Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Witam serdecznie Napiszę wiarygodne, merytoryczne opinie w Google Maps z prywatnego, wiarygodnego konta, posiadającego status lokalnego przewodnika i kilkudziesięciu realnych opinii wystawionych w realnych miejscach (konto prywatne). Istnieje możliwość wystawienia opinii również na Facebooku. Cena to 10 zł za jedną opinię. W przypadku "zleceń" dla kilku firm/miejsc, opinie są pisane w odpowiednim odstępie czasowym. Istnieje również możliwość wykonania standardowego "marketingu szeptanego" na forach internetowych (mam w tym również duże doświadczenie). Wówczas cena wynosi 5 złotych za 1 wpis. W razie pytań i chęci zakupu proszę o kontakt mailowy: (pierwsza litera to "L") Pozdrawiam
 3. Ciekawy.Marketing: Witam na blogu o marketingu w internecie ... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
 4. Dziękuję Wam za odpowiedź, dziękuję zgredowi za kawał wiedzy na jego blogu. Skupiamy się tylko na Google, ale wiemy, że do tego istnieje też, np.yahoo. Do brzegu. Pisałem, że linki wydaje mi się tak, są niskiej jakości, ale, konkurenci się tam ogłaszają, umieszczają swój link w stopce (obawiam się, że to SWL). A czy nie jest tak specjalnie, aby uznawać ją jako mało wartościową, a to linki tematyczne, naprzykład? Włoska domena z autorytetem? Żeby ukryć backlinki konkretnie przed Majestic, trzeba ręcznie wklepać każdy link do .htaccess,? Mam także pytanie z innej beczki. Prosiłem na forum o podpowiedzi dotyczące pole dance - taniec na rurce.Wystarczy zmienić grafikę tańczących dziewczyn, description, treści na stronie, aby Google nie zaliczał tego do porno, nie obniżał pozycję? Frazy "zmysłowy", "erotyczny" zdecydowanie złe? Jak to wybitni klasycy mówią: "całe życie człowiek się uczy i tak głupi umiera". Oby nie.
 5. Do sprzedania mam własnoręcznie wykonaną listę 500 polskich for/stron którą tworzyłem przez kilka lat a niedawno dokładnie ją zaktualizowałem i uzupełniłem o takie parametry jak Moz Trust, Domain Rank, TrustFlow, CitationFlow, tematyka forum, status linku(dofollow/nofollow), widoczność linku(z logowaniem czy bez), gdzie jest możliwość umieszczenia linku (profil/sygnatura), wiek forum, typ(forum czy strona). Lista w pliku Excel więc można sobie sortować według wybranych kryteriów. Na liście znajdują się wyłącznie fora na domenach głównych bez subdomen typu fora.pl, phorum.pl itp.. Zakaz dalszego odsprzedawania i udostępniania listy publicznie. Dodatkowo do listy 500 polskich for dorzucam listę 100 polskich serwisów NAP. Aktualizacja listy na dzień: 27 lipiec 2019 (lista aktualizowana co 3-4 miesiące) Cena : 120 zł Kontakt: mail: Prywatna wiadomość lub grzegorz@dixo.pl
 6. Kup sobie licencje, bo piszesz w ogóle nierealne rzeczy Aktualizacja A-Parser Pro -> Enterprise kosztuje $89 pisze to w panelu klienta i wcale nie trzeba kupować a-parser żeby to zobaczyć.
 7. Nikt tu się nie spiera, nie pisałem tego pytania z nastawieniem do kupna wersji Enterprise a jedynie jako dodatkową informację na przyszłość. 😁 Przykładowo czy użycie API od a-parsera byłoby legalne gdybyśmy stworzyli serwis, w którym użytkownicy za opłatą mogliby wykonywać parametryzowany przez nich harvest z mojej licencji, postawionej na moim serwerze? Wtedy dla przykładu swoje query (n fraz o np. krzesłach biurowych) mogliby wrzucać przez API z mego serwisu do a-parsera. Nie wiem tylko na ile byłoby to legalne w stosunku do właściciela oprogramowania ale na ten moment takie wykorzystanie API przychodzi mi do głowy. Pozdrawiam.
 8. Nastawienie takie, żeby zaoszczędzić Tobie 80 USD netto. Na 99,99% nigdy nie skorzystasz z API nawet jeśli kupisz Enterprise, bo to dość specyficzna opcja i są nie wiele rzeczy do których to można wykorzystać i nie związane to s SEO wprost. Nie chce dalej z Toba spierać się. Kupuj co chcesz .
 9. Nie rozumiem skąd te nastawienie, zapytałem tylko czy przy przejściu na wyższą wersję dopłacę różnicę czy całość. Przepraszam jeżeli w jakiś sposób uraziłem. W takim razie zrobię tak jak mówisz, później będę się tym martwił o ile będzie mi to potrzebne. Dziękuje, Pozdrawiam.
 10. Mam 6 licencji PRO, uwierz mi nie zawracaj sobie na tym etapie głowy. Nie znam nikogo kto ma Enterprise i korzysta z API, Ty chyba nie rozumiesz nawet co to takie. Wczoraj chciałeś a-parser na VPS Windowsa włączać razem z Xevilem....
 11. Tak, wiem lecz na chwile obecną nie będę tego potrzebował. W razie gdybym zaczął potrzebować API to nie chciałbym płacić drugi raz pełnej kwoty i wolałbym wiedzieć o tym teraz. Pozdrawiam.
 12. A po co Tobie Enterprise? Przed tym jak zadawać pytania przeczytaj dokładnie co jest co. Jesteś w stanie napisać, zlecić do niego API i wiesz jak go wykorzystać? Bo tylko i wyłącznie tym te wersji różnią się.
 13. Czy w przypadku chęci zwiększenia pakietu z Pro na Enterprise będzie konieczne zapłacenie całej ceny czy tylko różnicy pomiędzy pakietami? Pozdrawiam.
 14. KiwiLab: Do kogo kierować kampanie reklamowe? Określanie odbiorców w oparciu o dane z Facebook i LinkedIn W artykule Do kogo kierować kampanie reklamowe? Określanie odbiorców w oparciu o dane z Google Analytics poruszaliśmy kwestie z... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
 15. Sebastian Miśniakiewicz: Google to połaczenie „milionów małych algorytmów”, których celem jest włąściwa ocena reputacji witryny Pracując przy stronie nie nastawiaj się na szybkie efekty. Pamiętaj, aby ciągle poprawiać jakość witryny – pod kątem treści, kwestii technicznyc, UX itp.; plus miej na uwadze to, że na pewne kwestie n... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
 16. Jest tyle innych szukajek żeby znaleźć linki każdego: bing, yahoo nawet baidu. Poza tym roboty od różnych seotulsów np link assistanta. Plik robots.txt nic nie da - trzeba by wszystko blokować na poziomie htaccess a najlepiej firewall'a. Poza tym i tak musisz odblokować dostępy dla googlebota więc też się znajdzie Twoje zaplecze.
 17. @antaba Nie rozumiem co ma blokowanie zasobów strony przed Google botem do ukrywania linków? Ukrywać przez blokowanie botów oprócz Google możesz zaplecza, przekierowania. Jakiś harvester, najtaniej to niewielkich celów nawet ScrapeBox
 18. nie, za BETA trzeba dopłacić ( abonament za pół roku teraz) lub kupić w promocji ( której teraz nie ma). Zwykły Xevil nie lamie Racaptcha 2. Beta 4 lamie, ale żeby ją dostać trzeba będzie dodatkowo zapłacić abonament za Xrumer za pół roku od razu.
 19. Pawig z całym szacunkiem, ale od długiego czasu już takich fraz się nie stosuje, od dawna algorytm Google traktuje je jako wymuszenie i przyznaje punkty karne. Naprawdę się zdziwiłem, bo akurat Ciebie z tego forum kojarzę, jako osobę kompetentną. To, że klient nie wpisał, jak użyć frazę, nie znaczy, że możesz robić takie babole. To tak, jakby robić błędy ortograficzne i je usprawiedliwiać, że klient nie napisał, że tekst ma być zgodny z zasadami ortografii. Jeszcze napisz, że był to tekst SEO (precel, opis lub zaplecze). To nie jest wymysł moderatora, to podstawowa wiedza z zakresu SEO.
 20. Last week
 21. Dzień dobry, Przedstawiamy ofertę pozyskania linków z ogłoszeń na polskich serwisach ogłoszeniowych. Co nas wyróżnia? Bardzo krótki czas realizacji! ~5-10 dni roboczych. Prześlij gotowe teksty - a raport możesz otrzymać nawet w 1-5 dni robocze W bazie mamy również płatne portale ogłoszeniowe - w cenie pakietu Ogłoszenia uzupełniamy o rzeczywiste dane takie jak - Nazwa, Pełny adres, Telefon Ustawiamy maksymalny czas emisji ogłoszeń Linki są w postaci URL. Przygotowanie tekstu w wersji synonimicznej o długości ok 1500-2000 znaków w wersji synonimicznej -> GRATIS. Teksty zamawiamy u copywritera. Używamy zmiennego IP dla każdej paczki Ogłoszenia są widoczne bez zalogowania Linki umieszczamy w indexerze, aby przyspieszyć indeksację. Duża ilość różnych serwisów ogłoszeniowych Cennik: Do każdego każdego pakietu - napisanie jednego tekstu synonimicznego GRATIS. Pakiet 180 (a nawet 190) linków z ogłoszeń --- 300 PLN (pakiet zawiera ogłoszenia płatne) Pakiet 095 linków z ogłoszeń --- 180 PLN Pakiet 050 linków z ogłoszeń --- 100 PLN Zwiększ unikalność zamawiając 5 dodatkowych tekstów - 50 PLN za każde 5 tekstów Wystawiamy Faktury VAT oraz ceny są brutto (z Vat). Czego potrzebujemy, do wykonania zleceń: Adres URL Adres firmy + telefon (można zmyślić) Propozycja tytułów do ogłoszeń Wskazówki dla copywritera - o czym ma być napisany tekst Dodatkowe informacje: Wysyłam raport po zakończeniu zalecenia - login, hasło, linki do ogłoszeń, dane do skrzynki mailowej. Przykładowe ogłoszenia mogę wysłać na maila. Dane kontaktowe: vallorian@gmail.com Dane Firmy:
 22. Mam pytanko co do xEvila w wersji beta. Na stronie botmasterlabs nie mogę doczytać się czy pakiet standard zawiera w sobie xEvila w wersji beta, czy jest to tylko wersja ultra. Przechodząc na stronę xEvil.net także nie ma wzmianki o wersji Beta, wszędzie widnieje wersja ultra. To znaczy, że wersja beta skończyła się i xEvil ultra jest już pełną wersją tego OCR'a, który zawiera ficzery bety czy po prostu moje umiejętności czytania ze zrozumieniem są za słabe? Co prawda przy wersji ultra jest dopisane, że radzi sobie z Recaptcha v2 ale nie jestem do końca pewien czy o to chodzi bo trochę ponad miesiąc temu @MaxPan wspominał o koszcie 60USD za betę. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak mam to rozumieć? Z góry dziękuje, Pozdrawiam.
 23. Czy jest jakiś ogólny problem z zalogowaniem się do GC, czy to tylko ja mam problem?
 24. Dziękuję Ci za podpowiedzi, konkurencja próbuje być sprytna, ale; kiedy wpiszę do wyszukiwarki link:... to i tak widzę, skąd przychodzą do nich linki. Ich pozycjoner przecież o tym wie. Skoro w Majestic widać 6 domen linkujących, po analizie stwierdzam, że to niska jakość, rzekłbym, że to śmieci", to jak, "próbuje mnie wepchnąć na minę"? W pliku .htaccess wystawił na światło dzienne ten "badziew"? Przecież gdyby zrobił Disollow: /search to nic by Googlebot nic nie pokazał. Czy są jakieś inne techniki? Zapomniałem, czy jest wtyczka do przeglądarki Google, żeby zebrać te wszystkie domeny, backalinki, skąd toto przychodzi., czy trzeba robić ręcznie? Do tego jest tylko płatny soft?
 25. Dzięki wielkie za wytłumaczenie tematu, Pozdrawiam.
 26. Ciekawy.Marketing: Witaj, świecie! Witamy w WordPressie. To jest twój pierwszy post. Edytuj go lub usuń, a następnie zacznij pisać! ... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
 27. Jeśli chcesz pracować z Xevil z modułem recaptcha2 to serwer musi być pod to mocny. Więc nawet nie chodzi o wydajność samego XR - duża liczba linków na minutę, a o zasoby dla modułu recaptcha2.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy