Skocz do zawartości

Szkolenia SEO

Zdjęcie

Jak zwiększyć Page Rank strony ?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
17 odpowiedzi na ten temat

#1 ArTh00r

ArTh00r
  • Forumowicze
  • 1160 postów

Napisany 08 wrzesień 2010 - 15:36

Witam! Jako, że jestem od niedawna na tym forum ciągle pogłębiam swoją wiedzę i od czasu do czasu zaglądam na to forum.
Moim dzisiejszym pytaniem do was będzie: Jak zwiększyć Page Rank strony ?

Moja strona Villa Wenel ciągle ma page rank 0, a odbywa się katalogowanie i preclowanie.

Co skutecznie wpływa na zwiększenie page rank ? Jakie chwyty trzeba zastosować aby było lepiej niż 0?
Jest mi to potrzebne, ponieważ niektóre katalogi wymagają aby dodawana strona miała page rank 1-2 żeby wpis był darmowy.

Czekam na odpowiedź z waszej strony.

Pozdrawiam!

Edytowany przez ArTh00r, 08 wrzesień 2010 - 15:37.

Sukcesy trwają, dopóki ich ktoś nie spieprzy... Porażki są wieczne.
Apartamenty w Ustce i tanie noclegi nad morzem tylko w Villi Wenel!

#2 DanielBurchardt

DanielBurchardt
  • Forumowicze
  • 840 postów

Napisany 08 wrzesień 2010 - 15:38

Linkować z porządnych serwisów, starać się aby linki były zaindeksowane i czekać na aktualizację PR.

#3 ArTh00r

ArTh00r
  • Forumowicze
  • 1160 postów

Napisany 08 wrzesień 2010 - 15:40

Linkować z porządnych serwisów, starać się aby linki były zaindeksowane i czekać na aktualizację PR.

Mógłbyś to bardziej sprecyzować, takim prostszym językiem bo na obecną chwilę mój słownik pozycjonera jest bardzo ubogi, dzięki ;)

#4 Cxz

Cxz
  • Forumowicze
  • 253 postów

Napisany 08 wrzesień 2010 - 15:41

Zdobywaj linki (czyli katalogowanie, preclowanie, inne linki), PageRank w końcu ruszy. Aktualizacja PageRank odbywa się raz na kilka miesięcy (na ogół co trzy miesiące, ale różnie bywa). Najbliższa aktualizacja powinna być - statystycznie - niedługo, więc jest szansa, że twoja strona dostanie wkrótce nowy ranking.
była...

#5 baca

baca
  • Forumowicze
  • 195 postów

Napisany 08 wrzesień 2010 - 15:56

co to za przekierowanie z prv masz zrobione?

#6 ArTh00r

ArTh00r
  • Forumowicze
  • 1160 postów

Napisany 08 wrzesień 2010 - 16:59

co to za przekierowanie z prv masz zrobione?

Nie wiem, to poprzednia firma robiła, która robiła moją stronę. Nie znam się ale wydaje mi się, że bardzo wolno robi to przekierowanie prawda ?

#7 wree

wree
  • Forumowicze
  • 109 postów

Napisany 09 wrzesień 2010 - 23:11

na co ci page rank pod tą frazę? to pierdoły, to twoja strona? www.villawenel.ustka.pl ? najpierw kup sobie własną domenę a nie pozycjonuj subdomeny komuś.
Zarabiaj na wyświetleniach reklam - wszystkie serwisy akceptowane

#8 BlackLargo

BlackLargo
  • Forumowicze
  • 125 postów

Napisany 10 wrzesień 2010 - 07:39

potwierdzam. mocne linki to podstawa.Widziałem raz strone ktora nie miala więcej niż rok...Miała dokładnie 160 linków. wszystkie powyżej PR3......i stronka dostała PR4.Myslałem ,że to się nie zdarza :)

#9 uktopwebsites

uktopwebsites
  • Forumowicze
  • 106 postów

Napisany 12 wrzesień 2010 - 17:42

Witam! Jako, że jestem od niedawna na tym forum ciągle pogłębiam swoją wiedzę i od czasu do czasu zaglądam na to forum.
Moim dzisiejszym pytaniem do was będzie: Jak zwiększyć Page Rank strony ?

Moja strona Villa Wenel ciągle ma page rank 0, a odbywa się katalogowanie i preclowanie.

Co skutecznie wpływa na zwiększenie page rank ? Jakie chwyty trzeba zastosować aby było lepiej niż 0?
Jest mi to potrzebne, ponieważ niektóre katalogi wymagają aby dodawana strona miała page rank 1-2 żeby wpis był darmowy.

Czekam na odpowiedź z waszej strony.

Pozdrawiam!

Przede wszystkim wzbogacac zawartosc strony - mozna uzyskac bardzo dobry PR bez zadnego linku .
Jesli zalezy ci na linkach to postarac sie o linki zgodne z trescia strony . To kolosalna roznica .
Kancelarie Prawne caly Swiat Solicitor Right Solicitors UK - Zapraszamy do Bed and Breakfast Exmoor

#10 dave84

dave84
  • Forumowicze
  • 2303 postów

Napisany 12 wrzesień 2010 - 17:51

Możesz podać jakieś przykłady stron z wysokim pr bez linków? Jak do tej pory widziałem tylko 1 x pr3 bez linków.
kiss-me.info.pl
Google chroni Twoją witrynę przed obniżaniem jej pozycji w rankingu i usunięciem jej z indeksu w wyniku działania innych webmasterów :]

#11 sparks

sparks
  • Forumowicze
  • 260 postów

Napisany 12 wrzesień 2010 - 18:00

Przede wszystkim wzbogacac zawartosc strony - mozna uzyskac bardzo dobry PR bez zadnego linku .
Jesli zalezy ci na linkach to postarac sie o linki zgodne z trescia strony . To kolosalna roznica .

Wszedłeś chociaż na tą stronę? Przecież to wizytówka. Co Ty chcesz tam wzbogacać? :)

Do autora: dlaczego pozycjonujesz villawenel.ustka.pl skoro jesteś także właścicielem villawenel.pl?
Najtańsza księgarnia internetowa w sieci.
Poczuj się wolny skoki spadochronowe tandem.

#12 Zielkq

Zielkq

Ty, z Tobą, Ciebie, o Tobie, dla Ciebie, przez Ciebie nikt

• Forumowicze
  • 1152 postów

Napisany 12 wrzesień 2010 - 19:12

Przede wszystkim wzbogacac zawartosc strony

Wszedłeś chociaż na tą stronę? Przecież to wizytówka. Co Ty chcesz tam wzbogacać? :)

Oj, wiele można, wiele. Chociażby opisy atrakcji, które są powielone w Internecie w sposób dość powszechny... Autorskie teksty by tutaj nie zaszkodziły.

#13 slawekwch

slawekwch
  • Forumowicze
  • 613 postów

Napisany 12 wrzesień 2010 - 20:06

A możecie powiedzieć, jaki wpływ na PR ma po prostu ruch na stronie itp?
Przykładowo mam stronę wolnifarmerzy.com.pl - miesięcznie ok 100tys odwiedzin. Spory ruch miała od praktycznie samego startu - 2 dni ją robiłem i później na wszystkie ważne frazy sama weszła na najwyższe pozycje. Dodana była do katalogu onetu i może kilku innych, bo ani się tym nie interesowałem, ani nie było mi to potrzebne. Pamiętam, że trafiłem akurat po jakoś 3 tygodniach, albo max miesiącu na update i dostałem PR2.
Co oprócz linków wpływa więc na ten wskaźnik?
zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online
kurs java programowanie obiektowe
Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

#14 ArTh00r

ArTh00r
  • Forumowicze
  • 1160 postów

Napisany 14 wrzesień 2010 - 17:41

Do autora: dlaczego pozycjonujesz villawenel.ustka.pl skoro jesteś także właścicielem villawenel.pl?

Firma, która robiła mi stronę internetową powiedziała, że łatwiej mi będzie wypozycjonować tą domenę w której znajduje się część frazy na które pozycjonuje, czyli
ustka noclegi, wczasy ustka, apartamenty ustka, ustka pokoje itd.

#15 P@wel

P@wel
  • Forumowicze
  • 969 postów

Napisany 14 wrzesień 2010 - 18:25

to ma bardzo niewielkie znaczenie
U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Polecamy