• Ogłoszenia

• jimmi

Problemy z logowaniem się   24.12.2016

Jeżeli masz problem z zalogowaniem spróbuj zamiast dotychczasowego loginu użyć "nazwy wyświetlanej" (screen name) lub adresu email
fast1

Ten sam dedykowany pod windows i hosting

10 postów w tym temacie

Witaj, rozważam zakup servera dedykowanego pod SEO toolsy typu xneolinks, scrapebox i gsa ser. Mam upatrzonego juz w sumie z soyoustart, 

specyfiakcje :

Intel Xeon E3 1245v2

32 GB

3x120 gb SSD

do tego zestawu muszę dokupić licencje na windows za 79 netto / mc...

Więc mam pytanie, czy mogę podzielić ten server na kilka mniejszych vpsów z 1 licencją na windowsie ? Czy mogę jednocześnie mieć domeny i uruchamiać seo zabawki ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Więc mam pytanie, czy mogę podzielić ten server na kilka mniejszych vpsów z 1 licencją na windowsie ?
A co to ma mieć na celu ? Hmmm raczej NIE.

Poza tym, to kwestia oprogramowania do wirtualizacji które jest wtedy niezbędne.

Czy mogę jednocześnie mieć domeny i uruchamiać seo zabawki ?
Pewnie, że możesz mieć o ile zainstalujesz oprogramowanie hostingowe  LAMP na Windows ... ale wyprzedzając, dalsze pytania - to kiepski pomyysł.

redbanner.png

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów ww oraz oprogramowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no wiesz lepiej jak gsa pracuje na kilku vpsach...czyli jedna licencja windows nie da rady ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no wiesz lepiej jak gsa pracuje na kilku vpsach
Ty tak na poważnie ?

redbanner.png

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów ww oraz oprogramowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Czasami przepustowośś sie zapycha i jeszcze docodzi do tego captcha breaker, chyba że jestem słabym obserwatorem ?  :)

Edytowane przez fast1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepustowości raczej nie zapchasz, zwłaszcza na soyoustart.

Generalnie ten Xeon jest cienki, więcej niż 2 licek GSA na nim nie puścisz.

Jeżeli masz kilka licek GSA i chcesz je puścić na jednym dedyku to potrzebujesz czegoś dużo mocniejszego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czasami przepustowośś sie zapycha
Więc mam pytanie, czy mogę podzielić ten server na kilka mniejszych vpsów

:hmmm:

redbanner.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Dobra, potrzebuje bardzo dobrej oferty na kwotę 2500 zł na rok na dedyk pod xneolinks i gsa ser, i czasami odpale scrapebox. Ilość proxy to max 50, wiec max 150 - 170 wątków i będę chciał scrapeboxa używać dość mocno....

Teraz mam taki z  solidseovps http://prntscr.com/b5ecso

Mam spokojnie na nich 150 wątków z gsa ser. Odpalone 4 scrapeboxy, jak wszystkie pracują i scrapuja na kilkunastu wyszukiwarkach to dociążają procek na 100 % i jest git...Speed to 500 mb/s gdzie na soyoustart jest 250 mb...szukam firmy która dostarczy mi lepszy dedyk za cenę 250 zł mc niz ten który mam , a także z opcją rocznej subskrypcji....

Edytowane przez fast1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Mam spokojnie na nich 150 wątków z gsa ser. Odpalone 4 scrapeboxy

Pytanie w ilu wątkach używasz te SB, u mnie 3SB działają w 3500 wątków każdy i to max jaki da sie wyciągnąć z cpu. Coś dużo lepszego za 250/mc będzie ciężko ale może... Sprawdź PW.

Edytowane przez x1349

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Używałem na 1500 lub 2000 dzielone na 4 (po 500 ustawiłem). Mogę sprawdzić jeszcze raz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez nHost.net.pl
      Witamy wszystkich bardzo serdecznie!

Firma nHost.net.pl to polski dostawca usług hostingowych na każdą kieszeń. 
      Wyróżniają nas szybkie dyski SSD oraz łącza o dużej przepustowości, zaś nasze serwery mieszczą się w data center H88 w Poznaniu. Teraz nie musisz martwić się o swoją stronę, zaawansowana technologia i potężne maszyny (które stopniowo będą dodawane o nowe i większe) pozwolą Ci na stabilną i komfortową pracę. Największym atutem są ceny naszych usług. Staraliśmy się, aby te były możliwie jak najniższe zachowując przy tym wysoką jakość oferowanych usług. 

GŁÓWNE ZALETY:
      • szybkie dyski SSD
      • łącza o dużej przepustowości
      • polska lokalizacja (Poznań)
      • ceny od 2zł brutto/msc
      • pakiety z dostępem do powłoki SSH
      • panel DirectAdmin
      • szybka reakcja supportu
      • i wiele więcej...

Każda zainteresowana osoba ma możliwość skorzystania z 7-dniowego okresu testowego bez żadnych limitów zupełnie za darmo - więcej informacji na stronie.

Strona: https://nhost.net.pl

W planach mamy również poszerzenie naszych usług m.in. o serwery VPS, aczkolwiek takowe pojawią się nie wcześniej jak w połowie przyszłego roku.

Wszelkie problemy dot. działania strony, serwera i ogólnie hostingu prosimy zgłaszać na maila podanego poniżej.

Pamiętaj! Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta i do tego staramy się dążyć. Masz propozycje? Pisz śmiało, jesteśmy otwarci!

Z poważaniem,
      Ekipa nHost.net.pl

Dane firmy
      CDD Michał Drygalski
      Leśna 18, Cybulice Duże
      05-152 Czosnów
      REGON: 016256632
      NIP: 534-157-01-78

Dane kontaktowe
      Dział Techniczny: pomoc@e-cdd.pl
      Dział Handlowy: sprzedaz@e-cdd.pl
    • Przez zyllion
      Cześć,
      Posiadam serwery www pod wordpressa z cpanelem w 20 polskich firmach hostingowych.

Wer.pl
      Enhost.pl
      Smallservers.pl
      laohost.pl
      Hekko.pl
      Hostpark
      Pdg.pl
      Netwave  dbox
      Type.pl (klatka)
      Linuxpl
      Hostowo.pl/it-joan
      Hards
      Cal
      Hostit.pl
      Fc.pl
      hiteme
      webd.pl
      zenbox

Mogę łatwo zainstalować wordpressa i udostępnić login i hasło pod prostą stronę (np. zapleczówkę) która nie będzie generowała dużego ruchu. 
      W zamian również oczekuje udostępnienia loginu/hasla do wp-admina gdzie postawię prostą stronę pod zaplecze.

Dużo lepsze i bezpieczniejsze rozwiązanie niż hosting seo. Zapraszam do kontaktu osoby które budują swoje zaplecza. rangotis@gmail.com

• Przez ppdesignstudio
      Witam, w najbliższym czasie planuję przenieść kilkanaście stron/serwisów na inny serwer.

Zależy mi na tym aby proces przenoszenia WordPress był zautomatyzowany i uwzględniał skuteczne przeniesienie wpisów, stron, zdjęć, motywu, wtyczek, menu i widgetów.

Czy ma ktoś sprawdzony sposób który ułatwiałby taką operację? 

• Przez pitreq_
      Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy ISERV

www.iserv.pl

Konta www:

Basic: 40 zł / rok
      Transfer miesięczny 10 GB
      Pojemność dyskowa 2 GB

Standard: 70 zł / rok
      Transfer miesięczny 20 GB
      Pojemność dyskowa 5 GB

Silver: 120 zł / rok
      Transfer miesięczny 40 GB
      Pojemność dyskowa 10 GB

Gold: 270 zł / rok
      Transfer miesięczny 150 GB
      Pojemność dyskowa 15 GB

Platinum: 450 zł / rok
      Transfer miesięczny 150 GB
      Pojemność dyskowa 15 GB

ISERV
      ul Sobieskiego 45
      14-200 Iława
      NIP: 7441668601
      REGON: 281574890
    • Przez Primadonna G
      Jak w tytule, promocja -50% na wybrany hosting na hekko.pl, a potem - jeśli się zostanie - z każdym rokiem nieco taniej.

Kod: EXAG456765
      Źródło kodu (przy okazji wartościowy artykuł): http://blog.hekko.pl/najwazniejsze-parametry-hostingu-o-ktorych-powinienes-wiedziec/