• Ogłoszenia

• jimmi

Problemy z logowaniem się   24.12.2016

Jeżeli masz problem z zalogowaniem spróbuj zamiast dotychczasowego loginu użyć "nazwy wyświetlanej" (screen name) lub adresu email
merys

Linki z anchorem - skąd, gdzie, jak?

145 postów w tym temacie

Wcale nie chodzi o to by nie dzielić się listami. Ktoś ma na liście twittera i nie chce się podzielić i myśli, że dzięki temu jego linki są mocniejsze i ukrył bloggera i goldenline przed całym światem..

Przed tobą jeszcze mnóstwo nauki - przede wszystkim zainteresuj się w jaki sposób działa google.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Połowa tej listy powyżej jest bez żadnej wartości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodawanie linków z anchorami w ogóle jest ostatnimi czasy wyjątkowo trudne.

Oczywiście, jeśli chce się taki anchor dodać na porządnym serwisie czy forum, a nie spamerskich, które i tak za kilka miesięcy znikną, wymrą śmiercią naturalną, albo zostaną zarzucone tonami linków umniejszających wartość naszego.

I pewnie dlatego mało kto dzieli się swoimi miejscówkami:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się robi link w stopce? Wiem, że to może proste, ale ja dopiero zaczynam. Proszę o przykład. Widzę, że na tym forum koś tak ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kliknij swój login>moje ustawienia>edytuj sygnaturke (ale chyba musisz mieć więcej postów żeby wstawić linka;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z SEO mam do czynienia od niespełna pół roku może. Oczywiście zaczęłam jak większość od katalogów..coś mi się w pozycjach ruszyło, ale szału nie było. Dopiero jak zaczęłam publikację własnych artykułów z anchor textem pojawiły się rezultaty. Widać jak Google przychylnym okiem patrzy na content:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byle tylko nie były to powielane w kółko te same artykuły, bo z czasem może się okazać że efekt jest odwrotny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiadomo, że powinny być "unikalne". Ale też warto moim zdaniem zadać sobie trochę trudu i napisać ciekawy tekst na podstawie informacji zebranych chociażby w internecie. Taki artykuł to też oprócz SEO, dobry PR (czytaj public relation not page rank :) )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też stoję przed tym problemem, to co mi przyszło do głowy to weszłem na majestic i zbadałem linki konkurencyjnych serwisów oraz takich o których wiem że dobrze są wypozyckjonowane. Potem lista do excela i obróbka. Na końcu po prostu wchodzenie po kolei i sprawdzanie gdzie się co da zrobić.

Najlepsze rozwiązania dla freelancerów - księgowość online dodatkowo platforma dla biur rachunkowych a jak Ci się nic nie chce możesz skorzystać z biura rachunkowego online

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co widzę, wbrew temu co się mówi serwisy linkowane z katalogów, nawet wyłącznie z katalogów trzymają się na topach. Trzeba tylko wiedzieć, z których katalogów.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli anhory, to nie exact mach. Im więcej ich dodałem, tym dalej mnie google wyrzuciło.

Najlepsze biuro podróży w Kaliszu. Tylko WOWTravel.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@rexxx Rozumiem, że odradzasz nam stosowanie anchorów exact "mach" w ogóle ?

Edytowane przez Konik^Morski

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W EM jest dalej moc, nie tylko w anchorach ale i w nazwie domeny.

zakładałem multikonta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widocznie dodałeś ze słabych miejscówek, anchory zawsze będą głównym czynnikiem rankingowym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Anhory umieszczałem na profilach, forach i darmowych blogach.

Cały czas testuje i póki co wychodzi mi, że dzisiaj łatwo o kopa w du**ę od googla za to co jeszcze pół roku temu działało znakomicie.

Póki co mam kilka exact anhorów na solidnych stronach i nie dodaje ich nigdzie więcej. Walę teraz brandowymi.

P.S. pozycjonuje od zawsze ręcznie.

Edytowane przez rexxx

Najlepsze biuro podróży w Kaliszu. Tylko WOWTravel.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez plem
      Dodawanie ogłoszeń drobnych   Oferujemy dodanie wpisu do portali ogłoszeniowych z Twoją ofertą oraz z linkiem do Twojej strony internetowej pochodzących z najpopularniejszych serwisów ogłoszeniowych i lokalnych z interesującego Cię regionu.
        Dzięki tej usłudze błyskawicznie dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych klientów ze swoją oferta oraz zwiększysz rozpoznawalności wiarygodność swojej firmy.   Możliwość publikacji strony głównej jak i linków do podstron / ofert / LeadingPage. Po wykonaniu usługi przesyłamy raport z wykonanych działań   Wpisy są umieszczane ręcznie. Nie używamy żadnych automatów i nie spamujemy.   Realizacja zamówienia: Po zakupie prześlij nam - tytuł, treść ogłoszenia - dane kontaktowe - adres mailowy do akceptacji ogłoszeń - zdjęcie / grafikę do ogłoszenia - dane do FV - region w jakim obszarze mają być dodane ogłoszenia.  
      Cennik:
        30 ogłoszeń - 45zł 50 linków - 60zł 100 linków - 110zł Podane ceny są cenami brutto. Wystawiamy fv.   Na hasło "PiO" 10% zniżki. Przy zamówieniu powyżej 200zł otrzymasz wideo kurs pt. "Facebook Marketing - Najsilniejsze strategie" wartości 300zł   Aby złożyć zamówienie pisz: biuro@arial-media.pl lub na PW   ------ Arial-media Mateusz Janik Siciny 66 56-215 Niechlów NIP 501 001 29 93
    • Przez plem
      Linki social media       Oferujemy pozyskanie linków / wpisów z linkiem do Twojej strony internetowej pochodzących z najpopularniejszych serwisów social media (Facebook, Google +, Twitter) wraz z krótkim tekstem / opisem zachęcającym do wejścia na stronę / skorzystania z oferty. Link jest publikowany jako post w serwisie społecznościowym wykonaniu na profilu użytkownika.     Możliwość publikacji strony głównej jak i linków do podstron / ofert / LeadingPage itp.   Linki z Social Media, wspomagają działania SEO, oraz dodatkowo może przynieść bezpośredni ruch na stronę, co czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną pod kontem reklamowym.   Zalety: - Szybsza indeksacja linków - Zróżnicowanie profilu linków - publikujemy linki brandowe - Wzrost wiarygodności strony - Bezpieczne linkowanie - Mocne linki z topowych serwisów - Możliwość użycia hasztagów     Wpisy są umieszczane ręcznie przez realnych użytkowników. Nie używamy żadnych automatów i nie spamujemy.   Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz raport z linkami.   Cennik:   10 linków - 15zł 30 linków - 45zł 50 linków - 75zł 100 linków - 120zł Podane ceny są cenami brutto. Wystawiamy fv.   Na hasło "PiO" 10% zniżki. Przy zamówieniu powyżej 200zł otrzymasz wideo kurs pt. "Facebook Marketing - Najsilniejsze strategie" wartości 300zł   Aby złożyć zamówienie pisz: biuro@arial-media.pl lub na PW   ------ Arial-media Mateusz Janik Siciny 66 56-215 Niechlów NIP 501 001 29 93
    • Przez jimmi
      Podobno cykliczne spotkanie przy piwie seowców 20 stycznia w Jeff's od 19
      https://www.facebook.com/jeffspolemokotowskie
    • Przez Linkhouse
      Idąc w ślad za udostępnieniem w naszej ofercie wizytówek NAP, które mogą zostać wykorzystać w pozycjonowaniu lokalnym w Polsce, wprowadzamy do oferty odpowiednik dla rynków zagranicznych, dla krajów: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Kanada oraz Australia.

Udostępniamy naszym klientom następujące pakiety:
      USA - 25 wizytówek NAP w cenie 319,99zł brutto (http://linkhouse.pl/pozycjonowanie-lokalne/1057-25-wizytowek-nap-usa.html)
      UK - 15 wizytówek NAP w cenie 199,99zł brutto (http://linkhouse.pl/pozycjonowanie-lokalne/1058-15-wizytowek-nap-uk.html)
      Kanada - 15 wizytówek NAP w cenie 199,99zł brutto (http://linkhouse.pl/pozycjonowanie-lokalne/1059-15-wizytowek-nap-canada.html)
      Australia - 15 wizytówek NAP w cenie 199,99zł brutto (http://linkhouse.pl/pozycjonowanie-lokalne/1060-15-wizytowek-nap-australia.html)

W ramach wymienionych pakietów stworzymy wizytówki firm w najpopularniejszych dla danego rynku portalach prezentujących dane firm takich jak: YellowPages, Yelp, MisterWhat, Bing Places oraz wiele innych.

Do realizacji zlecenia zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie teksty unikalne napisane w języku angielskim.

Zapraszamy do kontaktu i zakupów.

Dane kontaktowe:
      http://linkhouse.pl
      sklep@linkhouse.pl
      570 698 639

Dane firmy:
      Grupa KBR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
      3 Maja 6-8 lok. 3
      40-096 Katowice
      NIP: 6342871729
    • Przez seo-synonimy
      Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!

Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
      Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 50 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
      Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
      Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

Zapraszam do współpracy!