All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Paq

Zaplecze

Nie widzę powodu, dla którego miałbyś linkować do obcych stron ze swojego zaplecza.
  3. To coś się zmieniło? Umowy nie trzeba podpisywać i odsyłać?
  4. Mazzur

Szablony pod Wordpress

Pytanie w temacie szablonów. Szablon https://demo.theme-fusion.com/ ma kilkanaście+ różnych opcji typu hotel , fashion, travel itp. Kupując szablon wybieram jedną z opcji czy mam wszystkie do dyspozycji z poziomu zarządzania szablonem w panelu administracyjnym?
  5. ar4

Wtyczka społecznościowa do Wordpressa

Hm... nie do końca wiem co ty chcesz... jakieś profile użytkowników z linkami do SM? Moim zdaniem poszukaj wtyczek dodających niestandardowych pól w profilach użytkowników, np ACF.
  6. Rainmaster

SEO w UK - Janusz oferta, czy jest ok?

@gav3l zastanów się czy na 100% to że strona gdzieś tam sobie lata w top30 to oznaka filtra algorytmicznego czy raczej tego, że brakuje paliwa (linków) na lepsze efekty. Oczywiście zawsze pewnym być nie możemy co tam algo sobie myśli o danej domenie ale wg mnie nie jest już tak łatwo zarżnąć daną domenę byle spamowymi linkami i to jeszcze na takie egzotyczne anchory, w serpach byłby niezły bajzel gdyby to było takie skuteczne. Część z nich zresztą jak mówisz już wygasła, sporo pewnie zdechnie w przeciągu roku. Może bardziej opłacalne byłoby skupienie się na zdobywaniu mocnych linków i robieniu docelowych fraz w tym czasie niż zawracanie sobie gitary tym spamem. Swoją drogą, prędzej myślę algorytmiczny byś dostał za solidne przesadzenie z ilością anchorów na daną frazę i na nią zauważyłbyś wtedy konkretne spadki jako efekt takiego filtra (okolice mniej więcej 50 miejsca i dalej choć to pewnie płynna granica) niż za to, że ktoś postanowił przyspamować domenę byle jakimi linkami ewidentnie nie związanymi z tematyką strony.
  7. s_matysik

Jak chcesz się zabierać za Disralow to lepiej odpuść sobie tą domenę... Po za tym UK to dość konkurencyjny rynek i trzeba mieć mocne PBN aby tam sensowne frazy wbijać.
  8. Mazzur

Chcę najprostszą funkcję by w polu FB wpisac mój adres FB w polu Twittera wpisac adres itp. Bez wodotrysków. Ikona społecznościowa może pojawić się gdziekolwiek.
  9. Od tego są takie strzałeczki na górze przy nazwach kolumny. Tam sortujesz wedle czego chcesz Z drugiej strony masz trochę racji. Nie rozumiem totalnie domyślnego sortowania po wejściu na stronę. Nie lepiej by było wprowadzić domyślne sortowanie od najnowszych bądź najstarszych tekstów? Przy okazji powiem, że podczas wypłaty bardzo miło się zaskoczyłem. Nie trzeba już drukować i podpisywać żadnych papierków Niby mała rzecz, a cieszy.
  10. gav3l

@Grey Ronin @Beerbant zapomniałem dodać - nie jest to niestety filtr ręczny tylko algorytmiczny. Większość szkodliwych linków to profile na polskich/anglojęzycznych forach, trochę katalogów, a te "najbardziej spamowe" linki z for typu (cheap nike airmax, uggs) rzeczywiście w większości wycięło i nie ma ich teraz w tysiącach, za to nie wiem jaka będzie skuteczność kontaktu z tego typu stronami: http://www.vtb.com.br/forum/viewtopic.php?f=23&t=224546&start=6400 http://ahl-quran.com/vb/showthread.php?t=577&page=844 http://toutlecycle.com/forum/phpBB2/viewtopic.php?t=6324&postdays=0&postorder=asc&start=105 (jeśli ktoś jest ciekaw, można znaleźć te linki po słowach "cheap", "nike" "uggs") Strona ma o dziwo stosunkowo niezłe parametry ahrefs. W GSC stały ruch 80 uu/mies i kilka docelowych fraz siedzi gdzieś przy końcu top30. Pytania do was: - Jak myślicie, z doświadczenia, czy to ciężki przypadek z tym filtrem? Jest możliwe wyjść z niego w 2-3 miesiące? - Jest jakaś szansa usunięcia choć części tych spamowych linków przez kontakt z właścicielami, czy raczej spodziewać się skuteczności np 10%? Disavov zastosowany dla reszty coś da jeśli usunę tylko tak małą część linków?
  11. Today
  12. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów kompleksowe pakiety link buildingowe, które pozwolą na wzmocnienie profilu linków pozycjonowanych stron. Pakiety nadają się idealnie zarówno dla nowych nielinkowanych jeszcze witryn jak i dla portali, które wymagają poprawy profilu linków. Pozyskujemy linki z blogów, forów internetowych, katalogów oraz artykułów sponsorowanych. W miarę możliwości wszystkie linki są tematyczne (z wyjątkiem katalogów, gdzie mogą się zdarzyć katalogi ogólne). Jakość źródeł szacowana jest na podstawie wskaźnika Trust Flow. Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 pakiety: Pakiet 1 Linki z blogów - 20 Linki z postów na forach - 20 Linki z katalogów - 10 Artykuły sponsorowane - 1 Cena pakietu - 299,00 zł netto Czas realizacji - 1 tydzień Pakiet 2 Linki z blogów - 30 Linki z postów na forach - 30 Linki z katalogów - 20 Artykuły sponsorowane - 2 Cena pakietu - 523,00 zł netto Czas realizacji - 2 tygodnie Pakiet 3 Linki z blogów - 40 Linki z postów na forach - 40 Linki z katalogów - 30 Artykuły sponsorowane - 3 Cena pakietu - 747,00 zł netto Czas realizacji - 3 tygodnie Pakiet 4 Linki z blogów - 50 Linki z postów na forach - 50 Linki z katalogów - 30 Artykuły sponsorowane - 4 Cena pakietu - 921,00 zł netto Czas realizacji - 4 tygodnie Dla użytkowników PiO mamy 30% rabat. W momencie składania zamówienia wystarczy wpisać kod rabatowy "Jazz0206SEO", a obniżymy cenę o 30% (oferta ważna do 02.06.2019). Istnieje możliwość indywidualnego doboru oferty, jeśli zachodzi taka potrzeba. Zapraszamy do kontaktu. Więcej szczegółów na temat oferty oraz złożyć zamówienie można tu: http://jazzseo.pl/of...k-building.html Jesteśmy legalnie działającą firmą - wystawiamy faktury VAT. ---------------------------------------------------------------------------- Jazz SEO Mateusz Chorążewicz ul. Sokola 43, 80 - 654 Gdańsk E-mail: kontakt@JazzSEO.pl Nr tel. 513-383-848, GG: 1335158 NIP: 5833088524, REGON: 222177643
  13. ar4

Właśnie szukam czegoś innego niż ty ale przejrzałem kilka wtyczek. Poczytaj sobie o tych: 1. Ultimate Member 2. UserPro
  14. Usługa główna dla domeny to właśnie domena Dodatki - to ten certyfikat -- Hosting to zupełnie inna usługa.
  15. Blog ClearSense: Przeczytaj koniecznie, czyli 7 wskazówek jak powinno wyglądać skuteczne Call To Action na stronie WWW! https://blog.clearsense.pl/wp-content/uploads/2019/05/Przeczytaj_koniecznie_czyli_jak_powinno_wygladac_skuteczne_Call_To_Action_na_stronie_WWW.jpg “Kup teraz”, “Zamów jeszcze dzisiaj”, “Przeczytaj”, “... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  16. eMarketing.pl: Sugerowane odpowiedzi na pytania w wizytówkach Google Moja Firma Obecność firmy w różnych miejscach w sieci to nie tylko dodatek – to wręcz obowiązek. Tak jak dawniej każde szanujące się przedsiębiorstwo dysponowało stroną internetową, gdzie znaleźć można było wszy... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  17. Delante: Czy branża IT też musi się pozycjonować? Branża IT to stosunkowo młoda dziedzina, która obejmuje szeroko rozumianą technologię informacyjną. Jej specjaliści zajmują się przetwarzaniem informacji, tworzeniem oprogramowania, a także zbieraniem... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  18. kmiciu

Co chcesz osiągnąć? Jakie funkcjonalności i jak konkretnie mają działać?
  19. wiesz napisali marketingowo... pewnie mają większy odsetek przedłużeń niż inni.
  20. To zmiany w Google niestety, za moment będzie dostępna aktualizacja. Problem byłby szybciej rozwiązany, jednak na różnych serwerach różnie to w Google wygląda. Jeszcze 3 minutki i będzie dostępna aktualizacja. Już jest
  21. Otrzymałem odp od nazwy " dziękuje za kontakt. Uprzejmie informuje, że w tym wypadku usługi dodatkowe to certyfikat SSL w cenie domeny, zabezpieczenie DNS Sec. Rezygnacja z domeny nie ma wpływu na hosting lub inne domeny. " Natomiast pierwszy txt " Przypominamy, że brak wpłaty za przedłużenie jest równoznaczny z rozwiązaniem umowy świadczenia usługi. Wiąże się to z zablokowaniem, a następnie bezpowrotnym usunięciem usługi głównej i powiązanych z nią usług dodatkowych wraz ze wszystkimi treściami. " sugerowało usunięcie usługi głównej czyli hostingu i powiązanych z nią usług dodatkowych ...
  22. jeśli kupiłeś domenę osobno to nie ma wpływu
  23. Hosting na nazwa jest od wielu lat. 3 domeny wygasające zarejestrowane rok temu. Support odpisał lakonicznie, na prośbę by jasno napisali, że wygasająca domena nie ma wpływu na pozostałe zarejestrowane domeny i hosting długa /jak na support nazwy/ cisza.
  24. @Mazzur prosto i na temat. jeśli masz domene i hostingiem kupioną razem. To jak domena wygaśnie stracisz wszystkie dane itp... skasują serwer. Domenę będziesz mógł jeszcze odzyskać za dodatkową opłatą chyba przez 2 tygodnie.
  25. Mion

Myszka pionowa

Niedawno rozmawiałem z znajomym, który rozmawiał z swoim znajomym i dowiedział się, ze " Ty Krzysiek to masz lekką pracę, siedzisz i tylko ruszasz myszką" -- Praca przy kompie na również inne negatywne strony z wiązane z brakiem ruchu jak otyłość, zła praca jelit itd... Do tego jak ktoś mieszka w dużym mieście i wraca na bazę, to kolejne (n) czasu spędza skurczony w samochodzie stojąc w korkach. W efekcie końcowym przyjeżdża zmęczony i by podjąć działania rekreacyjna jak rower, bieganie itd... musi mieć dużo samozaparcia.
  1. Load more activity