Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nie wyswietla mi strony w explorerze
Pozycjonowanie i Optymalizacja > Projektowanie stron > HTML i CSS
pandha
hej, zobaczylem po statach ze mam duzo mniej wejsc, i okazalo sie ze na IE nie chce mi otwierac strony. zaczyna sie ladowac po czym wychodzi mi komunikat operacja przerwana, nie moge otworzyc strony. spotkal sie ktos z tym? mozecie rzucic okiem na strone http://www.e-angielski.com czy otwiera sie wam w IE?


screenprint komunikatu:
http://s6.zapodaj.net/48292042.jpg.html
mydoom.h
Mi na IE 7 się otwiera ale pokazuje że chce zainstalować QuickTime`a... może to ma jakiś związek.

OS - Windows Server 2008 smile.gif
garyoldman
pod IE6 mi nie działa, nie wiem co to ale możliwe że to właśnie Quicktime. Wywal to i sprawdź czy pomoże.
pandha
jaki quicktime??? nie wiem o co z nim chodzi...
garyoldman
ok sprawdziłem i nie widzę tam żadnych quicktime'ów. Ale wydaje mi się, że to może być problem z JS jakiś. Spójrz na dolny pasek w IE pokazuje wtedy błąd "xpsp3res.dll/dnserror.htm" spróbuj wywalić na początek reklamę nad "Nowości na E-angielski.com" i zobacz czy pomoże. Pamiętasz może co ostatnio zmieniałeś lub dodawałeś?
-=SnU=-
u mnie strona odpala ale przeglądarka daje taki monit:

KOD
Wiersz: 250
Znak: 1
Błąd: Nieprawidłowe wywołanie procedury lub nieprawidłowy argument
Kod: 0
garyoldman
potwierdzam że już działa smile.gif i reklama o której mówiłem zniknęła... czyli to pewnie przez nią.
pandha
CYTAT(garyoldman @ 4.11.08 - 14:58) *
potwierdzam że już działa smile.gif i reklama o której mówiłem zniknęła... czyli to pewnie przez nią.

hej. reklama nad nowosciami to byl zwykly flash publikowany przez skrypt openX, faktycznie nie ma juz jej bo sie dzis skonczyla kampania. co do zmian na stronie nic wielkiego nie zmienilem, zrobilem kompresje javascript ale jak zauwazylem bledy cofnalem to. poza tym nie mam pojecia dlaczego wychodzi mi w IE ze wczytalo z bledami.... [na dole w pasku]. przejrze JS, moze to przez nia.... dzieki za posty.

aha. mialem tez tak ze jak odswiezylem kilka razy sie wczytala.... po czym odswiezylem ponownie i znowu blad...
garyoldman
W tej chwili starego błędu już nie ma nie wyskakuje żadne okienko z błędem, ale w samym kodzie dalej coś jest nie tak. Zobacz sobie plik dynamic_views.js w firefox również wywala błąd w konsoli błędów w linii 229.

KOD
Błąd: document.styleSheets[0] is undefined
Plik źródłowy: http://www.e-angielski.com/sites/all/modules/dynamic_views/js/dynamic_views.js
Wiersz: 229


patrząc na tą linie:

KOD
if( document.styleSheets[0].insertRule ) { //Mozilla


Wychodzi na to iż JS nie widzi styli. Proponuję przenieść wiersz 19

KOD
<script type="text/javascript" src="/sites/all/modules/dynamic_views/js/dynamic_views.js"></script>


do wiersza numer 40. W ten sposób będą już style zadeklarowane.
Nie gwarantuję, że to o to chodzi ale sprawdź smile.gif
Pozdrawiam

EDYTA:
poprawa błędów
pandha
dzieki, zobacze to. faktycznie usunalem blok z kodem z openx i laduje mi sie do IE. dziwne, nigdy wczesniej sie z tym nie spotkalem... pozd
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2010 Invision Power Services, Inc.
Cell Phones, Paint, Oils - Catering