All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Od tego są takie strzałeczki na górze przy nazwach kolumny. Tam sortujesz wedle czego chcesz Z drugiej strony masz trochę racji. Nie rozumiem totalnie domyślnego sortowania po wejściu na stronę. Nie lepiej by było wprowadzić domyślne sortowanie od najnowszych bądź najstarszych tekstów? Przy okazji powiem, że podczas wypłaty bardzo miło się zaskoczyłem. Nie trzeba już drukować i podpisywać żadnych papierków Niby mała rzecz, a cieszy.
 3. gav3l

  SEO w UK - Janusz oferta, czy jest ok?

  @Grey Ronin @Beerbant zapomniałem dodać - nie jest to niestety filtr ręczny tylko algorytmiczny. Większość szkodliwych linków to profile na polskich/anglojęzycznych forach, trochę katalogów, a te "najbardziej spamowe" linki z for typu (cheap nike airmax, uggs) rzeczywiście w większości wycięło i nie ma ich teraz w tysiącach, za to nie wiem jaka będzie skuteczność kontaktu z tego typu stronami: http://www.vtb.com.br/forum/viewtopic.php?f=23&t=224546&start=6400 http://ahl-quran.com/vb/showthread.php?t=577&page=844 http://toutlecycle.com/forum/phpBB2/viewtopic.php?t=6324&postdays=0&postorder=asc&start=105 (jeśli ktoś jest ciekaw, można znaleźć te linki po słowach "cheap", "nike" "uggs") Strona ma o dziwo stosunkowo niezłe parametry ahrefs. W GSC stały ruch 80 uu/mies i kilka docelowych fraz siedzi gdzieś przy końcu top30. Pytania do was: - Jak myślicie, z doświadczenia, czy to ciężki przypadek z tym filtrem? Jest możliwe wyjść z niego w 2-3 miesiące? - Jest jakaś szansa usunięcia choć części tych spamowych linków przez kontakt z właścicielami, czy raczej spodziewać się skuteczności np 10%? Disavov zastosowany dla reszty coś da jeśli usunę tylko tak małą część linków?
 4. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów kompleksowe pakiety link buildingowe, które pozwolą na wzmocnienie profilu linków pozycjonowanych stron. Pakiety nadają się idealnie zarówno dla nowych nielinkowanych jeszcze witryn jak i dla portali, które wymagają poprawy profilu linków. Pozyskujemy linki z blogów, forów internetowych, katalogów oraz artykułów sponsorowanych. W miarę możliwości wszystkie linki są tematyczne (z wyjątkiem katalogów, gdzie mogą się zdarzyć katalogi ogólne). Jakość źródeł szacowana jest na podstawie wskaźnika Trust Flow. Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 pakiety: Pakiet 1 Linki z blogów - 20 Linki z postów na forach - 20 Linki z katalogów - 10 Artykuły sponsorowane - 1 Cena pakietu - 299,00 zł netto Czas realizacji - 1 tydzień Pakiet 2 Linki z blogów - 30 Linki z postów na forach - 30 Linki z katalogów - 20 Artykuły sponsorowane - 2 Cena pakietu - 523,00 zł netto Czas realizacji - 2 tygodnie Pakiet 3 Linki z blogów - 40 Linki z postów na forach - 40 Linki z katalogów - 30 Artykuły sponsorowane - 3 Cena pakietu - 747,00 zł netto Czas realizacji - 3 tygodnie Pakiet 4 Linki z blogów - 50 Linki z postów na forach - 50 Linki z katalogów - 30 Artykuły sponsorowane - 4 Cena pakietu - 921,00 zł netto Czas realizacji - 4 tygodnie Dla użytkowników PiO mamy 30% rabat. W momencie składania zamówienia wystarczy wpisać kod rabatowy "Jazz0206SEO", a obniżymy cenę o 30% (oferta ważna do 02.06.2019). Istnieje możliwość indywidualnego doboru oferty, jeśli zachodzi taka potrzeba. Zapraszamy do kontaktu. Więcej szczegółów na temat oferty oraz złożyć zamówienie można tu: http://jazzseo.pl/of...k-building.html Jesteśmy legalnie działającą firmą - wystawiamy faktury VAT. ---------------------------------------------------------------------------- Jazz SEO Mateusz Chorążewicz ul. Sokola 43, 80 - 654 Gdańsk E-mail: kontakt@JazzSEO.pl Nr tel. 513-383-848, GG: 1335158 NIP: 5833088524, REGON: 222177643
 5. ar4

  Wtyczka społecznościowa do Wordpressa

  Właśnie szukam czegoś innego niż ty ale przejrzałem kilka wtyczek. Poczytaj sobie o tych: 1. Ultimate Member 2. UserPro
 6. Usługa główna dla domeny to właśnie domena Dodatki - to ten certyfikat -- Hosting to zupełnie inna usługa.
 7. Today
 8. kmiciu

  Wtyczka społecznościowa do Wordpressa

  Co chcesz osiągnąć? Jakie funkcjonalności i jak konkretnie mają działać?
 9. wiesz napisali marketingowo... pewnie mają większy odsetek przedłużeń niż inni.
 10. To zmiany w Google niestety, za moment będzie dostępna aktualizacja. Problem byłby szybciej rozwiązany, jednak na różnych serwerach różnie to w Google wygląda. Jeszcze 3 minutki i będzie dostępna aktualizacja. Już jest
 11. Otrzymałem odp od nazwy " dziękuje za kontakt. Uprzejmie informuje, że w tym wypadku usługi dodatkowe to certyfikat SSL w cenie domeny, zabezpieczenie DNS Sec. Rezygnacja z domeny nie ma wpływu na hosting lub inne domeny. " Natomiast pierwszy txt " Przypominamy, że brak wpłaty za przedłużenie jest równoznaczny z rozwiązaniem umowy świadczenia usługi. Wiąże się to z zablokowaniem, a następnie bezpowrotnym usunięciem usługi głównej i powiązanych z nią usług dodatkowych wraz ze wszystkimi treściami. " sugerowało usunięcie usługi głównej czyli hostingu i powiązanych z nią usług dodatkowych ...
 12. jeśli kupiłeś domenę osobno to nie ma wpływu
 13. Hosting na nazwa jest od wielu lat. 3 domeny wygasające zarejestrowane rok temu. Support odpisał lakonicznie, na prośbę by jasno napisali, że wygasająca domena nie ma wpływu na pozostałe zarejestrowane domeny i hosting długa /jak na support nazwy/ cisza.
 14. @Mazzur prosto i na temat. jeśli masz domene i hostingiem kupioną razem. To jak domena wygaśnie stracisz wszystkie dane itp... skasują serwer. Domenę będziesz mógł jeszcze odzyskać za dodatkową opłatą chyba przez 2 tygodnie.
 15. Mion

  Myszka pionowa

  Niedawno rozmawiałem z znajomym, który rozmawiał z swoim znajomym i dowiedział się, ze " Ty Krzysiek to masz lekką pracę, siedzisz i tylko ruszasz myszką" -- Praca przy kompie na również inne negatywne strony z wiązane z brakiem ruchu jak otyłość, zła praca jelit itd... Do tego jak ktoś mieszka w dużym mieście i wraca na bazę, to kolejne (n) czasu spędza skurczony w samochodzie stojąc w korkach. W efekcie końcowym przyjeżdża zmęczony i by podjąć działania rekreacyjna jak rower, bieganie itd... musi mieć dużo samozaparcia.
 16. Aleksiejs

  Myszka pionowa

  Już od dawna takiego przekonania chyba nie ma lekka praca fizyczna jest chyba najlepsza dla zdrowia jeśli patrzeć na to długofalowo. Moja ciocia pracowała w ZUSie przez całe swoje życie, od skończenia szkoły aż do emerytury. Praca całe życie siedząca, najpierw maszyna do pisania i jakieś kalkulatory, a potem komputer, do tego mało ruchu i teraz ma bardzo duże problemy ze zdrowiem - ze stawami i kręgosłupem.
 17. Mion

  Myszka pionowa

  OT - a wydawało by się osobą postronnym, że praca przy kompie jest zupełnie obojętna dla zdrowia. I wszelkie bóle stawów mogą tyczyć tylko tych co pracują fizycznie. Przykładowo mnie rok temu (teraz jakoś to samo z siebie minęło) bolał lewy łokieć przy podnoszeniu ręki, tak że problemem było noszenie koszyka w sklepie nawet z samym chlebem ...
 18. Nic nie sugeruje, pytam czy ktoś z forumowiczów spotkał się z taką wiadomością. Nie korzystam na co dzień z usług tego molocha, stąd moje zdziwienie co do treści powiadomienia.
 19. Blog SeoSklep24.pl: Blokada kampanii Google Ads – sprawdź, jakich błędów nie popełniać Każdy przedsiębiorca, który postanowił zainwestować w Google Ads, z pewnością wie, jak duże korzyści mogą wynikać z tego systemu. Nie należy jednak zapominać, że wiąże się on także z konkretnymi ogran... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
 20. Czyli zakładasz, że taki moloch traktuje jakiegoś klienta specjalnie? :) Pisz do supportu, forum to nie miejsce na takie pytania.
 21. Możecie polecić wtyczkę społecznościową do Wordpressa. Przerobiłem kilka z dostępnych i żadna nie funkcjonuje tak jak np oryginalnie zainstalowane na niektórych darmowych szablonach.
 22. Od 25.05 przestał mi działać monitoring pozycji (wywołanie przez crons.php). Nie wiem, jak jest z innymi cronami, mam skonfigurowany tylko monitoring. Też to zauważyliście? Co z tym zrobić?
 23. Pytam celowo tu czy ktoś się spotkał z takimi praktykami.
 24. Jak wymieszane? Przecież można sobie posortować je według kolejności dodania, a więc według numeru zlecenia. Ja zawsze tak robię i nie mam żadnego problemu z rozeznaniem się w zleceniach Możesz też sobie posortować według stawki itd.
 25. Logiczniej byłoby zapytać bezpośrednio w nazwa.pl.
 1. Load more activity