Jump to content

About This Club

Klub, w którym znajdziesz tematy związane z LinkTak.pl

 1. What's new in this club
 2. Dzięki jednemu użytkownikowi został wykryty błąd w artykułach sponsorowanych, każdy wydawca otrzymywał 11 transz, zamiast 12. Zostało to poprawione, a zaległe transze zostaną najpóźniej do kilku godzin przelane na konta wydawców.
 3. Nic grubszego nie powinno przejść
 4. Dalej rośnie "zadłużenie" miałem ~800 kilka godzin temu, teraz mam -2670.
 5. Teraz już nie będzie takich sytuacji Przynajmniej w teorii
 6. Tak właśnie było miałeś 10K wolnych, dodawałeś 1K linków powiedzmy i mogłeś mieć następnego dnia -100K punktów i przez 3 dni linki się trzymały.
 7. Ok, dodałem każdorazowe aktualizowanie punktów na koncie usera i nie będzie takich problemów więcej
 8. Odezwę się w systemie, ale to mogło być to. Linki dodałem dość szybko, bo tylko zmieniałem adres strony i dodawałem zmieniony klon linku.
 9. Przypomnij na PW swój login z systemu. Zobaczę, co może być nie tak. Możliwe, że po prostu linki zostały szybko przydzielone nim ich koszt został przeliczony, ale to muszę sprawdzić.
 10. Dodałem wczoraj wieczorem kilkanaście linków (bez ograniczeń co do punktów) tak, by nadliczbowe punkty wykorzystać, a system sam sobie balansował z usuwaniem czy dodawaniem linków jak punkty na koncie będą w okolicy zera. A dzisiaj rano wchodzę a tu -39000 punktów i wszystkie linki przydzielone. Coś poszło nie tak? Dawniej system tak nie reagował z tego co pamiętam.
 11. Wrzuciłem kilka stron do sytemu i nadal mam komunikat "oczekuje na skanowanie parametrów". Z tego co pamiętam parametry były sprawdzane praktycznie od razu, więc chyba się coś przytkało
 12. Wolę, żeby wydawcy kombinowali z linkowaniem niż z treścią na stronach. Uzależnienie Ranku od ruchu sprawi, że na stronach do nagłówków i tytułów (title) będą bezsensu wrzucane tagi, które podniosą wskaźnik ruchu.
 13. Jaki strona ma ruch to tego nie wiadomo, ale zawsze można posiłkować się parametrem ruchu z SEMStorm przy dobieraniu kryteriów dla linku. To oczywiście też nie są dane z Google, ale będzie to jakieś odniesienie. Właśnie w tym celu okazwłoka to wprowadził. Nie zawsze punktacja wysoko ocenionej w SEMStorm strony będzie się zgadzała z "mocą" strony wg Majestic(bo to ten drugi główne wpływa na punktację), ale nie można mieć wszystkiego na raz.
 14. Ruch ma tyle samo do mocy strony co i TF, czyli może się zgadzać, ale nie musi. Obecnie nie ma sposobu na określenie mocy domeny w oczach google.
 15. Wiem że tak jest, najlepiej przy wyborze linka, kierować się dużym ruchem strony w google i wysokim TF.
 16. Ale co TF ma wspólnego z Google? dokładnie tak jest
 17. Składniki algorytmu wpływają rank i ilość punktów za link, jeśli chcę linka na tf 10, to też go przydzielę, ale żeby miał swoją niższą wartość.
 18. Przy punktacji biorą udział takie parametry jak zindeksowanie i data cache. Innych parametrów Google nie udostępnia Przerabialiśmy już w systemie strojenie, niepotrzebne zamieszanie. Mam doświadczenie z domenami i wykorzystałem je przy ważeniu. Na potrzeby stron SWL to jest wystarczające. Domeny z linkami można sobie przeglądać, dodawać do czarnej i białej listy - po to jest właśnie ta funkcjonalność, bo ja dobrze wiem, że czasem domena z Rank 5 jest mocniejsza od jakiejś z Rank 10.
 19. Ale czy Musisz widzieć skladniki algorytmu oceniania strony? Własnie, że nie wtedy będą nadużycia. Najlepiej kiedy w systemie swl w ogóle nikt nie wie co jest w algo oceniania strony.
 20. A jest jakiś parametr z google w wartości ranku linktak - nie widzę, no chyba ze site. Wszystko opiera się na parametrach majestic i wieku domeny. Sztuczne podbijanie RD żeby zwiększyć rank, naraża stronę na filtr. Lepiej mniej linków, a dobrej jakości. Wg. majestic "Trust Flow odnosi się do jakości i wiarygodności strony i TF=20 uważany jest jako wartość średnia" więc jeśli strona w linktaku ma TF 10 i rank 10 to chyba nieporozumienie.
 21. Rank jest nie do ruszenia, czas zmian już dawno za systemem. Teraz system pracuje na miano stabilnego i jedynie co, to rozwija funkcjonalność, ale w ocenie stron niewiele więcej da się tu zrobić. Przy ważeniu jakości (zarówno treści jak i linków) nie możemy zapominać o tym, że jest to SWL. Indywidualne zapotrzebowania na linki można realizować na przykład za pomocą zaplecza SEO, do czego zachęcam i nawet staram się robić o tego softy - jakby ktoś nie wiedział to jest np. fajny komplet Panel WPis + CMS Pod Zaplecze.
 22. Niby w jaki sposób, chyba, że Ty pozycjonujesz stronę w Majestic a nie w Google TF nabić to bardzo prosta sprawa, powiem Tobie więcej TF szybko nabija się własnie najgorszymi linkami, ciekawo jak Ty chcesz podnieść tym wartość stron i całego sytemu....
 23. Trust flow w majestic, decyduje o wartości strony i podobno ranku w linktak - coraz więcej w systemie jest stron z TF poniżej 15, a mają rank 10. Proponuję tak jak dla poniżej 20 rd, zmienić żeby np. strony z niższym tf niż 15 nie miały ranku większego niż 5.
 24. Tak, zgadza się, to link spoza LinkTak. Linki na stronie również stanowią treść, a więc strona z takimi linkami siłą rzeczy łamie regulamin. Z wydawcą mam bardzo dobry kontakt i obiecał usunąć te linki do 24 godzin.
 25. Wisi wysyłam na priv. Edit: link chyba jednak nie jest z LT tylko na stałe na stronie, pytanie czy strony z takimi linkami powinny być w systemie. Bo przecież nie ma znaczenia skąd ten link się pojawił.
 26.  
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy