Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Strona zwalona
Pozycjonowanie i Optymalizacja > Pozycjonowanie i Optymalizacja > Google
cashmajster
Hej.
Jakieś 2 miechy temu zleciłem ręczne dodawanie stronki do katalogów. Śmieszna ilość, jakieś 3 linki dziennie, chciałem po prostu, aby zaindeksowało mi stronkę, a ona wchodziła sobie pomału w indeksy na proste, niszowe frazy.

Ale ku mojemu zdziwieniu po miesiącu, 1,5 a teraz ponad 2 żadnych efektów. Dowaliłbym większą ilość, ale zauważyłem coś dziwnego. Mianowicie, gdy wpisuję adres-stronki.pl w Google, to wyświetla mi wszystkie site'y (katalogi), a mojej nie ma nawet w wynikach uzupełniających.

Po wpisaniu adresu z http nie ma żadnych wyników. Dopiero po site:domenka.pl pojawia się strona główna i podstrony.
Linki wg. linkvendora: Backlinks: 646 (37 Domains » 30 different IPs)

Nie podoba mi się to, więc napisałem. Macie jakieś opinie na temat co to może być i jak się z tego leczyć? Siły dużej na pewno nie było.

Chodzi o stronkę: http://126p.jos.pl
lemondude
To odmiana filtra. Miałem tak kilka razy z nowymi stronkami - głównie świeżutkie domeny. Stronka wraca do indexu po jakims czasie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.