• Ogłoszenia

  • jimmi

   Problemy z logowaniem się   24.12.2016

   Jeżeli masz problem z zalogowaniem spróbuj zamiast dotychczasowego loginu użyć "nazwy wyświetlanej" (screen name) lub adresu email

Lars

Forumowicze
 • Zawartość

  413
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

72 Excellent

O Lars

 • Urodziny 14.04.1974

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Swego czasu kupiłem skrypt, ale od bardzo dawna nie używałem. Jak obecnie oceniacie jego działanie?
 2. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
 3. Również będę wdzięczny gdzie na angielski można zmienić.
 4. tak Vader jest epicki w tym filmie. Moim zdaniem film nie tylko nie odcina ale dodaje wartości filmom ze świata Star Wars, przeniósł opowiadanie historii na wyższy poziom. Kupony odcina The Force Awakens.
 5. Polecam Rogue One: A Star Wars Story. Wg mnie jeden z dwóch najlepszych filmów świata SW (Obok Imperium kontratakuje).
 6. Strony robione gotlinkiem lub gotlinkiem+seomatik pozycje bez zmian. Niektóre po kilka lat. Chociaż są to frazy lokalne nie należące do najtrudniejszych. Natomiast nie mogę od 2-3 tygodni nic nowego wbić.
 7. rbrt - w ostatni piątek czyli wczoraj czy poprzedni? Poprzedni to by się u mnie zgadzało. edit: teraz zwróciłem uwagę że pisałeś 5 po 12, więc pewnie jeszcze byłeś "w piątku" wczorajszym i tym samym miałeś na myśli oczywiście piątek poprzedni do wczorajszego.
 8. Tylko mi prawie w ogóle nie indeksuje. Pewnie z czasem minie, ale jestem ciekawy - tak dla orientacji czy to szerszy problem.
 9. Oprócz linków warto też spojrzeć na optymalizację, ilość fraz w tekście, ile tekstu itd. Panowie, macie ostatnio problemy z indeksowaniem stron?
 10. Dlatego potrzebna jest konstruktywna krytyka
 11. Oceniłem zaproponowany poziom cen. Prawo podaży i popytu oczywiście zrobi swoje.
 12. Czyli 10 zł kosztowałby mnie zestaw 32 linków na stronach na których jest 6 a nawet 7 linków wychodzących i które sa typowymi, niespecjalnej jakości zapleczówkami. Tak mniej więcej orientowaliście się jak to wygląda u konkurencji? Poza tym zadałem na forum pytanie które sobie lekko zlekceważyliście.