Nowa zawartość

Wyświetlanie tematy, wydarzeń w kalendarzu i artykuły dodana w ciągu ostatnich 365 dni.

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Dziękuję za rzeczowe odpowiedzi. Zatem będę linkował do dobrych stron tematycznych.
 3. Szukam takiego softu którym będę mógł dodawać wpisy w blog.pl, bloog.pl, blogspot.com (blogger.com), wordpress.com, dobrze by było gdyby była możliwość edycji wpisów.
 4. Moim zdaniem nachalne pchanie oferty wszędzie gdzie się da i używanie takiego języka nie wpływa dobrze na wizerunek firmy.
 5. Dziś
 6. Witam na forum
 7. Nie miałem nigdy złych doświadczeń z obsługą nazwy, trzymałem na niej domenę i na początku mały hosting. Nie potrzebowałem wiele więc nie mogłem narzekać, nie miałem problemów ze stroną, nie miałem problemów ze skrzynką mailową... Mnie po paru latach odstraszyła cena kiedy odkryłem, że inne firmy oferują nawet dwa razy tańszą usługę. Przeniosłem się i w ogóle nie żałuję.
 8. To, że strona X nie dostała jeszcze bana, nie oznacza, że bardzo podobna do niej strona Y tego bana nie dostanie. Ani, że nie dostanie tego bana strona X.
 9. Witaj Kolego Ja od siebie zauważę tylko, że błąd ten dotyczy nie tylko zajętego nicku ale również chociażby maila. Prawdopodobnie niezależnie od tego jakie pole zawiodło i tak trzeba zaczynać od nowa.
 10. Chciałbym zaproponować współpracę z naszą firmą: https://www.youtube.com/watch?v=yKqUEo5PUXI. Jesteśmy agencją copywritingową, zajmujemy się przygotowywaniem najróżniejszych treści, od najprostszych tekstów tematycznych, na zaplecza czy opisów do katalogów, przez artykuły specjalistyczne, aż po prowadzenie blogów firmowych czy działania content marketingowe, zarówno w języku polskim jak i innych. Jednym z przykładów realizowanych przez nas zleceń są artykuły tematyczne. Mamy za sobą tysiące takich tekstów, zarówno w wersjach synonimizowanych, jak i bez synonimów (opcję pierwszą polecamy jako sposób na cięcie kosztów). Artykuły charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Są ciekawe, ładne wizualnie, poprawne językowo i gramatycznie. Każdy artykuł ma kilkuwyrazowy tytuł (niewliczany w długość tekstu). Teksty z powodzeniem można wykorzystywać na strony zapleczowych, niektórych blogach, stronach z artykułami do przedruku i wielu innych, głównie z przeznaczeniem pod SEO. Zapewniamy krótkie terminy realizacji, także dla ilości hurtowych (nad tekstami może pracować wiele osób jednocześnie). Do przygotowywanych przez nas tekstów zawsze dodajemy gratis tematyczne grafiki lub zdjęcia! Orientacyjna stawka za artykuł 1000 znaków to 5 zł netto. Wystawiamy faktury VAT. Więcej informacji oraz przykłady można znaleźć na stronie: http://txt4seo.pl/artykuly-na-zaplecze/. Gorąco zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania Dane kontaktowe: TXT4SEO.pl txt4seo@txt4seo.pl 516 423 653
 11. Mam do wynajęcia 10 tys punków standard w systemie statlink.pl. Cena: 12,30 zł brutto (10 zł netto) /1 000 punktów/m-c Na punkty oczywiście wystawiam FV. Dane firmy: Krynski NET Michał Kryński ul. Sławinkowska 96 20-810 Lublin Regon: 060226542 NIP: 7122965506 Dane kontaktowe: michal@krynski.net PW
 12. Witam, Poszukuje ludzi do marketingu szeptanego - stała współpraca preferowana. Kontakt: matt@forexyestrader.pl
 13. Lepiej Widoczni: Google robi kolejny krok w stronę mobile Ci z Was, którzy w ostatnich dniach logowali się na konto Google mogli zobaczyć, że zmianie uległ nieco wygląd panelu logowania. Zmiany te są podyktowane chęcią ze strony Google ujednolicenia systemów... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
 14. tylko tylko Adsense, każde inne to nie naturalne linki
 15. Adres jest akceptowany jeśli wykryty zostanie odpowiedni formularz na stronie (w przypadku WP formularz rejstracyjny).
 16. Google nigdy nie dawało na nic gwarancji - a wręcz często zmieniało swoje stanowisko. Te dane są szacunkowe - natomiast w rzeczywistości bywa różnie. Kiedyś miałem 3 strony w Top 10 na mocno konkurencyjne hasło i okazało się, że to co jest w statystykach do wejść na 3 strony należy podzielić i to bardzo mocno. Natomiast był to jeden taki przypadek, gdzie mogłem zrobić takie porównanie - więc nie należy brać tego za pewnik.
 17. Po długiej przerwie spowodowanej remontem żużel wraca do Wrocławia. Jutro o 18;45 mecz z K.S. GetWell Toruń. Pogoda powinna dopisać, warto wybrać się zobaczyć osobiście jak wygląda stadion po remoncie i w jakiej kondycji jest (nasza) wrocławska ekipa
 18. Kolejność powinna być odwrotna. Wpierw pytać a później ewentualnie płacić. Jasne, dlatego pisałem wyżej, że jeśli się nie znamy to zatrudniamy osobę, która się zna. W tym wypadku wystarczy telefon do swojej księgowej. Każda księgowa posiada wiedzę że wpis do ceidg jest bezpłatny.
 19. Powyższa oferta została włączona na majówkę do końca 4 maja 2017. Jedyna różnica jest taka, że wpis jest w cenie 250 zł netto, a nie 200.
 20. Wczoraj
 21. Lubiłem poczytać newsbota ale jakoś mam wrażenie że ostatnio nikt go nie kontroluje czyli nie czyta tego do czego zamieszcza link to na forum (kopiuj -> wklej?). Coraz częściej sa arty o zagadnieniach wałkowanych już po 1000 razy, albo niemerytoryczne czyli totalne bzdury a trafiają się już nawet bez jakiejkolwiek wartościowej treści. A pomysł fajny, szkoda.
 22. takie przypomina mi wiele reklam coś w stylu -> stała na zmywaku i bolały ją haluksy a teraz zarabia krocie dzięki jednemu trikowi .... (i tu opis szwindla)
 23. Ideo Force: Zdobądź certyfikat Google dla deweloperów stron mobilnych Nie od dziś wiadomo, że Google kładzie ogromny nacisk na wysoką jakość stron www, w szczególności tych mobilnych. Ważna jest nie tylko ich zawartość ale i szybkość oraz wygoda użytkowania.... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
 24. Witam serdecznie Chcesz w szybki i darmowy sposób wypozycjonować swoją stronę internetową? Oprócz optymalizacji musisz ją również odpowiednio podlinkować. Po co płacić komuś kilkadziesiąt lub kilkaset złotych za link, skoro takie linki możesz zdobyć samemu i to za darmo? Ja wychodzę Ci na przeciw i oferuję na sprzedaż moją osobistą, własnoręcznie zrobioną i co ważne - aktualną listę aż 830 for internetowych (polskich) gdzie można umieścić linki w sygnaturce i profilu. Lista jest aktualna na dzień 15.04.2017. Linki na tych 95% z tych for mają atrybut dofollow! Na liście jest również ok. 50 for, które mają atrybut nofollow (nie od dziś wiadomo, że jeśli mamy same linki dofollow, to również może się to wydać podejrzane dla Google'a) Listę tą można wykorzystać do naturalnego (white hat seo, zgodnego z wytycznymi google) pozycjonowania, linkowania stron w treści wypowiedzi (postów) jak i do linkowania bez anchorów (naturalnego). Lista ta ciągle jest aktualizowana! Są to wartościowe fora. Wszystkie fora na niej umieszczone posiadają aktualny (na dzień 15.04.2017) TrustFlow oraz CitationFlow. Każdy z serwisów posiada również wpisany wiek domeny, po którym można poszeregować całą listę. Fora są unikalne, żadne forum z listy nie powtarza się (brak zdublowanych wpisów). Koszt listy to 32 zł. Poniżej przedstawiam fragment listy: http://bankfotek.pl/image/2016252 Zachęcam do zakupu! Możliwość dokonania zakupu na allegro, zwykłym przelewem i poprzez paypal. Na Państwa życzenie istnieje możliwość dodania linku do Państwa strony na forach z listy. Cena takiej usługi wynosi 100 zł za 100 linków, 190 zł za 200 linków itd. W razie pytań i chęci zakupu pozostaję do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym:
 25. Bardzo Ci dziękuję za profesjonalną i wyczerpującą odpowiedź. Najbardziej przydatna jest dla mnie ta informacja o Twoich preclach stojących nisko w wynikach, które jednak mają moc pozycjonującą. Co do trzeciego punktu, to nie jestem pewien, czy sobie odpuszczać, bo tu chodzi o niektóre moje zapleczówki. Jest pytanie, czy wstawiać na takich wątpliwych linki czy nie. Potem będzie jeszcze drugi dylemat, czy przedłużyć domenę.
 26. Tutaj masz linka do dodatkowych modułów. Są bezpłatne i płatne. Z tego co pamiętam, aby pobrać moduły, trzeba bezpłatne zarejestrować skrypt. http://epe.si/pl/modules/
 27. Semstorm: 11 błędów w analityce e-commerce Jeśli prowadzisz biznes w internecie, z pewnością wiesz, jak ważne jest analizowanie danych statystycznych. Trzeba jednak pamiętać, że przy czynności tej łatwo o popełnienie prostych błędów, m... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
 28. Dziękuję Wam za odpowiedź i radę. Mam jeszcze jedno pytanie w tym temacie. Myślę, że nie wszystkie znaki specjalne są poprawie wyświetlane przez przeglądarki. Orientujecie się czy istnieje opublikowany zbiór znaków które są "akceptowane" przez najważniejsze wyszukiwarki jak Chrome, Mozilla, Explorer?
 1. Pokaż więcej aktywności