• Ogłoszenia

  • jimmi

   Problemy z logowaniem się   24.12.2016

   Jeżeli masz problem z zalogowaniem spróbuj zamiast dotychczasowego loginu użyć "nazwy wyświetlanej" (screen name) lub adresu email

SzlafRock

Forumowicze
 • Zawartość

  9103
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  134

Zawartość dodana przez SzlafRock

 1. Właśnie, śmieciowych. Miejsce śmieci jest na śmietniku. Śmieciowe zaplecza nie mają znaczącego pozytywnego wpływu na ranking. Ten wymóg można obejść w prosty sposób, wystarczy pomyśleć. Oczywiście mówię tu o śmiesznych stronach. Google wymusza stosowanie certyfikatów SSL na stronach gdzie są przetwarzane dane, czyli formularze logowania, rejestracji, zakupu etc. Głupotą jest zabezpieczanie całych serwisów. Po za tym nie będzie wyświetlał się napis "niebezpieczna" tylko "niezabezpieczona" (tak jak to @mcmagick zauważył). Kto myślący to jeszcze na tym wymogu Google zarobi kasę.
 2. Polecam kopalnie Guido w Zabrzu z wjazdem i wyjazdem szybką windą. Taką co górnicy jeżdżą. Chwile niezapomniane. Kto słaby na nerwach to mogą zwieracze nie wytrzymać.
 3. Tak, tak. Znam podział rynku przeglądarek. Ten ranking jest ogólnodostępny. Powiem inaczej. Kto zarabia na stronie i dba o swój biznes dawno już wdrożył certyfikat SSL. Strach spadł tyko na mało znaczące strony. E. Zwłaszcza, że Google już w wrześniu ubiegłego roku o tym informowało. Skąd ten lament? https://security.googleblog.com/2016/09/moving-towards-more-secure-web.html
 4. Nie na każdej podstronie a tyko tam gdzie jest formularz logowania. Po za tym komunikat "niebezpieczna" dotyczy tylko przeglądarki Chrome.
 5. Ogólnie modem/router to jest syf, którego ustawienia blokuje vectra. Albo zmienic modem na swój własny albo dogadać się z vectra
 6. Wpływ na wahanie pozycji mają m.in "słabe" linki prowadzące do strony.
 7. Mało przydatne statystyki. Ciekawsze będą efekty takich linkowań.
 8. Tak, jednak nie przekierujesz całej "mocy". No, zapewne . Podnosisz temat dla zaawansowanych (nawet nie każdy zaawansowany pozycjoner to potrafi) w dziale dla początkujących. "Ni z gruchy ni z pietruchy".
 9. Zapewne Ty wiesz lepiej niż księgowa. Nie rozumiem dlaczego pytasz się na forum skoro nie ufasz księgowej. Jesli prowadzisz DG to Ty jesteś płatnikiem VAT a nie firma. Wyciągnij z tego wniosek lub posłuchaj się księgowej albo siebie.
 10. Szczególnie jak jest dobry adwokat.
 11. Wszystko zależy od poziomu Twojej wiedzy. Dla zaawansowanych pozycjonerów nie ma tam żadnych atrakcji poza barem i afterparty. Wyższy poziom jest na Festiwalu SEO w Katowicach. Jak dobrze pamiętam jest on organizowany w maju. Na takich imprezach ważniejsze są rozmowy w "kuluarach".
 12. Zamieszczasz jakieś fragmenty wyrwane z kontekstu i oczekujesz wiarygodnej oceny. Umowa zabezpieczająca każdą ze stron to podstawa sukcesu.
 13. Efekt jest taki gdy umowy są źle sformułowane, nie zawierają zapisów zabezpieczających obydwie strony.
 14. Nie masz czego żałować jeśli będzie taki poziom jak w ubiegłym roku.
 15. Najszczęśliwszy dzień w roku - 20 czerwca
 16. Super. Nie wiedziałem, że San Ecsobar ma swoją kapelę. Znalazłem za to hymn.
 17. Na dobry początek tygodnia.
 18. Są, ale są zamknięte.
 19. Bardzo duże. Google już świetnie sobie radzi z wykrywaniem takiego tekstu.
 20. Nie, absolutnie nie. Robienie szeptanki to też sztuka, której trzeba się nauczyć. To, że wydaje się Tobie, że coś wiesz na ten temat to iluzja. Podobną iluzją jest wiedza na temat pozycjonowania.
 21. Na miły Bóg. Szanuj przynajmniej inteligencję innych jeśli swojej nie szanujesz.
 22. Regionalny produkt Republiki San Escobar.
 23. Google indeksuje różne dziwne rzeczy o których istnieniu nawet nie mieliśmy pojęcia. Byc może link to jakaś pozostałość. Na pewno frazy pochodzą z języka tureckiego. To że strona jest w html nie oznacza, ze możemy spać spokojnie. Radzę sprawdzić gruntownie.
 24. A Turcy nie włamali ci się na stronę?
 25. Ponieważ nie wszystkie informacje mogę udostępnić. Dla Ciebie może to wyglądać z doopy.