Skocz do zawartości

BackLink24

Zdjęcie

Uwaga na Dotpay

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
25 odpowiedzi na ten temat

Xann

Obi Wan Xanobi

• Forumowicze
  • 14536 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 09:57

Firma Dotpey nie wypłaca kasy, usilnie staramy się odzyskać 10 tys i jedyny komentarz w tej sprawie przedstawiciela firmy to że borykają się z trudną sytuacją finansową , sprawa poszła do sądu

Żałuje jedynie że wcześniej nie poszukałem opinii w internecie gdyż o wiele wcześniej bym zmieni ich na inną firmę i miałbym szanse na niestracenie kasy

Post napisałem ku przestrodze przed tą firmą i ponoszę za niego wszelką odpowiedzialność

ponadto polecam:

dotpay tysiące oszukanych

Edytowany przez Xann, 25 wrzesień 2013 - 10:02.

Beerbant

Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków (SPAM)

• Forumowicze
  • 14584 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 10:01

Żałuje jedynie że wcześniej nie opszukałem opini w internecie

No właśnie też trafiłem na te informacje sprzed roku , poza tym kumpel mi stanowczo odradził ich :(
Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....
Moja fotografia kulinarna :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja firmy SEO dowiesz się na seoinfo.edu.pl
fu*k Google ......Ask me .... Mogę odmówić SEO powołując się na klauzulę sumienia i brak chęci współpracy ze strony klienta ..

MaxPan

weteran

• Moderatorzy
  • 15582 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 10:06

niezłe nieźle na szczęście mi wyższą chyba ok 1000 zł ale tez im nie odpuszczę jak nie zapłacą. Musze dzisiaj zobaczyć co tam się dzieje na moim koncie.

ponadto polecam

ostatni post z maja trocha nie aktualny link

SzlafRock

SEO hobbysta/armator

• Forumowicze
  • 8832 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 10:10

Z tą firmą współpracuję od lat, żadnych problemów nie miałem. Jednak na początku tego roku przeszedłem do payu, zaoferowano mi lepsze warunki finansowe czego nie zrobił dotpay.
Kolejny blog na temat SEO SzlafRock.pl a w nim artykuł dotyczący pozycjonowania nowych domen na frazę szybka pożyczka.

stat4seo
  • Forumowicze
  • 2052 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 10:15

Ja ponad rok temu dostałem od nich maila gdzie podali numer konta i kazali wpłacić kilka stówek bo podobno przypadkiem, xx miesięcy wcześniej za dużo mi wypłacili. Poprosiłem o jakieś pismo w tej sprawie (papier to jednak papier) i po kilku wymianach wiadomości mailowych temat się urwał :)

Edytowany przez stat4seo, 25 wrzesień 2013 - 10:16.

stat4seo-banner_old.png

janekszeryf
  • Forumowicze
  • 1013 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 10:26

Ciekawe gdzie ta kasa jest, bo przecież Kowalskiemu pobrało z konta czy z karty. Mi na szczęście nie wiszą nic bo bym inaczej rozwiązał problem. Jedna firma mi kiedyś 100k wisiała to musiałem 12k wydać, żeby odzyskać, a wszystko pod tytułem "a to Polska właśnie"

zgred

Największy Zgred na forum

• Moderatorzy
  • 11305 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 10:50

ja mam wypłaty regularne ... kwto nie ujawnię :P

Zapraszam na Blog Zgreda o SEO i innych przypadłościach oraz na stronę www.zgred.pl

Testujemy anchor na frazę torby papierowe ;)

Lesiu

stary dziad z PiO

• Forumowicze
  • 2806 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 10:52

Ja mam do wypłaty ze 2k. Nie załamujcie mnie.

logremonte
  • Forumowicze
  • 408 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 10:56

Z dotpay były problemy pamiętam jeśli wypłaty szły z UK, coś tam wspólnego z nimi mieli (spółka córka czy inny bałagan), z tego co wiem ludzie którzy mieli problemy z płatnościami pozakładali nowe konta i już wypłaty szły regularnie, osobiście nie mam żadnych problemów z płatnościami od nich a przelewy dziś zlecam jutro są na koncie.
Dodany obrazek Dodaj stronę - katalog w sieci od 2006 roku!

Pozdrawiam jak zawsze
R.

dboho
  • Nowi Forumowicze
  • 26 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 11:36

Również mogę powiedzieć, że ostatnio normalnie dostałem wypłatę.

cinmar

♫♪♫♪♫

• Forumowicze
  • 1214 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 11:42

Nie mam problemów z wypłatami, początkiem roku były problemy to fakt od dobrych kilku miesięcy wypłaty regularnie wpływają.

468x60a.jpg

Masz bloga lub sklep? Dodaj go do katalogu blogów i sklepów wordpress.net.pl i wspieraj - DDGO.pl

Xann

Obi Wan Xanobi

• Forumowicze
  • 14536 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 11:45

Wspłpracowałęm z tą firmą od lat praktycznie od pierwszego dnia urochomienia eweblinka aż tu nagle ni z gruchy ni z pietruchy bęc kasa wyparowałą z konta porostu znikła , sprawa poszła do prokuratury w prokuraturze pracowanik firmy zeznał ze mają przejściowe problemy i nie mają kasy , jeżeli chce odzyskać kase muszę założyć prywatną sprawę w sądzie sprawa jest rozwojowa bo z tego co przeczytałem w necie nie jestem osamotniony przypadkiem

Jak by co żeby nie było że nie ostrzegałem

a takie fanpage nie biorą się z kosmosu https://www.facebook...szukuje?fref=ts

Edytowany przez Xann, 25 wrzesień 2013 - 11:47.

Cimathel
  • Forumowicze
  • 174 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 11:46

Temat stary jak świat. Nigdy nie dostałem od nich pieniędzy w terminie.
Katalog www | Darmowy katalog stron | Katalog stron

Kupię SEOkatalogi, oferty proszę przesyłać na PW. Wymienię się również tajnymi kodami do SEOkatalogów - też PW.

Xann

Obi Wan Xanobi

• Forumowicze
  • 14536 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 11:52

.... Nigdy nie dostałem od nich pieniędzy w terminie.

szczęściaż ty przynajmniej dostałeś mi wyparowało 10 tys i nik nie poczuwa się do zwrotu powołując się na trudną sytuacje

krzysiuus
  • Forumowicze
  • 2196 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 12:09

Hmm ja miałem problemy z wypłatami także, ze zwykłych przelewów i z sms premium kwoty do 1000zł każdego miesiąca. Jak już zalegali 3-ci miesiąc z wypłatą wysłałem przedsądowe wezwanie do zapłaty poleconym i za ok. 1 tydzień kasa była na koncie. Od tego czasu wszystkie wypłaty jakie zlecam są w terminie.

webKS - Wdrożenia stron i sklepów Internetowych.
Usługi Informatyczne 'webKS'.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Polecamy