• Ogłoszenia

• jimmi

Problemy z logowaniem się   24.12.2016

Jeżeli masz problem z zalogowaniem spróbuj zamiast dotychczasowego loginu użyć "nazwy wyświetlanej" (screen name) lub adresu email
jimmi

Metody white hat

13 postów w tym temacie

Coś się ankiety rozbujały w ostatnich paru tygodniach.

Ankieta na temat skuteczności metod white hat, z góry wiadomo że nie ma takich metod :D

Opracowanie chyba na potrzebny  NKS czy whitepressa przez Tomka Stopkę.

http://bit.ly/seowhitehat

tradycyjnie link do docsów google

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak ktoś przebrnie  przez ankietę to dajcie  znać mi się niestety nie udało, pierwsza strona była już dla mnie za  mało precyzyjna, żeby móc odpowiedzieć na pytania

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się udało. Wszędzie powinna być odpowiedź "to zależy".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wynik zostanie gdzieś opublikowany?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

Dzięki za wypełnienie ankiety :) Wyniki pojawią się na dniach na whitepress.pl/nowa-koncepcja-seo :-) Wciąż jeszcze można oddać swój głos/swoją opinię :-)

Co do odpowiedzi "to zależy": jest - wydaje mi się - na tyle kompleksowo opisane "scenki rodzajowe" powinny pozwolić ocenić kontekst pytania :-)

Potrzebujesz zwiększyć konwertujący ruch na swojej stronie? Odezwij siędo SEMURAI - Agencja SEO

Zapraszam też na mój SEO blog :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawie wszystkie działania zawarte w pytaniach można określić jako bhs.

1 osoba lubi to

„Poniedziałek nie jest taki zły, to twoja praca jest do doopy”
Pozycjonowanie stron - SzlafRock.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WHS SEO jest nieopłacalne, teoretycznie istnieje ale jak już wspomniałem koszty tej metody są po prostu nieopłacalne. Także tak jak w przyrodzie najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza jest metoda pośrednia czyli Gray Hat SEO :)

2 osoby lubią to

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja fotografia kulinarna :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja firmy SEO dowiesz się na seoinfo.edu.pl

fu*k Google ......Ask me .... Mogę odmówić SEO powołując się na klauzulę sumienia i brak chęci współpracy ze strony klienta ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza jest metoda pośrednia czyli Gray Hat SEO

To należy zapamiętać. 

Świat (SEO) nie jest biały lub tylko czarny.  ;)

„Poniedziałek nie jest taki zły, to twoja praca jest do doopy”
Pozycjonowanie stron - SzlafRock.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gray Hat SEO :)

Bez okularów dostrzegłem tylko "Gay Hat SEO" i to tęczowe SEO we wpisie Beerbanta mnie zaintrygowało. No i rozczarowanie. :)

1 osoba lubi to

Domagam się zatarcia ostrzeżenia.  :D   Lech W. siedzi.... na naszym fotelu (Ergo-fotel.pl) patrząc na fototapete.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Gay Hat" SEO ... Hmmm podchodzę do tego na zdrowych zasadach , znaczy toleruję. Dla bezpieczeństwa jednakże wolę chodzić z tyłkiem przy ścianie a co namolniejszy wyznawca tej metody może dostać w dziób :P 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja fotografia kulinarna :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja firmy SEO dowiesz się na seoinfo.edu.pl

fu*k Google ......Ask me .... Mogę odmówić SEO powołując się na klauzulę sumienia i brak chęci współpracy ze strony klienta ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolorystyka WHS BHS czy pinki SEO została wykreowana sztucznie pod klienta, nasze metody są zgodne z wytycznymi a te linki to konkurencja pewnie wali

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta ankieta powinna nosić raczej tytuł "znajomość wytycznych Google" :P

Poszło, ale bardzo ogólna ta ankieta, dajmy na to nie ma napisane o jaki anchor nam chodzi, a mogłoby to dać zupełnie odwrotną odpowiedź na pytanie.

kiss-me.info.pl

Google chroni Twoją witrynę przed obniżaniem jej pozycji w rankingu i usunięciem jej z indeksu w wyniku działania innych webmasterów :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach