• Ogłoszenia

• jimmi

Problemy z logowaniem się   24.12.2016

Jeżeli masz problem z zalogowaniem spróbuj zamiast dotychczasowego loginu użyć "nazwy wyświetlanej" (screen name) lub adresu email
Maximus Marius

Jak wydłubać hasło do sieci bezprzewodowej ?

6 postów w tym temacie

Ktoś może zna jakiś prosty sposób na wydłubanie z windowsa XP hasła do siebi bezprzewodowej ?

Niestety jest weekend i admin jest nieosągalny ;) do poniedziałku.

Mam komputer który łaczy się z siecią bezprzewodową WI FI ale nie mam hasła do tej sieci bo zapomniałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzucilem na serwer scan gazetki HACKING, bylo cos ostatnio o hackowaniu sieci WIFI, niestety nie moge sie wypowiedziec na ten temat, bo nie zdążyłem jeszcze tego przejrzec ;)

Link tutaj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Rozumiem że masz windowsa na którym działa sieć WiFi i masz tam "zagwiazdkowane" hasło, jeśli tak to ściągnij sobie taki mały program Pwshow http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Pw...+Google&lr=

Tak mam windowsa i che z niego wydobyć hasło.

Ten program zadziała tylko na niektórych programach , tą metodą sie nie udaje ;)

Windows jak wyświetla gwiazdki hasła to wyświetla ich mniej niż byla długość klucza ;)

(to tak aby nie było wiadomo ile znaków miało hasło, bo to też jest dość ważna informacja)

Co do metody z czasopisma hacking to widziałem to ale na chwile obecną aż tak nie jestem zdesperowany aby włamywać sie do własnej sieci i łamać klucze.

A tego co znalazłem to jest Wireless WEP Key Password Spy , ale 50$

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kiedyś też miałem taki przebój, ale wystarczyło że wklepałem w przeglądarke adres 192.168.1.1 i tam jest konfiguracja wep i numer jest podany tyle że na takiej zasadzie a4:5g: etc..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

nie zawsze można dostać sie do access point-a :) - to odnośnie tego co napisał ExPloiT

A rozwiązanie to taki mały program do odzyskiwanie hasła WI FI , odzyskiwanie hasła WEP , odzyskiwanie hasła do sieci bezprzewodowej:

http://www.nirsoft.net/utils/wireless_network_view.html

Warto też zobaczyć inne małe programy na tej stronie ;) Małe jest piękne

A tak przy okazji machnąłem polskie tłumaczenie do tego programu i wysłałem do autora :)

Edytowane przez Maximus Marius

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach