• Ogłoszenia

  • jimmi

   Problemy z logowaniem się   24.12.2016

   Jeżeli masz problem z zalogowaniem spróbuj zamiast dotychczasowego loginu użyć "nazwy wyświetlanej" (screen name) lub adresu email

Finan

Forumowicze
 • Zawartość

  2254
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Finan wygrał w dniu 24 Październik 2016

Finan posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

471 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://novacash.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  https://novacash.eu

Ostatnie wizyty

2616 wyświetleń profilu
 1. Posiadasz swoje bazy klientów? Np. sam nr telefonu? A może inne bardziej kompletne jak imię/nazwisko/telefon/mail? Napisz do nas może razem znajdziemy sposób na ich monetyzację? Oczywiście wszelkie zgody na przetwarzanie danych osobowych/marketingowe/itp. są wymagane. Kontakt do nas: novacash@novacash.eu
 2. Nie pozycjonujesz lokalnych. małych firm.Ty się uczysz je pozycjonować bo inaczej nie zadawałbyś takich pytań.Twoje pytanie jest z typu:Słuchajcie mam warsztat samochodowy,na razie zajmuję się maluchami, ale podpowiedzcie jak zrobić aby zostać ASO Mercedesa.
 3. Nie jesteś pewien bo nawet nie przeczytałeś o co chodzi.
 4. A może dobrze by było jakbyś spamu nie robił?
 5. Tak tylko w regulaminie FB jest że zgadzają się na publikację u nich, a nie pobieranie tych zdjęć i zamieszczanie gdzie się chce.Poniższe wyjaśnia to dość dokładnie: Art. 81. 1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie. W tym przypadku wątpię w to aby dana dziewczyna dostała zapłatę więc jeśli będzie chciała może domagać się odszkodowania.
 6. Zapraszamy do udziału w nowej kampanii Castorama! Sieć sklepów budowlanych Castorama oferuje artykuły z kategorii: ogród, wystrój wnętrz, aranżacja, dekoracja, majsterkowanie, budowa, technika. Model i stawka prowizyjna: CPO - 20 zł netto za każde złożone i opłacone zamówienie w Sklepie Internetowym Castorama. W wyłączonej kampanii dopozyczka.pl zatwierdziliśmy wszystkie konwersje pozyskane przez naszych wydawców do wypłaty z uwagi na brak raportu od reklamodawcy.
 7. Jak rozumiem wynajmujesz to mieszkanie jako osoba prywatna? Wtedy nie płacisz VAT.
 8. Czasem biegli w różnych tematach są tak ,,biegli,, że mogą pobiegać tylko.A szczególnie dotyczy to pozycjonowania.Zresztą nie tylko, mieliśmy sprawę w sądzie gdzie były przedstawione faktury/umowa/a nawet akceptacja faktury do płatności. Jakież było moje zdziwienie gdy e-sąd wydał mniej więcej taką decyzję:Jako że jest brak podstaw do wydania nakazu zapłaty........... Sprawa się oparła o tradycyjne postępowanie, trwało z 7 miesięcy zanim sąd wydał nakaz zapłaty.
 9. @zgred Moim zdaniem umowa była źle sformułowana, a klient nie chciał zapłacić i to wykorzystał.
 10. Nie pij tego co pijesz, jak ćpasz też przestań. Na prawdę zdrowiu szkodzi co widać.
 11. Oczywiście masz dobry humor dziś i żartujesz?
 12. Zająć się czymś innym.
 13. Nie dostałem.Chyba za mało ruch u nich robię obecnie.
 14. Ja już tu niewiele rozumiem.Ale abym zrozumiał proszę wrzuć tu zapisy umowy to twierdzące. Jeszcze raz powtórzę: Źle była skonstruowana umowa!!! I nie znaczy to że bronię drugiej strony, jak coś zrobiłeś powinien Ci zapłacić !!