Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tak się robi hajs w Polsce ;)

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

Herkules
  • Forumowicze
  • 3315 postów

Napisany 08 sierpień 2012 - 19:19

Jako klient ostrzegam, dziś 30 minut czekałem na doradcę, mam tam niewielką lokatę ( raczej pieniądze na zimę ;) zamykam też konto, oczywiście media milczą ;)

Co tam Amber panowie ;)

"Z wpłaconych 30 tys. zł zostało mi jedynie 20 tys. zł". Klienci banku czują się oszukani"

http://wiadomosci.ga...lokale=warszawa

Kapitan Seo

Poskramiacz Klakierów...

• Forumowicze
  • 1938 postów

Napisany 08 sierpień 2012 - 19:26

Nie no to u mnie jest taniej... Ja mogę pobierać tylko 1000zł za zarządzanie... :D
CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...
AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...
CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Nikonem

seo-nie-kompatybilny

• Forumowicze
  • 4313 postów

Napisany 08 sierpień 2012 - 19:26

W każdych wiadomościach o tym i jeszcze tu, na PiO...
Wszędzie ten sam, szajs: "co powie matka Madzi, które kolejne biuro podróży zbankrutowało itd". Warto tym się interesować?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Osiek
  • Forumowicze
  • 1239 postów

Napisany 08 sierpień 2012 - 19:30

Proponuję, żeby tego typu tematy miały oznaczenie [news], dzięki temu zaoszczędzicie też mój czas.

Herkules
  • Forumowicze
  • 3315 postów

Napisany 08 sierpień 2012 - 19:30

ale to nie Amber z wiadomości,(mam alergie na złoto ;) to jeden z banków, Getin Banku ;) a biura podróży nigdy nie odwiedziłem ;) radzę dokładnie przeczytać o co chodzi ;) a matkę Madzi to ja bym..jakby to powiedzieć kamień do macicy i na pole ;) niech jedzie jak orkan całe życie ;)

zgred

Największy Zgred na forum

• Moderatorzy
  • 10824 postów

Napisany 08 sierpień 2012 - 19:47

ja bym chciał aby takie njusy były usuwane automatycznie i +1 na poczewt kar... 3+ i 30 dni odpoczynku

Dobry katalog stron to zgred.pl i nie jest wcale taki zły :) Zapraszam też na Blog Zgreda

Pozycjonowanie mode OFF. SEO mode ON. www.wielo.pl

designgraf
  • Forumowicze
  • 565 postów

Napisany 08 sierpień 2012 - 20:20

Niestety trzeba czytać umowy a jeżeli się nie jest pewnym jakiegoś zapisu to najlepiej pytam osoby z doświadczeniem bądź w placówce, chociaż w placówkach można spotkać zwykłych kmiotów, co powinni sprzedawać w budkach z hotdogami, bo o finansach nie mają zielonego pojęcia, a o ofercie banku to już nie mówie. Ostatnio byłem w jednym z Bielskich oddziałów ingu, bo tam mam główne konto firmowe, aby dopytać o parę szczegółów, spędziłem tam godzine czasu razem z czekaniem w kolejce. Więc nastała moja kolej, zadaje pytanie jednak nie otrzymuje rzeczowych odpowiedzi, a kolejne pytania wgniatają Panią w fotel, zaczynają się sytuacje kiedy musi wstawać z krzesełka aby zasięgnąć rady koleżanki i tak 4 razy, niestety moja cierpliwość się skończyła, powiedziałem parę słów szanownej Pani, żeby się douczyła a następnie zaczynała sprzedawać usługi banku, bo to poważna sprawa. Wepchać bubla dziadkowi to nie problem. Dlatego radzę każdemu, czytanie po kilka razy umów, nikt Was nie pospiesza a w razie wątpliwości dzwonić na infolinie banku z reguły siedzą tam dość sensowne osoby, chociaż zapewne zdarzają się wyjątki, ewentualnie pytać w banku.
SPRZEDAMY KATALOGI - 27 katalogów. Domeny odnowione. Oczywiście w cenie licencja + baza + grafika.

Multikod do 27 katalogów za 8 zł // 27 IP // www.katalogi.designgraf.pl

Iran
  • Forumowicze
  • 767 postów

Napisany 08 sierpień 2012 - 20:30

Przedewszystkim z sumami do kilkudziesięciu tysięcy w ogóle się nie opłaca trzymać w banku dla 5% , to rozbój w biały dzień ,a trzymanie wiekszych sum to jest też głupota lepiej je zainwestować. Lokaty mają tylko sens dla osób z naprawdę dużymi sumami i wolnymi środkami którymi akurat nie obraca, a i tak ci mają swoje dedykowane instytucje.. Ja tam po za kontem osobistym nigdy nie korzystałem z żadnych usług banków i jestem zadowolony.
Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

intruder2600

Evil Empire

• Forumowicze
  • 6524 postów

Napisany 08 sierpień 2012 - 22:36

Ale to było elementem całego misternego planu, po prostu wykorzystał dziury w prawie. Oddaje 30-40% mniej ? Zgodnie z zerwaną przez klienta umową :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Polecamy