New Post & Topics

Showing all content posted in for the last 365 days.

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Anmato

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  1. Usuń grupę -> powinno być jeszcze potwierdzenie / confirm przed usunięciem 2. Unikalne domeny w obrębie grupy - powinno być w obrębie anchora lub grupy, jako opcja do wyboru. Zawężenie do grupy ogranicza możliwość przydzieleń dużo znaczniej niż zawężenie do anchora
 3. Nie zgodzę się z Panami i to ZDECYDOWANIE. Wciska i to celowo dla zysku. Świadomie wprowadza w błąd (dlatego też zainteresował się tym UOKiK, kilka lat za późno, ale się zajął). Zdecydowana większość sprzedawców oferuje przedłużenie gwarancji, które de fakto jest ubezpieczeniem i celowo wprowadza w błąd aby sprzedać. Jest to bardzo dobry biznes zarówno dla ubezpieczycieli jak i sprzedawców. Przedłużenie gwarancji - ma pozytywny odbiór, na ubezpieczenie - części osób zapalą się czerwone lampki ostrzegawcze. Dlatego sprzedaje się przedłużenie gwarancji, które nie jest przedłużeniem gwarancji a ubezpieczeniem. A w ubezpieczeniach bilans musi wyjść ZAWSZE na plus ubezpieczyciela. AMEN!
 4. MyDevil

  MyDevil.Net - Nowa oferta kont shellowych

  Promocja Wielkanocna, aktualizacja Node.js i nowe wersje Javy Promocja: Wielkanoc z MyDevil.net! Z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla obecnych jak i nowych użytkowników MyDevil.net Świąteczną Promocję! Nowe jak i przedłużane pakiety hostingowe: MD oraz pakiety VPN od dnia 17.04.2019 23:59 do 23.04.2019 23:59 kosztują 30% mniej! Promocja łączy się z kodami polecającymi: zachęcamy do dzielenia się swoimi kodami polecajacymi z osobami, które nie korzystają jeszcze z usług MyDevil.net. Regulamin promocji: https://www.mydevil.net/regulaminy-i-dokumenty,36.html Wesołych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnej atmosferze życzy ekipa MyDevil.net. Aktualizacja i status Node.js Node 11 i Node 12: udostępniliśmy najnowszą wersję Node.js: Node 11. Jest to wersja przejściowa, która w przyszłości zostanie zastąpiona przez wersję Node 12 (LTS). Node 10: ta wersja została zaktualizowana do ostatniego wydania z tej gałęzi, która umożliwia działanie najnowszych wydań oprogramowania blogowego Ghost - odświeżony opis instalacji: https://wiki.mydevil.net/Ghost Node 8: wkrótce zostanie domyślną wersją Node.js, o czym będziemy jeszcze informować. Node 6: w przyszłości zostanie usunięta ze wzgłędu na zakończenie wsparcia z końcem miesiąca. O usunięciu tej wersji będziemy jeszcze informować. Proponujemy migrację na Node 8 lub wyższe. Nowe wersje Javy Od dzisiaj dostępne na naszym hostingu są dwie nowe wersje Javy: OpenJDK 11 oraz OpenJDK 12. Przy okazji uprościliśmy dostęp do wszystkich wersji Javy - dostępne są nowe polecenia: java7, java8, java11 oraz java12. Domyślną wersją pozostaje OpenJDK 8.
 5. Witajcie według wszelkich informacji takie działanie promocyjne jest szkodliwe i niby nic nie daje w rankingach.Każdy blog o pozycjonowani mówi ze takie blasty już poszły dawno w zapomnienie. Jednak cały czas widać jak każdego dnia są palone setki miejscówek przez takich własnie toksycznych spamerów. Treść i wartość to ma żadną oczywiście jeśli kiedyś mieliśmy linki na takiej stronie no to ich rating natychmiast spada i stają się zamiast pomocą to naszym przekleństwem. Taki spamer potrafi zabić stronkę w ciągu kilku dni produkując i 20 000 postów. Po tym czasie następują już problemy z indeksowaniem i strona jest bezużyteczna. Pomimo ze próbują robić przeplatanki i inne techniki,które maja nakierować boty Googlerskie na ich śmieciowe strony. Najwięcej w tej branży to jest mimo wszystko niebieskich tabletek. Mechanizm działa w ten sposób ze jest przejście na stronę i po kilku sekundach następuje przekierowanie na sklep sieci partnerskiej. Domeny są dziesiątki jak nie setki + wzajemne zapętlanie. Idąc takim tropem przejrzałem chyba z 50 miejscówek i odkryłem ze wielu to jednak niestety Polacy. Moje pytanie jest następujące jak to niby ma działać. Szanse na trafienie na takie forum przez klienta są nikłe. Jedyna opcja to ze robi jakieś chwilowe wybicie następuje ileś zakupów i banicja. Jednak każda domena to koszty programy to koszty. Każdy projekt trzeba przygotować lub zlecić więc koszty i jeszcze raz koszty. Nie pytam o to czy jest to etyczne bo kto w dzisiejszych czasach myśli o kimś innym niż jego czubek noska.
 6. spooki

  WP zamyka katalog.wp.pl

  Mieli zamykać 31 stycznia, a nadal wisi, fajnie jakby zmienili zdanie.
 7. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

   

  Poniżej znajdziesz garść informacji przydatnych na początek.

   

  Jesteś w grupie "Nowi Forumowicze" ma ona pewne ograniczenia.

  czyli:

  • Brak możliwości edycji stopki.
  • Brak możliwości edycji własnego profilu.
  • Brak możliwości edycji własnych postów.
  • avatar może zostać automatycznie ustawiony na podstawie gravataru.

   

  Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

   

  Działy mają swoje regulaminy i warto się z nimi zapoznać.

  Pewnie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdują się w tutaj
  https://www.forum.optymalizacja.com/forum/11-informacje-od-nas

   

  Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

   

  Pozdrawiam

 8. Nie. Tak. Musisz doprecyzować pytanie.
 9. Witam Oferuje umieszczenie artykułu na prywatnym zapleczu 30 stron ( tematyka : Gry, Internet). Artykuł musi mieć minimum 2500 znaków. Jest możliwość napisania artykułu przez mojego copy za dodatkową opłata. ur i dr stron : http://prntscr.com/lusxqm Proszę się kontaktować przez PW lub e-mail : raichu.raichu@o2.pl
 10. uk4you

  przekierowanie 301

  dzięki, jeszcze nurtuje mnie dwie sprawy w Google jeszcze przez jakiś czas będą widnieć te adresy czyli niema takie musu że trzeba już, wiadomo czym szybciej tym lepiej, myślę że te adresy po pewnym czasie roboty zmienią na na ten poprawne albo te przekierowanie 301 w .htaccess musi pozostać już na stałe.
 11. MaxPan

  XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 3.0

  Jeszcze raz napisze to są kody WYŁĄCZNIE do zakupu Xrumer+ XEvil z 50% rabatem, czyli 175 USD, TYLKO I WYŁĄCZNIE W ROSYJKOJĘZYCZNEJ WERSJI STRONY ZAKUPOWEJ, różne kombinacje z przedłużeniem abonamentu nie będą działać, nie marnujcie mój i swój czas przed świętami. @Matusik Tobie zaraz wyślę nowy kod.
 12. dwadolary

  Mapa strony a frazy kluczowe

  A czy konkurencja rankinguje wysoko na jedną z tych fraz?
 13. Tak, nie doczytałem albo źle zrozumiałem, przeprosilem szczerze
 14. s_matysik

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Promocja -35% na wszystkie pakiety do 25 kwietnia:) kod rabatowy: rabat35 RankIndexer.win cały czas ma skuteczne przełożenie na pozycje, poniżej screen wzrostu pozycji następnego dnia po zaindeksowaniu mocnych linków z PBN, frazy lokalne:
 15. Na domenie robisz skrypt, który zlicza ruch i po tym robi przekierowanie 301, 302, czy jakie tam chcesz. Albo bezpośrednio z logów serwera odczytujesz kto wchodził na daną domenę i ewentualnie skąd, gdy dostępne.
 16. Karol Węgrzyniak: Raporty i panele w Google Data Studio – tutorial Naucz się tworzyć zaawansowane i przejrzyste raporty oraz panele w Google Data Studio. Obejrzyj, aby otrzymać dostęp do gotowego szablonu raportu. Artykuł Raporty i panele w Goo... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
 17. Witam Mam do sprzedania kilkadziesiąt bardzo dobrej jakości tekstów o łącznej długości ok. 616 tys. zzs. Teksty są mojego autorstwa i pochodzą z nieistniejącego już serwisu internetowego, który usunąłem ok. półtora roku temu. Są to artykuły m.in. o zdrowym odżywianiu, odchudzaniu oraz dietach. W załączniku pełna lista tekstów. Zainteresowanym wyślę przykładowy tekst do wglądu. Najchętniej sprzedam całość, ale mogę też sprzedać pojedyncze tytuły, po 3 zł za 1 tys. zzs. Propozycje proszę wysyłać na: mateusz.czereczon@gmail.com Rozliczenie przez fakturę - wystawiam faktury bez vat. Dane firmy: Luppo Łukasz Czereczon Jana III Sobieskiego 78 37-610 Narol NIP: 7931567592 Lista tekstów 1.xlsx
 18. Posiadam na wynajem punkty Linktak (wolne 130k). Cena 7 zł netto/1k na 30 dni. 50k i powyżej 6,5 zł netto/1k 100k i powyżej 6 zł netto/1k ---------------------------------------- Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard (wolne 220k). Atrakcyjne ceny! Sprawdzony i doświadczony wydawca - w statlinku od samego początku czyli od 2008 roku. ----------------------------------------- Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT.
 19. Redseo: Jak dodać Messenger Chat na stronie internetowej? [Kompletny Przewodnik 2019] Chat na stronie internetowej to jedna z szybszych metod komunikacji z klientami. Jednym z interesujących rozwiązań typu „live chat” dostępnych na rynku jest darmowy chat na stronę oferowany przez Face... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
 20. 1. Skąd pochodzą linki ? Linki pochodzą w głównej mierze z Zagranicznych, ale także Polskich stron z rozszerzeniem Edu bądź Gov. Staramy się zawsze dobierać mieszankę unikalnych oraz skutecznych stron. 2. Czy linki pochodzą ze stron za spamowanych? Nie, unikamy stron blogowych zaśmieconych przez setki komentarzy z Backlinkiem. Dodajemy tylko wartościowe backlinki oraz staramy się segregować linki, które będą pochodziły z takich domen. OBL jest bardzo racjonalny. 3. Jak indeksujemy i jak długo trwa indeksacja linków? Indeksacja linków trwa w zależności od Google (bądź innej wyszukiwarki). Nie mamy na to realnego wpływu. Linki indeksujemy darmowymi indekserami typu linklicious czy indexification. 4. Jak przygotowujemy i wysyłamy Raport? Raport przygotowujemy w Excelu. Znajduje się tam Tematyka, anchor texty twojego zlecenia oraz parametry konkretnej domeny. 5. Czy Kampanie przyniesie efekty? Nasze linki ZAWSZE charakteryzują się wysoką jakością wykonania, stąd też nigdy nie gwarantujemy efektów, ale możemy zapewnić, że efekty mogą być ZNAKOMITE! Cena : 3 zł / Sztuka. Maksymalne zamówienie to 40 linków Edu-Gov. Dane kontaktowe: MAIL : support@seochess.pl
 21. kamilp7

  Assasin's Creed Unity za darmo na PC

  Dzięki za info
 22. Dzień dobry, Przedstawiamy ofertę pozyskania większej ilości linków z unikatowych domen. Dlaczego warto? 1. Trzy rodzaje linków w dobrej cenie. 2. Domeny się nie powtarzają. 3. Możliwe rozłożenie w czasie (czytaj poniżej) 4. Można wykorzystać na podlinkowanie zaplecza / kilku stron. W pakiecie jest około: - 125 Polskich linków z profili (dofollow) : OPIS TUTAJ - 160 Linków z profili TRUST (dofollow) : OPIS TUTAJ - 170 Linków z ogłoszeń (mix dofollow i nofollow) : OPIS TUTAJ - 10 tekstów synonimicznych - do wykorzystania przy realizacji powyższych linków Cena: 500 PLN (około 405 PLN netto) Jeśli chcesz dodatkowo zwiększyć unikalność treści w linkach ----- Każde dodatkowe 10 tekstów to koszt 50 PLN (lub wysłać Nam własne teksty) - Wystawiamy Faktury VAT. - Na życzenie klienta Zlecenie możemy rozłożyć w czasie = co kilka dni będzie wykonywany kolejny TYP linków (czyli Profile -> Ogłoszenia -> Profile TRUST) - Do wykonania zlecenia potrzebujemy: Adresy URL i słowa kluczowe - Można wykorzystać pakiet na kilka domen - Wysyłam raport po zakończeniu zalecenia. Dane kontaktowe: vallorian@gmail.com Dane Firmy:
 23. Zawsze mieli, zresztą widać teraz i było widać wcześniej to w TOP. A osoby od marketingu w wyszukiwarkach musieli to mówić i mówią bo ilość domen EMD jest ograniczona a potwierdzać, że ktoś na stracie ma lepiej jak inni było niezgodne z ich oficjalną ideologią. Test na to czy EMD domena rankuje lepiej od innej w tymi samymi parametrami jest na tyle prosty, że tylko totalny SEO leń ten test nie robił.
 24. Cześć, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl Cena: 11 zł netto 1000 pkt. Punkty wolne od 5 maja. Wystawiam fakturę VAT! Kontakt: biuro@dralik.pl lub PW Przy wynajęciu wszystkich pkt, atrakcyjny rabat ! SEOklik Przemysław Śliwiński Czereśniowa 27 62-302 Węgierki NIP: 789-173-53-49
 25. 30 prywatnych dobrze utrzymanych stron blogowych, gdzie można umieścić artykuł wraz z linkiem dofollow. Dodatkowo oferujemy napisanie unikalnego artykułu dla każdej publikacji. Właściwości stron: •Polskie domeny .pl najwyższego poziomu •Każda domena z unikalną grafiką z szablonem premium oraz dedykowanym logo •Zróżnicowane IP, zróżnicowane DNSy, certyfikaty SSL •Dobra historia. Najstarsza domena z 1996 roku (wg wayback machine) •Unikalne pisane przez copywriterów artykuły (zero mieszarek) •Nieduża ilość linków wychodzących •Zaufanie dla wyszukiwarek (wysokie współczynniki Trust Flow oraz Citation Flow) •Dobry profil backlinków, naturalny (domeny przejęte po stronach domowych, firmowych, edukacyjnych, blogach) •Ograniczona dostępność – wszystkie blogi są naszej własności, udostępniane tylko wybranym osobom. •Szybka indeksacja •Niektóre artykuły mają ruch organiczny •Wieczny wpis •Spora moc o czym przekonali się korzystający z oferty Właściwości artykułów które otrzymasz w cenie. •Unikalne, pisane przez copywriterów •Min. 2000 znaków •Tematyka związana z linkowaną stroną •Obrazek (stockowy) związany z tematem Artykuły dodawane ręcznie - możliwość rozłożenia publikacji w dowolnie wybranym przez Ciebie czasie. *ceny netto RABAT dla forumowiczów PiO z min. 2 letnim stażem 20 % zniżki od powyższych cen. kontakt [monkey] picabela.pl lub PRIV Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP" ul. Żurawia 6/12 lok 766 00-503 Warszawa NIP: 5213641211
 26. @katarzyna.zawolik a jak chcesz coś pośredniego to możesz firmę w inkubatorze prowadzić, koszty to chyba od 250zł na miesiąc. A masz pomoc w prowadzeniu firmy. A swoją firmę to opłaca się założyć jak wyjdzie Tobie że już możesz się utrzymać z pisania.
 1. Load more activity