• Ogłoszenia

• jimmi

Problemy z logowaniem się   24.12.2016

Jeżeli masz problem z zalogowaniem spróbuj zamiast dotychczasowego loginu użyć "nazwy wyświetlanej" (screen name) lub adresu email
S3ntin3l

Problem z PKD

11 postów w tym temacie

Witam

Otrzymałem informację, że aby używać PKD:

63.11.Z - Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność

potrzebne jest jakieś zezwolenie - wiecie może coś na ten temat ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko uzyskasz w Ministerstwie Gospodarki - Departament Gospodarki Elektronicznej

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba zgłoszenie do giodo

Najprawdopodobniej najlepszy Elektryk Szczecin no i najtańszy oczywiście. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też mi się wydaje, że może chodzić o GIODO.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

chyba nie, bo do giodo zgłaszasz fakt bazy z rekordami, natomiast tej bazy bez prowadzenia DG nie masz prawa mieć a bez PKD nie możesz prowadzić takiej działalności.

/edyta - literówka+poprawki skrótów myślowych/

Edytowane przez mcmagik

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś wie coś więcej na temat tego zezwolenia? Jak ma się w ogóle to zezwolenie do świadczenia usług hostingu? Temat jest chyba stosunkowo nowy, prawda? Od kiedy trzeba się o takie zezwolenie starać?

Gdzie można znaleźć informację o warunkach wydania pozwolenia (Akt prawny, oficjalna informacja)? Do jakiego działu KNF należy się zgłosić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na to PKD nie potrzebne jest zezwolenie.

Oferuję profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych. Pozycjonujemy również ciężkie frazy, również branżę ero, hazard. Wystawiam F.VAT, proponuję klientowi przejrzystą umowę. Masz pytania ? Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

gg:8288255, email: gerdi1@wp.pl, tel. 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam takie PKD (aktualizowałem w tamtym roku). Nie było wymagane żadne pozwolenie na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zetknąłem się z opinią, że ten PKD może (ale wcale nie musi) wymagać zezwolenia.

cyt. "Wykonywanie części z wybranych rodzajów działalności gospodarczej może wiązać się z koniecznością posiadania odpowiednich uprawnień (koncesji, zezwoleń). Sprawdź na poniższej liście czy posiadasz niezbędne uprawnienia."

6311Z Uprawnienie 6311Z.0001.P.0001 Zezwolenie na przetwarzanie danych informatycznych za granicą przez instytucję pieniądza elektronicznego i oddział zagraniczny instytucji pieniądza elektronicznego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

forumprawne.org/prawo-gospodarcze/413137-zezwolenie-gdzie-uzyskac-63-11-z-przetwarzanie-danych.html

Przeczytaj sobie ten temat na forum. Jeżeli masz wątpliwości zadzwoń na infolinie podaną na CEIDG.

Jak zakładasz dg, polecam tobie założenie profilu zaufanego na epuap.pl, większość papierkowej roboty będziesz mógł załatwiać elektronicznie.

MarketingAD.pl - Agencja Reklamowa Sopot.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach