• Ogłoszenia

• jimmi

Problemy z logowaniem się   24.12.2016

Jeżeli masz problem z zalogowaniem spróbuj zamiast dotychczasowego loginu użyć "nazwy wyświetlanej" (screen name) lub adresu email
GoodContent.pl

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska

257 postów w tym temacie

On 7.01.2017 at 0:58 PM, GoodContent.pl said:

Mam jeszcze pytanie co do odrzucania tekstów - rozumiem, że chodzi o dodanie funkcjonalności wyjaśnienia copywriterowi, dlaczego jego tekst został odrzucony? 

Dokładnie o to mi chodziło :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@risu, wielkie dzięki - dodane do listy rzeczy do zrobienia :)

Z poważaniem,
Bartłomiej Tokarski
Zespół GoodContent.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez annybe
      Napiszę każdej ilości, niezłej jakości teksty preclowe, zaplecza, opisy produktów w cenie 1,5 zł/1000 zzs. Teksty wyższej jakości po indywidualnej wycenie. Copywriterka z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantuję profesjonalne podejście do zlecenia i szybki termin realizacji. Zapraszam: anna.banaszkiewicz@poczta.fm
    • Przez seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko.

Doświadczony copywriter chętnie wykona zlecenia dotyczące tworzenia treści: synonimizacji i pisania nowych, unikalnych tekstów pod zaplecza stron internetowych, portali, blogów, stron firmowych lub tekstów reklamowych z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Teksty w języku polskim i angielskim (również synonimy). Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam rzetelność, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy.

Realizuję zlecenia na:

- teksty wyższej jakości (poradnik, recenzje, regulaminy)
      - artykuły sponsorowane i reklamowe
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe
      - opisy produktów, firm (teksty na strony firmowe)
      - zwykłe teksty (precle)
      - teksty na zaplecza
      - teksty na e-mail
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości)
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG)
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów
      - opowiadania, e-booki
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów)

Cechuje mnie:

-dyspozycyjność
      -terminowość
      -profesjonalizm
      -doświadczenie
      -kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO)
      -precyzja (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny)
      -unikalność (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne)

W ofercie również katalogowanie, preclowanie, tworzenie stron w oparciu o CMS (Joomla, WordPress), publikacja wpisów, administracja witryn, promowanie stron na forach dyskusyjnych i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem i przetestowania moich możliwości. Przy większych zamówieniach lub dla stałych klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy.

• Przez ICROPCA
      OFERTA WSPÓŁPRACY

Dzień Dobry,

Jestem Copywriterem z prawie 10-cio letnim stażem w content marketingu. Dlatego też chciałem zaprosić Państwa do współpracy z moją osobą. Posiadam duże doświadczenie, które nabyłem dzięki pisaniu na przeróżne tematy dla kilkunastu wydawnictw specjalistycznych.

Konkretnie w na moją ofertę składają się:
      teksty preclowe
      teksty zapleczowe
      teksty specjalistyczne
      teksty zoptymalizowane pod SEO
      artykuły, poradniki
      redagowanie i korekta tekstu
      opisy dot. stron, produktów, firm itd.
      teksty reklamowe, opisy
      opieka nad funpage, blogiem itp.
      optymalizacja i ulepszanie gotowych tekstów
      ogłoszenia i reklamy prasowe oraz internetowe (setki portali oraz gazet)
      infobrokering
      i wiele wiele innych opcji

Nasze teksty są zamieszczane są w internecie, w prasie branżowej, gazetkach, folderach, ulotkach, katalogach, poradnikach drukowanych, książkach itd.

Jestem w 100% dyspozycyjny. Zapewniam unikalne oraz trafne teksty pisane lekkim piórem.
      Wszystkie zlecenia są u mnie traktowane indywidualnie. Staram się dotrzeć bezpośrednio i pośrednio do odbiorcy moich publikacji. U mnie można liczyć na wzorową komunikację z klientem. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
      Wyceny i konsultacje nic nie kosztują :-)
      Proponuję atrakcyjne warunki współpracy.
      Zapytaj, może będziemy w stanie Ci pomóc.
      Możliwość opcji EXPRESS.

Zapraszam do kontaktu :
      e-mail: bartlomiej.rotowski@interia.pl
      Telefon kontaktowy; 88 66666 12
      Zapraszam do współpracy i pozdrawiam.