All Activity

This stream auto-updates     

  1. Past hour
  2. Today
  3. Ideo Force: Reklama elastyczna – automatyzuj, konfiguruj, zwiększaj skuteczność Reklamy elastyczne to mocno promowany przez Google Ads format reklamowy. Do wariantu w wersji displayowej zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Wkrótce dołączy do niego elastyczna reklama w wyszukiwarce, z... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  4. Yesterday
  5. noo skala tego jest ogromna w samych tematach czasami jest po 20 domen potem na kolejnych domenach kolejne i kolejne. jednak większość ma docelową domenę click here itd. Tak jak się kopie kopie to znajduje coraz to nowe domeny, ale wszystkie są w tej samej formie (szablon). Faktycznie na początku te wpisy się indeksują to prawda ale po czasie już niestety nie. Patrzysz co się zaindeksowało ostatni tydzień i np 1 post albo nic a z czasem albo znajduje odnośniki na innych serwisach. Oczywiście tam tez jest masa już spamu aby chyba zaindexowało dany url ale googlara sie uczy i bajlando po miejscówce. Tak to wygląda z moich obserwacji.
  6. @znakzapytania nadal nie rozumiesz... tu nie chodzi o " jak szukać takie miejsca,które można wydusić jak cytrynę. " w całości chodzi by zrozumieć mechanizm, a nie pojedyncze miejscówki. Przy robieniu najbardziej dochodowych tematów jakimi są tabletki, finanse i kilka innych chodzi o wielkość pieniędzy i skalę!
  7. o jej o jej może kogoś i uradziłem z tymi szkodnikami, ale dla mnie to są szkodnicy. Już tłumaczę dlaczego. Skoro po ich wizytach moje linki są bezwartościowe (tracą rankingi i autorytety mojej strony leci w dół) zaindeksowanie ich tez jest nie możliwe. Natomiast po bardzo niedługim czasie forum wali już w wieczny kalendarz chyba ,ze admin wraca i czyści wszystko w zasadzie niema duzo do robienia bo usuwa kilka kont i wszystkie związane z nim posty. No to uważam za szkodnik takie osoby, ponieważ mi akurat szkodzi. Skoro gdyby nie takie natręctwo np mogłoby skorzystać 300 czy 400 albo i więcej. Jednak jak mówiłem nikt się nie przejmuje innym. No może może Toto, a Tobie również tylko ze ciągle dokupuje domeny. Wiec musi ciągle dokładać i inwestować, to by nie miało żadnego sensu. Oczywiście Tobie też Wesolutkich. Nie no jak ktoś leci na BH to wiadomo ze ma założenie ze musi przyjść kara. Algo mądrzejsze wytycznych coraz więcej itd a przedrzymskim ten cały EMD i współczynnik odrzuceń Po drugie nie oczekuj, że ktoś ci zdradzi jak zarabiać kasę. No nie nie przecież ja nie chcę miejscówek a po prostu zrozumieć o co w tym po zwyczajnie chodzi. No i wbiłem na forum spamerów bo kto będzie lepiej rozumiał temat a tym bardziej ze dotarłem ze wiele z tych spamów robią Polacy, wiec musza mieć gdzieś swoje korzenie. PiO jest jednym z największych for w tej tematyce co prawda przypomina trochę elektrodę. No ale mimo wszystko zaryzykowałem i stwierdziłem nie widziałem takiego tematu a moim zdaniem to ważne. Jak ktoś chce to może podbić na pw powiedzieć o co w tym chodzi ja tam i tak i tak nie zrobię z tego użytku nie mam takich nakładów ani wiedzy jak szukać takie miejsca,które można wydusić jak cytrynę.
  8. Cieszymy się, że nadal jest wielu czytelników i wiernych słuchaczy seo blogów i dalej uważają, że white seo jest jedyną słuszną drogą... Dodatkowo cieszy nas również to, że ludzie bezgranicznie wierzą we wszystko co znajdą na sieci, nawet jak jest informacja o latających jednorożcach. Tak jak napisał @SzlafRock " nie oczekuj, że ktoś ci zdradzi jak zarabiać kasę " bo nikomu konkurencja nie jest potrzebna Źle kompilujesz, inaczej to działa... mi zrozumienie zajęło jakieś.... pół roku Z przyzwyczajenia to można mieszkać z tą samą babą przez 30 lat...
  9. dlaczego za śmieciowe mają być uznane?
  10. Kto nie ma miedzi ten w domu siedzi Jest takie przysłowie. Może to być też tak, że ktoś to robi z przyzwyczajenia. Tak robił kiedyś i nie przestał Kiedyś to działało, opłacało się, zarobił sporo pieniędzy i teraz jeszcze na tych zarobionych działa i zastanawia się dlaczego nie wpływają nowe. Oczywiście trochę sobie żartuję, bo i pytanie takie Wesołych Świąt.
  11. Specjalizuję się w pozyskiwaniu linków z profili zakładanych na polskich i zagranicznych stronach/portalach/forach dyskusyjnych. Tylko sprawdzone miejsca! Gwarantuję szybkie i terminowe wykonanie zlecenia a także pełen raport po skończeniu linkowania. Posiadam bazę 600 portali (200 stron PL, pozostałe zagraniczne, głównie EN), na których zakładam profile uzupełnione o krótki opis oraz link (URL lub anchor). Oferta w pigułce: - sprawdzona baza 600 serwisów(200x PL, pozostałe EN) - profile z linkami osadzone na stronach z wysokim TF i DF (umożliwiam wybór stron do linkowania pod kątem parametrów TF i DF) - każdy profil jest uzupełniony o opis (generowany z synonimu, pisany indywidualnie pod daną stronę i zlecenie) - wszystkie profile z raport są indeksowane (w cenie pakietu) - po zakończeniu zlecenia wysyłam pełen raport z likami prowadzącymi do założonych profili oraz wszystkimi dostępami (loginy i hasła do logowania na profile) Informacje niezbędne do realizacji zlecenia: Do rozpoczęcia profilowania potrzebuję adresu strony/podstron + informacji o słowach kluczowych (można wysłać dowolną ilość anchorów). Zamawiający może także przesłać dodatkowe informacje dotyczące wyboru stron i realizacji zamówienia (parametry TF/DF, częstotliwość zakładania profili, informację o języku stron, na których mają zostać założone profile). Wystawiam faktury! -Cena: 0.8 zł brutto od profilu (przy większych zamówieniach cena do negocjacji) -Minimalne zamówienia od 50 profili Przy stałej współpracy lub przy większych zleceniach gwarantuję indywidualną wycenę uwzględniającą bardzo duże rabaty - zapraszam do kontaktu celem omówienia szczegółów! Kontakt i dane firmy: Luppo Łukasz CzereczonJana III Sobieskiego 7837-610 NarolNIP: 7931567592 s.czereczon@gmail.com
  12. Po pierwsze jakie szkodniki? W czym ci szkodzą? Po drugie nie oczekuj, że ktoś ci zdradzi jak zarabiać kasę. Skoro robią to zarabiają czyli opłaci się.
  13. Dzień dobry, Przedstawiamy ofertę pozyskania linków z profili na polskich stronach - 100% DoFollow Co nas wyróżnia? Bardzo krótki czas realizacji! Wszystkie profile mają link DoFollow oraz są umieszczone na polskich stronach; Uzupełniamy o nieobowiązkowe pola (takie jak miasto, data urodzenia, hobby, zawód); Tekst synonimiczny o tematyce linkowanej stronie napiszmy GRATIS! // Można przesłać swój tekst. Używamy różnych loginów na każdym profilu. Używamy zmiennego IP dla każdej paczki Linki są widoczne bez zalogowania Linki umieszczamy w indexerze, aby przyspieszyć indeksację. Niecałe 150 unikatowych stron PL Nie używamy programów typu ZennonPoster, XRumer, Xneolinks itp. Cennik: 1. Profile PL Pakiet nr 1 - 100 linków --- 100 PLN Pakiet nr 2 - 150 linków --- 150 PLN Zwiększ unikalność treści zamawiając 5 dodatkowych tekstów - 30 PLN za każde 5 tekstów Śmiało można zamawiać większe ilości i rozłożyć je na kilka stron/podstron. Wystawiamy Faktury VAT oraz ceny są brutto (z Vat). Czego potrzebujemy, do wykonania zleceń: Adres URL - można podesłać dowolną ilość adresów. Słowa kluczowe ( dowolna ilość ) (opcjonalnie)Tekst synonimiczny lub wytyczne dla copywritera odnośnie tekstu Dodatkowe informacje: Wysyłam raport po zakończeniu zalecenia - login, hasło, linki do profili Daję 30 dniową gwarancję na wykonane linki (usunięte zastąpimy nowymi) Czas realizacji - ok. 5-7 dni roboczych. Maksymalnie 2 tygodnie. Dane kontaktowe: vallorian@gmail.com Dane Firmy:
  14. taaa na takie testy to mnie Pani nie stać to nie moja liga. Na pewno są te osoby na tym forum. Dlatego pytam o co w tym chodzi. Myślę ,ze nie jednego użytkownika to interesuje. strona znika z serpów wyszukiwania forum nie indexuje już nowych postów wszelkie rankingi spam score jak i również authority lecą styropian z rusztowania podczas docieplania. Chyba ze to działa w jakiś sposób pod inne wyszukiwarki no to może i mieć jakiś sens.
  15. Przed jaką banicją?:D Skoro tak Cie to zastanawia to zrób test na 50 domenach tak jak "Ci" których analizujesz i będziesz miał odpowiedź czy warto, czy nie warto:)
  16. No dobrze jeden pisze ze działa drugi ,ze Disavow Tools nie działa. Tylko ,ze ja nie o to pytałem . Mi tylko chodzi o to w jaki sposób te szkodniki na tym zarabiają. Aleksiejs potwierdza to co mówię, zatem jak to działa ten przeogromny spam? Muszą w jakiś sposób zarabiać bo przecież takie blasty to też koszty i to nie małe. Jakby nie zarabiali na tym to by tego nie robili. No tak podpowiada mi logiczny system myślenia. Dla mnie osobiście jedyne wytłumaczenie to na te 50 domen co np maja na kilka tygodni to ze na chwile generują jakiś ruch przed banicją. Przed update całych rankingów. Czyli na chwile wybija potem wszystko idzie w śmietnik.
  17. Seo tekst

    Artykuły Sponsorowane w LinkTak.pl

    Jak będzie wyglądało rozliczenie w przypadku artykułów sponsorowanych? Kupuje publikację na stronie rank 10 a po miesiącu stronie rank spada do 4, lub odwrotnie kupuje na rank 4 a po jakimś czasie strona ma rank 10?
  18. Linki do programów afiliacyjnych lepiej dać nofollow ? To chyba raczej przeważnie będą uznawane za śmieciowe domeny.
  19. Maksiulek

    www.seokatalog.pl - czeka na Wasze wpisy

    kod5 - dziękuję
  20. Zapraszam po 5 darmowych kodów do seokatalog.pl: TUTAJ
  21. Q&A Jak wygląda Trust Flow Trust Ranków? Trust Flow waha się między 30 a 100. Większa część Trust Ranków posiada Trust Flow powyżej 50. Dotyczy to zamówienia do 100 Trust Ranków Jak wygląda Trust Flow/Citation Flow ratio? 40% Trust Ranków posiada Trust Flow wyższy niż Citation Flow. To bardzo dobry wskaźnik który pomoże ci wybić się w google. Z jakich stron pochodzą linki ? Wiele linków pochodzi ze stron takich jak Adobe, Microsoft, Linkedln, Yelp, Ted, National Geographic czy Klut. Nasze linki posiadają bardzo wysokie Page Authority. Jak wyglądają linki? Trust Ranki to mieszanka linków wychodzących z stron typu social bookmarks, edu, profili forumowych i wielu innych. Jak wysyłamy raport? Raport wysyłamy w Excel z bardzo szczegółowymi statystykami linków. Czy dodajemy rozbudowany opis do Backlinku (podnosi skuteczność indeksacji)? Na życzenie klienta dobudowujemy tekst do każdego backlinka. Tekst jest związany z tematyką. Jak wygląda cena Trust Ranka? Cena za 1 Trust Rank to : 1.50 zł / szt. Przy zamówieniach powyżej 150 Trust Ranków - 20% do zlecenia! Dane kontaktowe: MAIL : support@seochess.pl
  22. MobileTry: Co odrzuca klientów od sklepu internetowego? – 8 przyczyn Jak to jest, że niemal w każdej branży mamy setki sklepów internetowych, podczas gdy robimy zakupy właśnie w tym jednym, konkretnym? Składa się na to wiele czynników. Atrakcyjna cena, miłe i szybkie... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  23. Wykonam blast na 20/25 lub 40/45 tysięcy potwierdzonych profili na forach: - linki publicznie widoczne - dowolna liczba adresów i słów kluczowych - w raporcie wysyłam listę profili - różne skrypty - około 1k unikalnych domen - raport podesłany w ciągu 7 dni Koszt: 20/25k profili - 75 zł brutto, 40/45k profili - 130 zł brutto Chcesz zamówić większą ilość blastów? Wyślij zapytanie na e-maila. Dane firmowe Zapraszam do kontaktu: kontakt {} technernet.pl gg: 11083930
  24. Artefakt.pl: Jak zdobyć followersów na Instagramie? Promocja marki i firmy na Insta Instagram to jeden z portali społecznościowych, którego możliwości promocyjne dość szybko odkryły duże i znane marki. Przyjęcie odpowiedniej strategii komunikacji, publikowanie ciekawych, ... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  25. martinewg

    www.seokatalog.pl - czeka na Wasze wpisy

    5 darmowych kodów na wpis podstawowy do www.seokatalog.pl: kod1 kod2 kod3 kod4 kod5 Można dodawać strony HTTPS:// Użyłeś - napisz o tym, pomożesz innym - w przeciwnym wypadku wpis pójdzie do kosza. UWAGA - kody służą do dodania nowych stron, a nie do edycji już istniejących wpisów.
  26. czechowsky

    Mapa strony a frazy kluczowe

    Myślę że to nie do końca trafne porównanie, tym bardziej że konkurencja ma kilkunastoletnie domeny i miliony linków z bardzo dobrych źródeł. No a mój klient zaczyna od zera ...
  27. Pozycjonusz.pl - kompleksowe usługi SEO dla Twojej firmy, zdobądź bezpieczne i wartościowe linki ! Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi link buildingu, dzięki której pozyskasz wartościowe linki z wielu źródeł ! Kompleksowy link building jest usługą w której oferujemy SYSTEMATYCZNE pozyskiwanie wysokiej jakości linków przychodzących dla Państwa strony. Różnorodność linków pozwala na zbudowanie naturalnego profilu linków przychodzących, dzięki czemu proces pozycjonowania jest znacznie bezpieczniejszy. Dodatkowo aby przyrost linków przychodzących był naturalny oraz systematyczny, umożliwiamy rozkład usługi w czasie, np. na 30 dni roboczych. Miejsca z których jednocześnie możemy pozyskiwać linki to: Artykuły sponsorowane Katalogi Stron Katalogi Firm Katalogi Sklepów internetowych Katalogi Medyczne Katalogi Turystyczne Katalogi Budowlane Serwisy Ogłoszeniowe Profile społecznościowe Fora internetowe Blogi oraz co najważniejsze Linki Tematyczne czyli pozyskanie TEMATYCZNYCH MIEJSC związanych z tematyką strony. Przykładowo linkami tematycznymi dla strony firmy budowlanej z Warszawy, będą artykuły w serwisach/blogach budowlanych, wpisy z linkami w treści lub sygnaturki na forach budowlanych, profile na serwisach budowlanych, wpisy w katalogach budowlanych, komentarze na stronach/blogach budowlanych, jak również wpisy w katalogach firm dotyczących miasta Warszawa, linki z różnych serwisów dotyczących Warszawy. Linkowanie Twojej strony lub stron Twoich klientów jesteśmy w stanie realizować już od 300zł netto! Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy tutaj - https://www.pozycjonusz.pl/uslugi-seo/ Cennik wszystkich naszych usług - https://www.pozycjonusz.pl/pozycjonowanie-stron-cennik/ Dołącz do ponad 7000 zadowolonych klientów! - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Dane kontaktowe: POZYCJONUSZ Patryk Chlabicz ul. Sienkiewicza 1/1 lok. 102 15-092 Białystok POZYCJONUSZ Patryk Chlabicz ul. Plac Solidarności 1/3/5 lok. 503 53-661 Wrocław NIP: 542-305-11-83 REGON: 200258577 (biura czynne: pn. - pt. 8:00 - 16:00 ) Tel: 535 901 662 kontakt@pozycjonusz.pl
  1. Load more activity