• Ogłoszenia

  • jimmi

   Problemy z logowaniem się   24.12.2016

   Jeżeli masz problem z zalogowaniem spróbuj zamiast dotychczasowego loginu użyć "nazwy wyświetlanej" (screen name) lub adresu email

1 post w tym temacie

Zapraszam na szkolenie SEO Affiliate PRO, które organizujemy już po raz trzeci. Podczas szkolenia nasi dotychczasowi partnerzy podzielą się swoją wiedzą i opowiedzą jakie działania najlepiej się sprawdzają w promocji naszych produktów tak, by zarobić jak najwięcej.

 

Szkolenie poprowadzą:

- Angelika Przeździęk i Rafał Martinez-Marjański - w zakresie sieci afiliacyjnej Direct Affiliate

- Dominik Majewski - w zakresie szeroko pojętej reklamy internetowej i mobilnej i działaniach poza SEO

- Maciej Chmurkowski - w zakresie SEO, nasz partner, który wystąpił ostatnio podczas SemKRK

 

Opłata za szkolenie w części zwracana jest wszystkim, którzy zostaną naszymi partnerami w programie.

Wieczorne spotkanie w jednym z warszawskich klubów będzie natomiast okazją do lepszego poznania się i spotkania z osobami z branży.

Jeśli chcecie poznać nowy program afiliacyjny, w którym mamy wyjątkowe warunki współpracy dla partnerów - zapraszamy. Wszystkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie seoaffiliatepro.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez InfoSEO
   Witam,
   Poszukuję osoby, która pomoże\pokaże\sprzeda lub połączy ze mną siły w sprawnym pozycjonowaniu w praktyce. Trochę czasu minęło (4-5 lat) od mojej zabawy z SEO, więc wypadłem z obiegu. Wiem, że wiele się zmieniło w tej dziedzinie i do tego dużo zapomniałem. Jestem programistą, projektantem i administratorem sieci, więc doskonale znam techniki działania, z pisaniem skryptów również nie powinno być problemów. Nie mam czasu na czytanie forum od zera no i wiadome, że nikt głośno nie zdradzi swoich technik publicznie. Jednak nie chcę nic robić na dziko, aby doprowadzić do filtra. Potrzebuje przewodnika, oczywiście nie za free.
    
   Co mogę zaoferować ze swojej strony?
   - Potrafię zwiększyć znacznie naturalny ruch i zgodnie z Analytics pozyskać wielu unikalnych jak i powracających użytkowników z rozsądnym czasem sesji i małym współczynnikiem odrzuceń.
    
   - Znajdą się jakieś zdalne serwery, łącza 100/100Mb, VPN`y pewne jeszcze scrapebox, XRumer, Hrefer i wiedza programistyczna lub sieciowa.
    
   Oczywiście, jeśli kogoś nie interesuje moja pomoc – współpraca z przyjemnością zapłacę za szkolenia lub w zależności od układu podzielę się % zysku.
    
   Zapraszam do kontaktu, zależy mi na czasie.
   Michał seoiq@o2.pl
  • Przez DirectAffiliate
   Zapraszam na szkolenie SEO Affiliate PRO, które organizujemy. Szkolenie zakończy się afterparty w jednym z warszawskich klubów. Podczas szkolenia nasi dotychczasowi partnerzy podzielą się swoją wiedzą i opowiedzą jakie działania najlepiej się sprawdzają w promocji naszych produktów tak, by zarobić jak najwięcej.
    
   Opłata za szkolenie w całości zwracana jest wszystkim, którzy zostaną naszymi partnerami w programie.
   Wieczorne spotkanie poza salą wykładową jest natomiast okazją do lepszego poznania się i spotkania z osobami z branży.
   Jeśli chcecie poznać nowy program afiliacyjny, w którym mamy wyjątkowe warunki współpracy dla partnerów - zapraszamy. Wszystkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.seoaffiliatepro.pl
  • Przez blake
   Pilotażowe szkolenie "Afiliacja w praktyce"
   Plan szkolenia:

   Tutaj mógłbym wymieniać nieistotne punkty, takie jak wymagania sprzętowe pod BHS, pozycjonowanie przez piramidy czy swle, ale punkt jest tak na prawdę jeden:

   1. Afiliacja od A do Z

   Czyli od przygotowania dobrej strony sprzedażowej (co już jest połową sukcesu), poprzez dobór słów kluczowych, przygotowanie do linkowania, linkowanie, optymalizowanie wszystkiego co się da - kosztów, stron sprzedażowych, organizacji pracy. Do tego - kilka tricków o których nawet nie pomyślałeś

   Ponieważ przewiduję tylko 3 osoby na jednym szkoleniu, dlatego będzie ono przeprowadzone w Krakowie a termin będzie ustalony z tymi osobami indywidualnie - przewiduję około 5h, bez zbędnego opowiadania bajek, bo szkoda gardła, później odbędzie się DARMOWA degustacja trunku regionalnego . Szkoleń będzie maksymalnie 5. W cenie szkolenia jest również 5h pomocy indywidualnej do miesiąca po szkoleniu (już online), czyli w dowolnie ustalonym terminie po szkoleniu umawiasz się ze mną na dany termin, siadamy i analizujemy co zrobiłeś, czy o czymś nie zapomniałeś lub jeżeli masz dodatkowe pytania.

   Cena promocyjna pierwszego szkolenia to 8000 PLN netto - 9840 PLN brutto
   Kolejne szkolenia będą kosztowały 12000 PLN netto (14760 PLN brutto). Jeżeli weźmiesz się konkretnie do pracy to po starcie zwraca się to w ciągu 2 miesięcy, każdy kolejny miesiąc, pracując podobnym nakładem czasu, to wzrost miesięcznych zarobków o około 50% w stosunku do poprzedniego miesiąca. Oczywiście jest coś takiego jak Pingwin, który przeważnie spowalnia tempo wzrostu (zazwyczaj o 50%), ale o tym jak w ciągu tygodnia odbudować bazę również się dowiesz.

   Zgłoszenia na PW (decyduje kolejność zgłoszeń). Zastrzegam sobie prawo do odmowy udziału w szkoleniu osobom, jeżeli po ich dotychczasowych wypowiedziach na forum uznam, że i tak tego nie "ogarną".

   Dane firmy:
   NET Piotr Janczyk
   Staniątki 588
   32-005 Niepołomice
   NIP: 734-278-71-13

   Oczywiście za szkolenie otrzymasz FV.
  • Przez Xann
   Zapraszamy na wrześniowe szkolenia, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie Niestety ilość miejsc ograniczona   Google Analytics
   Data szkolenia: Wtorek, 16 Wrzesień '14 r. Prowadzący: dr Artur Strzelecki

   Szkolenie Google Analytics jest prowadzone na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym. W ramowy zakres tematów szkolenia wchodzi omówienie cele i ścieżki, filtry, raporty, powiązane narzędzia i śledzenie zdarzeń   Google AdWords - poziom podstawowy
   Data szkolenia: Czwartek, 18 Wrzesień '14 r. Prowadzący: Kinga Gołębiewska

   Szkolenie Google AdWords jest prowadzone na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym. W ramowy zakres tematów szkolenia wchodzi omówienie struktury konta, techniki optymalizacji kampanii, aktywność na koncie AdWords i tworzenie raportów, skuteczność wykorzystania budżetu oraz dopasowanie reklam.
   Google AdWords - poziom zaawansowany
   Data szkolenia: Piątek, 19 Wrzesień '14 r. Prowadzący: Kinga Gołębiewska

   W ramowy zakres tematów szkolenia wchodzi omówienie psychologii wyszukiwania, elementów kampanii, reklam w wyszukiwarce, reklam w sieci reklamowej, reklam w Youtube, Optymalizator witryny, Edytora AdWords oraz zagadnień związanych z certyfikatami.   Optymalizacja i usability stron - SEO cz I
   Data szkolenia: Środa, 17 Wrzesień '14 r. Prowadzący: Tomasz Wieliczko

   Program szkolenia Optymalizacja i ustability stron obejmuje treści i zagadnienia na poziomiepodstawowym i średnio zaawansowanym. Szkolenie trwa 8 godzin i będzie prowadzone przy komputerach. W czasie szkolenia szczegółowo zostanie omówionych50+ czynników mających wpływ na wyniki wyszukiwania. Wszystko poparte praktycznymi przykładami.   SEO i pozycjonowanie zaawansowane (2 dni)
   Data szkolenia: Czwartek, 18 Wrzesień '14 r. Prowadzący: dr Artur Strzelecki i Robert Niechciał

   Program szkolenia SEO i pozycjonowanie zaawansowane jest przeznaczony dla osób, które już posiadają doświadczenie w pozycjonowaniu stron. Używane narzędzia, słownictwo i terminologia jakie pojawią się w czasie szkolenia, będą dotyczyć zaawansowanych zagadnień. Osoby bez doświadczenia nie skorzystają w pełni ze szkolenia, dla nich rekomenduje się skorzystać ze szkolenia na poziomie podstawowym.

   White Hat - poziom zaawansowany - SEO cz II
   Data szkolenia: Czwartek, 18 Wrzesień '14 r. Prowadzący: dr Artur Strzelecki

   Szkolenie będzie obejmowało techniki White Hat i wszystko co nie narusza regulaminu Google lub delikatnie się o niego ociera.   Black Hat SEO - poziom zaawansowany - SEO cz III
   Data szkolenia: Piątek, 19 Wrzesień '14 r.
   Prowadzący: Robert Niechciał i dr Artur Strzelecki

   Na szkoleniu będzie omówionych kilka studiów przypadków pozycjonowania stron w różnych branżach oraz kilkadziesiąt narzędzi seo. Obowiązuje limit miejsc i pierwszeństwo opłaconych zgłoszeń. Można wziąć udział tylko w jednym, wybranym dniu, indywidualnie ustalając to z organizatorem.

   Content Marketing jako element SEO
   Data szkolenia: Środa, 17 Wrzesień '14 r. Prowadzący: Jakub Makaruk

   W ramowy zakres tematów szkolenia wchodzi wprowadzenie w Content Marketing, skuteczne tworzenie treści, strategie contentowe oraz wskazówki jak skutecznie wykorzystać content w pozycjonowaniu.   Social Media Marketing
   Data szkolenia: Wtorek, 16 Wrzesień '14 r. Prowadzący: Michał Makaruk

   Szkolenie Social Media Marketing jest skierowane do osób, które chcą zarówno rozpocząć swoją przygodę z mediami społecznościowymi, jak również poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę i nabyć nowe umiejętności. W ramowy zakres szkolenia wchodzi omówienie najważniejszych kanałów komunikacji, takich jak: Facebook, Google+, Twitter, Youtube, Pinterest, Instagram oraz Foursquare. W czasie szkolenia zostaną szczegółowo omówione różnice pomiędzy zarządzaniem kontem prywatnym i firmowym, możliwości mierzenia efektów, jak również specyfika komunikacji w poszczególnych kanałach na przykładach skutecznych kampanii SM prowadzonych w USA i PL.
   Wszystkich chętnych zapraszamy
   Opinie z poprzednich szkoleń można przeczytać tutaj....