• Ogłoszenia

  • jimmi

   Problemy z logowaniem się   24.12.2016

   Jeżeli masz problem z zalogowaniem spróbuj zamiast dotychczasowego loginu użyć "nazwy wyświetlanej" (screen name) lub adresu email

MaxPan

Moderatorzy
 • Zawartość

  15253
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  353

MaxPan wygrał w dniu 17 Styczeń

MaxPan posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

5166 Excellent

O MaxPan

 • Tytuł
  weteran
 • Urodziny 08.11.1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnie wizyty

78362 wyświetleń profilu
 1. szeptana nie robi sie z formowego email, Watson
 2. pokaż przykładową formę
 3. Po wielokrotnych próbach crackowania wersji demo twórcy zrezygnowali z udostępnienia demo. Takie realia niestety. Natomiast osobom z sensowny stażem na forum mogę załatwić triall. Pełną wersje ograniczoną czasowo na przykład 3 dni.
 4. napisze jeszcze raz to wszytko robi zebroid
 5. Pamiętaj majestic.com nie ma nic wspólnego z Google.
 6. Kolego "początkujący" jesteś na forum 1,5 roku więc wysil się, skorzystaj z wyszukiwarki i dowiedz się jak sprawdzić indeksacje linku( podstrony na której ten link jest). Nikt na forum nie jest ot tego aby streszczać Tobie forum.
 7. A słyszałeś, że link w GWT pojawią się z dużym opóźnieniem i w liczbie ok 0.01 % ( tak na oko) od ogólnej ilości i te linki wcale nie pokazują ilości linków realnie zindeksowanych przez robota Google. Więc jeśli to 200 linków to mogą nie pojawić się wcale. Dostałeś prawdopodobnie raport tam są linki sprawdź zindeksowanie i tyle co możesz zrobić.
 8. Na PiO dość często pojawiają się perły w postacie komentarzy, myśli, cytatów (mamy nawet temat) postanowiłem zrobić takie glosowanie. Możecie w temacie dodawać pretendentów, ja będę ich cytaty dodać do glosowania. Bohaterów proszę nie odbierać to "osobiście". To dział dowcipy i należy traktować to co tu piszą "z przymrużeniem oka". W konkursie mogą uczestniczyć teksty opublikowane na PiO w 2017 roku. Koniec glosowania pod koniec 2017 roku. Prośbą nie robić wycieczek osobistych. Teksty celowo napisane aby dostać się do rankingu będą ignorowane. Zwycięstwo zostanie jakoś nagrodzone 1. Pretendent na nagrodę nr 1 użytkownik cxee z tekstem: "Od 5 lat od czasu do czasu tworzę strony z różnymi programami partnerskimi. .............................. Problem jest taki że do tej pory njc nie zarabiam." 2.Pretendent nr.2:
 9. Tekst zdecydowanie pretenduje na miano tekstu roku na PiO
 10. Ale czego oczekujesz od nas? Mamy poklepać Ciebie wirtualnie po plecach i napisać "nic się nie stało?" Tak jest w Państwie prawa, prawomocne wyroki trzeba respektować nawet kiedy z uzasadnieniem nie zgadzamy się. Przegrałeś w pierwszej instancji - albo odwołuj się, kwestionuj profesjonalność i znajomość tematu biegłego, albo respektuj. Tak to działa na całym świecie.
 11. Oka, wiem mam ten skrypt od Adama i to nie jedną licencje, ale on pozycje też nie monitoruje natomiast monitoruje site. Na rynku zdecydowanie brakuje jednego softu który będzie monitorować dostępność, site, pozycje. Ale jak mówią to Ty zamawiasz muzykę, jeśli uważasz, że to nie będzie miało wzięcia to niech tak zostanie.
 12. jak ja mam już dość tych multikont, Iza za chwile zadzwonię do Marca i naprawdę dostaniesz "po czapce" za takie numery.
 13. jest opcja reanimowania proxy przy pomocy OCR? Działają proxy prywatne z autoryzacją login-hasło? p.s jak site nie sprawdza to proxy nie są potrzebne. Więc nie było pytania