozyskania linków z profili na polskich stronach - 100% DoFollow Bardzo krótki czas realizacji! ~1-5 dni roboczych Co nas wyróżnia? Wszystkie profile mają link DoFollow oraz są umieszczone na polskich stronach; Uzupełniamy o nieobowiązkowe pola (takie jak miasto, data urodzenia, hobby, zawód); Umieszczamy neutralny unikatowy tekst w polu "o mnie" / sygnaturze - jeśli strona na to pozwala (synonimy mocno zagęszczone) Przy zamówieniu 200 profili - tekst synonimiczny napiszmy GRATIS (pod jedną domenę) - ok. 1000 znaków w wersji synonimicznej Można przesłać swój tekst. My go umieścimy w profilach Używamy różnych loginów na każdym profilu. Używamy zmiennego IP dla każdej paczki Linki są widoczne bez zalogowania Linki umieszczamy w indexerze, aby przyspieszyć indeksację. Niecałe 200 unikatowych stron PL Cennik: 1. Profile PL Pakiet 100 linków --- 100 PLN Pakiet 150 linków --- 150 PLN Pakiet 200 linków --- 200 PLN W ofercie mamy też linki z profili zagraniczne (głównie ANG), oraz Niemieckie Śmiało można zamawiać większe ilości. Wystawiamy Faktury VAT oraz ceny są brutto (z Vat). Czego potrzebujemy, do wykonania zleceń: Adres URL + ewentualne podstrony ( 1 domena + dowolna ilość podstron) Słowa kluczowe ( dowolna ilość ) (opcjonalnie) Tekst synonimiczny o którym mowa w ogłoszeniu powyżej Dodatkowe informacje: Wysyłam raport po zakończeniu zalecenia - login, hasło, linki do profili Daję 30 dniową gwarancję na wykonane linki (usunięte zastąpimy nowymi) Czas realizacji - ok. 1-5 dni roboczych. Przykładowe profile : TUTAJ Dane kontaktowe: vallorian@gmail.com Dane Firmy:
  17. Zaindeksowane, zablokowane

Po pobraniu przez google, zgłoszeniu do indeksacji dostaję taki komunikat: "Indexed, though blocked by robots.txt" Zastanawiam się co jest przyczyną. W "Examples" poniżej ów komunikat wyświetla jeszcze linki. I te linki najczęściej zawierają polskie litery - oraz w każdym przypadku jeden link z końcówką "/search" Czy to w ogóle ma jakieś znaczenie praktyczne?
  18. MobileTry: Case study jako sposób zdobywania nowych klientów Tego typu treść jest niezwykle przydatna firmom, które świadczą różne usługi lub sprzedają produkty – nie tylko te fizyczne, ale również wirtualne (programy komputerowe, rozszerzenia czy różne dodatki... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  19. [adsense] Skuteczność poszczególnych reklam

Jakoś przeoczyłem, dzięki
  20. Microhost

Microhost leży, nie działa ich domena, nie działa h3, h6 i h13 (na tych mam strony). DA się nie ładują, email do nich chyba nie dotarł, telefon w niedzielę nie czynny. Ktoś coś?
  21. Strona do oceny

Nie, przypadek - domyślne ustwienie wtyczki. dzięki za podpowiedź :-) Mogę jeszcze prosić o jakieś uwagi ? Bo to chyba niebył jakis rażący błąd...
  22. Linki wewnętrzne po ataku na stronę

Wygenerować nową mapę strony wgrać ją Google przez GWT, można lekko podlinkować mapę. 1-2 stale linki
  23. Propozycje rozwoju LinkTak.pl

@Bas, sprawę indeksacji załatwiłoby wpięcie api linktaka
  24. [adsense] Skuteczność poszczególnych reklam

W google analytics możesz to sprawdzić
  1. Pokaż więcej elementów aktywności