• Ogłoszenia

  • jimmi

   Problemy z logowaniem się   24.12.2016

   Jeżeli masz problem z zalogowaniem spróbuj zamiast dotychczasowego loginu użyć "nazwy wyświetlanej" (screen name) lub adresu email

okazwłoka

Oficjalne
 • Zawartość

  5749
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

okazwłoka wygrał w dniu 11 Styczeń

okazwłoka posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

893 Excellent

O okazwłoka

 • Tytuł
  DonOka ;)
 • Urodziny 23.09.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

10232 wyświetleń profilu
 1. Dostępna jest kolejna aktualizacja, tym razem został rozwiązany problem z gubieniem wysyłanych linków. Zostało też zoptymalizowane wysyłanie i przy większych ilościach linków na słabszych serwerach nie powinno być problemów. Został też zaktualizowany CMS - żeby prawidłowo działała najnowsza wersja panelu potrzebna jest ta aktualizacja CMSa.
 2. Już niejeden na forum próbował słabych szeptanek, stąd to uczulenie na spiski Ale słuchajcie: @Falkon to realna osoba i naprawdę nie ma nic wspólnego z tym indekserem, rozmawiałem z nim przez telefon i jest spoko gość :). Także wycofuję wszystkie moje podejrzenia, a za cierpkie słowa przepraszam - piszę to od siebie, nikt mi nie groził ani nic z tych rzeczy. Po prostu pozory mylą.
 3. Prawdopodobnie IP zostało zablokowane i trzeba by podłączyć proxy, żeby to odblokować. Nawet dedykowane IP może być zablokowane dość szybko. Za jakiś czas powinno się samo odblokować. Za jakiś czas dorobię funkcję przepisywania captcha gdy nie używa się proxy.
 4. DonLinkage 6.5.1 ::: 19/01/2017 poprawka detektora adresów nowe silniki (od ostatniej aktualizacji): silnik komentarzy, silnik księgi gości Teraz będę chciał w miarę sensownym czasie przeglądnąć silniki i poprawić ich skuteczność, a następnie będą nowe silniki dochodziły. Mam już zebrane fajne miejscówki, które nie są obsługiwane przez automaty, a przynajmniej nie są zaspamowane, podobnie jak dodane właśnie komentarze i księgi gości.
 5. @Falkon jak pobierzesz ponownie to powinno być już ok. Jest aktualizacja: v0.5 - 19 styczeń 2017, aktualizacja "Nowy Rok" dodany edytor dla publikacji xmlrpc możliwość publikacji obrazków przez xmlrpc (wystarczy przeciągnąć obraz do edytora) poprawki
 6. Dzięki za informację, poprawię to.
 7. Dostępna jest aktualizacja (były problemy z wykonywaniem projektów przy ustawionych ograniczeniach ilościowych). Teraz powinno być ok w każdym przypadku. Jutro powinny dojść dwa nowe silniki, jest sporo linków do zdobycia z nich (w tysiącach) (będą to komentarze i księga gości).
 8. Informuję, że wpłata jest już na koncie WOŚP. Dziękuję
 9. Nie jest to próba wykiwania, to po prostu nieopłacalna oferta. Nikt tam nie obiecuje gruszek na wierzbie
 10. Domena dopóki jest odwiedzana przez googlebota jest dobra. Wrzucenie jednego linka na kilka stron w zupełności wystarczy, żeby Gbot go zauważył i wziął pod uwagę przy indeksacji, czasem wystarczy jeden. Rodzaj domeny jest raczej bez znaczenia. Ogólnie przy kilku tysiącach linków na miesiąc wystarczy Ci w skali roku kupić z 10 domen, serwer i tyle z kosztów. Już JEST dostępna aktualizacja DonIndexera, jest to wersja 14: - dodana możliwość wysyłania linków z pliku (ważne przy wysyłaniu większej ilości linków) - możliwość tworzenia wpisów z linkami bez treści - zmieniona zakładka wykazu linków - inne poprawki Za jakiś czas dojdzie współpraca z API (wysyłanie linków przez API) oraz podpięcie API bulkaddurl @adrians2 - na seolinuxpl na pewno działa. Ogólnie nie powinno być problemów jeśli nie ma blokad połączeń. Jeśli możesz podeślij dostęp do konkretnego konta, wtedy sprawdzę czy ode mnie łączy.
 11. Akurat wczoraj sporo adresów na raz zostało dodanych przez kilku użytkowników i zrobiła się spora kolejka, stąd czas oczekiwania był większy. Normalnie prędkość sprawdzania jest ustawiona na 3 adresy na minutę, a to daje 180 na godzinę - obciążenie systemu jest takie, że to wystracza. Zwiększenie prędkości wiąże się z zakupem nowych serwerów z dedykowanym IP, a to bezpośrednio zwiększyłoby koszt pakietów. Oczywiście jeśli takie sytuacje będą się pojawiały często, to prędkość będzie zwiększona. I oby tak było
 12. Dziękuję wszystkim za licytację @black-star.link - po zrobieniu przelewu podeślij na mail seosolutions@i4a.pl potwierdzenie + nazwy kont w systemach. Gdyby były jakieś problemy też proszę o informację.
 13. Co z tego wynika? Że nie każdy powinien zajmować się SEO.
 14. Wiesz, jest wyszukiwarka forumowa i googlowa i to nawet dla początkujących. Ile razy pisać to samo?
 15. Aktualnie w 1and1.com (nie .pl) można zamówić domeny .com, .org (jedna z nich na klienta) i .info po dolcu.