All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. ar4

  Wtyczka społecznościowa do Wordpressa

  Właśnie szukam czegoś innego niż ty ale przejrzałem kilka wtyczek. Poczytaj sobie o tych: 1. Ultimate Member 2. UserPro
 3. Usługa główna dla domeny to właśnie domena Dodatki - to ten certyfikat -- Hosting to zupełnie inna usługa.
 4. Today
 5. kmiciu

  Wtyczka społecznościowa do Wordpressa

  Co chcesz osiągnąć? Jakie funkcjonalności i jak konkretnie mają działać?
 6. wiesz napisali marketingowo... pewnie mają większy odsetek przedłużeń niż inni.
 7. To zmiany w Google niestety, za moment będzie dostępna aktualizacja. Problem byłby szybciej rozwiązany, jednak na różnych serwerach różnie to w Google wygląda. Jeszcze 3 minutki i będzie dostępna aktualizacja. Już jest
 8. Otrzymałem odp od nazwy " dziękuje za kontakt. Uprzejmie informuje, że w tym wypadku usługi dodatkowe to certyfikat SSL w cenie domeny, zabezpieczenie DNS Sec. Rezygnacja z domeny nie ma wpływu na hosting lub inne domeny. " Natomiast pierwszy txt " Przypominamy, że brak wpłaty za przedłużenie jest równoznaczny z rozwiązaniem umowy świadczenia usługi. Wiąże się to z zablokowaniem, a następnie bezpowrotnym usunięciem usługi głównej i powiązanych z nią usług dodatkowych wraz ze wszystkimi treściami. " sugerowało usunięcie usługi głównej czyli hostingu i powiązanych z nią usług dodatkowych ...
 9. jeśli kupiłeś domenę osobno to nie ma wpływu
 10. Hosting na nazwa jest od wielu lat. 3 domeny wygasające zarejestrowane rok temu. Support odpisał lakonicznie, na prośbę by jasno napisali, że wygasająca domena nie ma wpływu na pozostałe zarejestrowane domeny i hosting długa /jak na support nazwy/ cisza.
 11. @Mazzur prosto i na temat. jeśli masz domene i hostingiem kupioną razem. To jak domena wygaśnie stracisz wszystkie dane itp... skasują serwer. Domenę będziesz mógł jeszcze odzyskać za dodatkową opłatą chyba przez 2 tygodnie.
 12. Mion

  Myszka pionowa

  Niedawno rozmawiałem z znajomym, który rozmawiał z swoim znajomym i dowiedział się, ze " Ty Krzysiek to masz lekką pracę, siedzisz i tylko ruszasz myszką" -- Praca przy kompie na również inne negatywne strony z wiązane z brakiem ruchu jak otyłość, zła praca jelit itd... Do tego jak ktoś mieszka w dużym mieście i wraca na bazę, to kolejne (n) czasu spędza skurczony w samochodzie stojąc w korkach. W efekcie końcowym przyjeżdża zmęczony i by podjąć działania rekreacyjna jak rower, bieganie itd... musi mieć dużo samozaparcia.
 13. Aleksiejs

  Myszka pionowa

  Już od dawna takiego przekonania chyba nie ma lekka praca fizyczna jest chyba najlepsza dla zdrowia jeśli patrzeć na to długofalowo. Moja ciocia pracowała w ZUSie przez całe swoje życie, od skończenia szkoły aż do emerytury. Praca całe życie siedząca, najpierw maszyna do pisania i jakieś kalkulatory, a potem komputer, do tego mało ruchu i teraz ma bardzo duże problemy ze zdrowiem - ze stawami i kręgosłupem.
 14. Mion

  Myszka pionowa

  OT - a wydawało by się osobą postronnym, że praca przy kompie jest zupełnie obojętna dla zdrowia. I wszelkie bóle stawów mogą tyczyć tylko tych co pracują fizycznie. Przykładowo mnie rok temu (teraz jakoś to samo z siebie minęło) bolał lewy łokieć przy podnoszeniu ręki, tak że problemem było noszenie koszyka w sklepie nawet z samym chlebem ...
 15. Nic nie sugeruje, pytam czy ktoś z forumowiczów spotkał się z taką wiadomością. Nie korzystam na co dzień z usług tego molocha, stąd moje zdziwienie co do treści powiadomienia.
 16. Blog SeoSklep24.pl: Blokada kampanii Google Ads – sprawdź, jakich błędów nie popełniać Każdy przedsiębiorca, który postanowił zainwestować w Google Ads, z pewnością wie, jak duże korzyści mogą wynikać z tego systemu. Nie należy jednak zapominać, że wiąże się on także z konkretnymi ogran... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
 17. Czyli zakładasz, że taki moloch traktuje jakiegoś klienta specjalnie? :) Pisz do supportu, forum to nie miejsce na takie pytania.
 18. Możecie polecić wtyczkę społecznościową do Wordpressa. Przerobiłem kilka z dostępnych i żadna nie funkcjonuje tak jak np oryginalnie zainstalowane na niektórych darmowych szablonach.
 19. Od 25.05 przestał mi działać monitoring pozycji (wywołanie przez crons.php). Nie wiem, jak jest z innymi cronami, mam skonfigurowany tylko monitoring. Też to zauważyliście? Co z tym zrobić?
 20. Pytam celowo tu czy ktoś się spotkał z takimi praktykami.
 21. Jak wymieszane? Przecież można sobie posortować je według kolejności dodania, a więc według numeru zlecenia. Ja zawsze tak robię i nie mam żadnego problemu z rozeznaniem się w zleceniach Możesz też sobie posortować według stawki itd.
 22. Logiczniej byłoby zapytać bezpośrednio w nazwa.pl.
 23. Achilles

  [Wykonam] Wizytówki NAP

  Oferuję usługę tworzenia wizytówek NAP - posiadam sprawdzoną bazę portali które pozwalają na tworzenie wizytówek z danymi firmy, opisem, danymi kontaktowymi i adresem strony. Wizytówki NAP świetnie sprawdzają się jako dywersyfikacja linków a także bardzo pomagają w pozycjonowaniu lokalnym, przy okazji docierając do potencjalnych klientów z okolicy, w której firma oferuje swoje usługi i produkty. Oferta na wizytówki NAP to: -każda wizytówka jest uzupełniona o opis firmy oraz oferty (opisy generowane z synonimów pisanych indywidualnie pod każdą stronę/firmę) -w cenie pakietu gwarantuję indeksację założonych wizytówek -po zakończeniu przesyłam pełen raport ze spisem założonych wizytówek. Do realizacji zlecenia na wizytówki NAP potrzebuję: -danych firmowych(nazwa firmy, adres, numer telefonu, mail, NIP, REGON) -adresu strony firmowej Dostępne warianty: -15 wizytówek 90 zł brutto -20 wizytówek 120 zł brutto -30 wizytówek 160 zł brutto Zachęcam do stałej współpracy - przy większych zamówieniach gwarantuję indywidualne wyceny i korzystne rabaty! Jeżeli szukasz solidnego wykonawcy, który oferuje terminowe i rzetelne podejście do powierzonych zadań z zakresu linkbuilding - zapraszam do współpracy! Wystawiam faktury! Kontakt i Dane firmy: Luppo Łukasz CzereczonJana III Sobieskiego 7837-610 NarolNIP: 7931567592 s.czereczon@gmail.com
 24. Otrzymałem od nazwy e-maila o wygasającej domenie i treść : " Przypominamy, że brak wpłaty za przedłużenie jest równoznaczny z rozwiązaniem umowy świadczenia usługi. Wiąże się to z zablokowaniem, a następnie bezpowrotnym usunięciem usługi głównej i powiązanych z nią usług dodatkowych wraz ze wszystkimi treściami. " Co znaczy blokada usługi głównej i usług dodatkowych? Rozumiem że domena wygasa i wszystko z nią związane, alee ich komunikat brzmi jakby mieli zablokować całe konto hosting i pozostałe domeny.
 25. Yesterday
 26. Ja właśnie tak zawsze robię. Przy okazji jak już piszę, to mam propozycję, żeby może jakoś posortować te zamówienia na liście - np. wg daty dodania (od najnowszych do najstarszych, żeby najnowsze były na pierwszej stronie) albo wg stawki (od najwyższej do najniższej). Można by też zrobić do wyboru i każdy mógłby sobie posortować jak chce, bo trochę jest bałagan. Nowe zlecenia są wymieszane ze starszymi.
 27. machanek

  Myszka pionowa

  Ja korzystam z dwóch myszek w zależności jak bardzo doskwiera mnie ból nadgarstka. Jedna z nich jest właśnie pionowa i mogę śmiało polecić - Logitech MX Vertical. Druga standardowa to MX Master 2S - też polecam warunkiem w tym przypadku jest jednak duża dłoń. Ceny ich są trochę z kosmosu, ale idzie często wyrwać na amazon w promocji.
 1. Load more activity