Jump to content

About This Club

Klub, w którym znajdziesz tematy związane z LinkTak.pl

 1. What's new in this club
 2. Kolejna bardzo ważna zmiana. Od dzisiaj premiowane są domeny istniejące w systemie co najmniej pełny rok. Takie domeny otrzymują dodatkowy punkt ranku. Jeśli taka domena nadal będzie miała rank poniżej 3, to zostanie on dodatkowo podniesiony do rank=3.
 3. W następnym tygodniu do tego siądę i może uda się to sprawnie wprowadzić. Wprowadzę opcję udzielenia uprawnień do grupy linków dla dowolnego zarejestrowanego usera. Będzie on mógł dowolnie modyfikować projekty zgodnie z wybranymi uprawnieniami.
 4. Zależy jak chcesz rozbudowywać Mi tak naprawdę na chwilę obecną w zupełności wystarczy - dodawanie użytkowników (no i usuwanie, zmiana hasła ) - przypisanie użytkownika do projektu (z poziomu admina), zmiana tego przypisania. Czy raczej przypisania do danego projektu usera (do grupy przypisujemy jednego usera). - dla danego usera widoczne tylko jego projekty - wycięcie ustawień (komunikator, transfery, logi, ustawienia konta, usuń linki) dla userów - user nie może zmienić przypisania usera do projektu - user nie widzi zakładki wszystkie grupy (i nie ma do niej uprawnień "z palca") można ewentualnie wyciąć widok ogólnej liczby punktów, wykresów, przydzieleń. User ma widzieć swoje projekty i mieć do nich pełne uprawnienia, nie powinien widzieć nic więcej. Nie musi mieć prawa do zakładania nowego projektu. Admin musi mieć możliwość zarządzania userami i przypisaniem projektów, samymi projektami.
 5. Można coś takiego zrobić. Muszę nad tym pomyśleć. Jakie uprawnienia byłyby potrzebne?
 6. Może niech inni się wypowiedzą.. może nikomu się nie przyda a mi bardzo... Subkonta. Potrzebuję dać dostęp pracownikom. Niekoniecznie chcę widzieć żeby wszyscy widzieli wszystko. Oddzielne konta odpadają z kilku powodów, można je streścić do - marnotrawstwo punktów - wszędzie trzeba trzymać rezerwę (no i przelew kosztuje) - przesunięcia projektów między subkontami Czyli generalnie logowanie się do jednego konta na różne loginy, login determinuje które projekty widzimy. Konto admina widzi wszystko. Nawet opcja z jakąś opłatą za każde subkonto... czy ogólnie jakieś konto premium?
 7. Bardzo przydała by się opcja usunięcia już dodanego artykułu, lub chociaż możliwość edycji anchora.
 8. Zapotrzebowanie - czyli to, co chcą linkujący. A linkujący chcą na stronie o motoryzacji mieć linki do domków modułowych, wesel i kredytów, bo dla nich akurat tematyka nie ma znaczenia. Dlatego tak to się pojawia. Wszystko co wymieniłeś można podciągnąć pod stronę z motoryzacją: domki modułowe, jakoś trzeba wszystko przetransportować, a to kwestia odpowiednich samochodów. Wesele - np. wynajem samochodów do wesela. Kredyty - tu też może być kilka pomysłów np. kredyt na samochód, leasing etc.
 9. Witam Mam stronę o motoryzacji gdy klikam pobierz zapotrzebowanie dla tej strony a tam domki modułowe, wesele, kredyty Tematyka niezwiązana z motoryzacją. Moje pytanie brzmi Czy jak zrobię kategorie inne na stronie o motoryzacji i tam będę miał artykuły niezwiązane z motoryzacją a pasujące do zapotrzebowania dla strony to będzie ok??
 10. Czy dało by się dodać informacje dane semstorm i majestic, przy domenach na czarnej i białej liście. Z czasem parametry stron się zmieniają i będzie łatwiej korygować listy
 11. ok, dzięki, problem rozwiązany. Występował w przypadku, gdy na białej liście znajdował się jeden jedyny adres.
 12. DZięki, to nie może być wina przeglądarki Zaloguję się na Twoje konto i sprawdzę, bo samo skopiowanie linka do mnie nie wystarcza (podejrzewam, że może chodzić o "Unikalne domeny w obrębie grupy" lub coś innego konfigurowanego u użytkownika).
 13. U mnie ten projekt działa bez problemu (zapis, kopiowanie). JAk możesz podeślij na seosolutions @ i4a kropeczka pl źródło strony, może to coś mi podpowie.
 14. http://linktak.pl/?typ=nowy_link&edycja=36414 sprawdziłem na jakimś starym, jednym z pierwszych i jest OK, ten najnowszy - dalej się wykłada.
 15. Dzięki za info, sprawdzam. Tym razem to raczej nie przeładowanie danymi Edit. Sprawdziłem, u mnie ładuje. Podaj ID, może coś znajdę.
 16. Coś się chyba "rypło", po dodaniu nowego linka Świetnie, link został dodany. Możesz dodać kolejny na podstawie wprowadzonych danych lub edytować właśnie wprowadzony. i reszta strony się nie ładuje (nie ma wypełnionego formularza z danymi), tak samo po skopiowaniu czy edycji linka.
 17. Nie mam nic od Ciebie. Pisz na mail seosolutions "małupa" i4a.pl
 18. @okazwłoka, zerknij proszę na pw. Nie wiem czy coś się na forum nie wysypało z wiadomościami prywatnymi
 19. Zaktualizowałem przed momentem programik i skrypt do tworzenia plików importu, dostosowane są do dzisiejszej zmiany związanej z przyjmowaniem stron tagów, kategorii.
 20. Ważne zmiany dla wydawców i dla linkujących: Od teraz można do systemu zgłaszać strony kategorii, paginacji, tagów! Zasoby te stanowią odrębną część i linkujący ma możliwość wybrania lub zrezygnowania z linkowania z podstron tego typu. Podstrony tego typu punktowane są jak podstrona z treścią główną o długości 500 znaków. Informacje o formacie danych zostały przedstawione na stronie zgłaszania podstron (niebieski przycisk "format danych"). Jednocześnie limit zgłoszonych podstron dla jednej domeny został zwiększony do 500. Zapraszam do dodawania zasobów. Uprzedzając pytania: skrypt do WP zostanie zaktualizowany i będzie tworzył odpowiedni format plików importu.
 21. Do formularza, bo wygląda na to, że podajesz niewłaściwy adres (nie ten, do którego jest wymuszone przekierowanie).
 22. W jakim sensie ? Potrzebujesz adres strony ?
 23. Podaj właściwy adres z przeglądarki tzn odpowiednio z www/bez www i to samo http/https
 24. Wykryte zostały następujące błędy:Błąd połączenia ze skryptem linktak ---------------------------------4b984.php) - http_code: 301 Problemy z połączeniem mogą powodować na przykład mod_security (należy wyłączyć na serwerze) lub cloudflare (należy wyłączyć cloudflare z domeny lub w skrypcie linktak usunąć warunek sprawdzający IP). Błędy może powodować także skrypt zabezpieczający stronę (na przykład Hide My WP) Moja strona używa cloudflare i chciałbym aby tak pozostało. Jak rozwiązać ten problem ?
 25.  
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy