• Ogłoszenia

  • jimmi

   Problemy z logowaniem się   24.12.2016

   Jeżeli masz problem z zalogowaniem spróbuj zamiast dotychczasowego loginu użyć "nazwy wyświetlanej" (screen name) lub adresu email

Nowa zawartość

Wyświetlanie tematy, wydarzeń w kalendarzu, artykuły i wideo.

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Wczoraj
 2. Swoją drogą nie wiem po co taki zabieg robić na stronie, przecież można było użyć inny sposób żeby rozdzielić frazy. Ale niektórych specjalistów trudno zrozumieć.
 3. Witajcie. Mam pytanie czy jest sens brać się za AW w przypadku gdy strona jest na czystym HTMLu ? Jest to stara strona, tworzona x lat temu a responsywność jest jej obca (nowa w drodze). Rozchodzi się głównie o to czy jest jakikolwiek sens zaczynać kampanię gdy strona jest "starej daty" i czy ma to jakikolwiek wpływ na całość ? Pomijam tutaj konkurencję, frazy itp. Co Wy o tym sądzicie ?
 4. Zaplecze linkuj czym tylko się da, czyli śmieciowymi linkami, a nie stronami które pozycjonujesz pod frazy. Za takie linkowanie z każdej strony do każdej szybko poleci filtr i skończy się zabawa z całym zapleczem.
 5. To ja mam pytanie: w jaki sposób niektóre osoby mają znacznie więcej niż 2 reklamacje dalej mogą się zgłaszać? Są przypadki typu "Wykonanych zleceń:7, reklamacji zleceń: 6" i ocena na poziomie dwóch gwiazdek i takie osoby dalej zgłaszają się pod zleceniami. I drugie pytanie - czy moderatorzy w ogóle czytają to, co jest dodawane? Bo dzisiaj wisi np. takie zlecenie jak na obrazku:
 6. Subdomeną dla powiedzmy wordpress.com był i jest każdy blog założony na tej platformie. Gdy zakładałem takowe blogi z 6 lat wstecz, to miały na początku zerowy PR a więc... Miałem też kiedyś domenę komercyjną z PR4 i utworzyłem subdomenę która miała PR0 przez długi czas a więc...
 7. Dzięki! Dobrze wiedzieć takie rzeczy na przyszłość. Wszystko już jest w normie więc wystarczyło poczekać. Dziękuje bardzo za odpowiedzi, temat można zamknąć. Pozdrawiam.
 8. Ciekawy temat. Keyword planner pokazywał osobne wartości na fraz w liczbie pojedynczej i liczbie mnogiej, przynamniej dla fraz w niektórych językach. Od jakiegoś czasu wartości są te identyczne. Rozumiem, że w przypadku Adwords google jest w stanie zrozumieć różnicę, ale nie wiem jak to wygląda w przypadku wyników orgranicznych.
 9. Witam, zajmuję się marketingiem internetowym i chciałbym poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą SEO. Powiedzmy, że kwestie dotyczące optymalizacji samej strony mam opanowane, ale chciałbym nauczyć się więcej o efektywnych sposobach budowania backlinków.
 10. A może dobrze by było jakbyś spamu nie robił?
 11. Dziękujemy za wskazówkę. Problem rozwiązany. Blogero zablokowało również inne roboty - oto lista zablokowanych robotów: AhrefsBot, AppEngine-Google?, baiduspider, dotbot, Ezooms, ichiro, LexxeBot, megaindex, MJ12bot ( majestic), proximic, rogerbot, sistrix, sitebot, spbot, Yandex Jeżeli trzeba jeszcze jakieś zablokować - prosimy o informacje. Dziękujemy za wskazówke. Problem już jest rozwiązany. Przyznawarka nie przyznaje już tego samego linku w obrębie domeny. Problem dotyczył sytuacji w której pozycjoner tworzył kilka projektów dotyczących jednej domeny i zdarzyły się przypadki kiedy na jednej podstronie było kilka odsyłaczy do tego samego serwisu z różnym anchorem. Za kilka dni zostanie to wprowadzone ponieważ badamy jeszcze inne podobne przypadki związane przydzielaniem linków. Poprawiliśmy też dział "TRANSFERY" i dodaliśmy newsy w dziale "TWOJE KONTO". W planach mamy też poprawić komunikacje między Blogero a użytkownikiem. To znaczy wprowadzimy powiadomienia mailowe gdy transfery będą wygasać, gdy będzie istotny news lub gdy strona będzie nieosiągalna przez dłuższy czas. Na tapetę też idzie: 1. Historia usuniętych projektów i historia usuniętych ofert z giełdy 2. Autopromocja 3. Urlop 4. Kwestie problematyczne jeśli chodzi o techniczne rzeczy. Niebawem następne aktualizacje.
 12. Nasza platforma pozwala na zamawianie unikalnych tekstów pisanych przez tysiące copywriterów. Teksty dostarczamy najszybciej na rynku, ponieważ nad jednym zleceniem może pracować równocześnie nawet kilkuset copywriterów! Przetestuj nasze usługi – wyślij do nas maila, a zasilimy Twoje konto środkami w wysokości 25 złotych! Co nas wyróżnia? Pełna automatyzacja – wystarczy, że wystawisz zlecenie, a resztą zajmiemy się my! Najkrótsze terminy realizacji – dzięki zastosowaniu systemu pozwalającego na równoczesną pracę wielu copywriterów, teksty zostaną dostarczone błyskawicznie. Nie ma mowy o przedłużaniu terminów czy „awarii dysku”! Najwyższa jakość tekstów – doświadczeni moderatorzy dopuszczają do współpracy tylko najlepszych copywriterów. Automatycznie weryfikowana unikalność tekstów – korzystamy z automatycznego narzędzia typu Copyscape. Nigdy więcej nieunikalnych tekstów! Wolna ręka – sam ustalasz rodzaj tekstu i jego cenę! Bezpieczeństwo - autor tekstu otrzyma wynagrodzenie dopiero, gdy zaakceptujesz jego tekst! Korzystaj z usług ponad 1 800 copywriterów – nigdy więcej problemów z tekstami! Forma rozliczenia: faktura VAT Dane firmy: Megatype Bartłomiej Tokarski ul. Pod Bateriami 30 05-500 Piaseczno NIP: 1231316531 E-mail: kontakt@goodcontent.pl
 13. Dzień dobry, @pat300, dzięki za propozycję - tak też nam się wydawało, że taka opcja może być przydatna, ale poprzestaliśmy tylko na pojedynczym powiadomieniu po zakończeniu zlecenia. Kolejna rzecz na liście "to do" Mamy natomiast informację o dwóch wprowadzonych dzisiaj poprawkach: Wprowadziliśmy symbol (widoczny u zleceniodawcy) świadczący o tym, czy dany tekst został już zarezerwowany, czy też nikt nad nim aktualnie nie pracuje. Widoczny jest w formie błękitnego "spinnera" przy charakterystyce tekstu. @pitrazzz, dzięki za sugestię, to właśnie dzięki Tobie to wprowadziliśmy Wyeliminowaliśmy problem z tekstami synonimizowanymi - od teraz nie będą już odrzucane przez system jako nieunikalne. Aby tego uniknąć, wystarczy przy publikacji zlecenia zaznaczyć, że zlecenie dotyczy tekstów synonimizowanych. Stajemy się dla Was coraz lepsi - macie jeszcze jakieś propozycje? Pozdrawiam, Bartłomiej Tokarski Założyciel GoodContent.pl
 14. U mnie jest jakiś błąd : Zakładka - "scraper email ze stron" otwiera : Scraper proxy ze stron Podaj listę stron, z których chcesz pobrać proxy
 15. Witam! Jeśli domena ma wysoki page rank, to gdy zrobię subdomenę, to czy automatycznie będę miał ten sam page rank, co domena, czy to tak nie działa? Proszę o odpowiedź! Jeśli chodzi o ostatnie dwa tematy, to proszę o ich usunięcie, ponieważ nie da się przejść do tematu..
 16. poszczególne podstrony to można zrobić ręcznie RewriteEngine On RewriteRule ^/kotek.html$ http://www.nowadomena.pl/nowa-stron.htrml [R=301,L] a więcej masz tutaj
 17. Witam serdecznie! Jeśli domena będzie miała wysoki page rank, to czy jeśli utworzę subdomenę, to ta subdomena automatycznie będzie miała page rank domeny?
 18. Każdy certyfikat ma datę wystawienia i date ważności, więc Google jak na tacy dostaje dodatkowe informacje, co jest potencjalnym krzakiem, a co nie, bo wdrożyli SSL'a
 19. Prawdę pisząc nie zauważyłem by nazwy URL się zmieniły, ani ich struktura. Chyba że porobiły się automatycznie jakieś przekierowania i tego nie widzę. Jimmy wejdż w ACP -> Wygląd -> edytor-> ustawienia-> Działanie klawisza Enter zmień i po problemie. Udało mi się to znaleźć. Szkoda że wcześniej na setkach stron ręcznie kasowałem te puste akapity i teraz wygląda .......ehhh.
 20. Prowadzę forum dyskusyjne o lataniu dronami w Polsce. W serwisie znajdują się forum dyskusyjne, ogłoszenia drobne a także mapa miejsc gdzie można i warto latać dronem. Poszukuję tu porad jak wypromować ten serwis by jak największa liczba operatorów dronów mogła by podzielić się z innymi swoja wiedzą.
 21. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na prywatne proxy oraz hosting z HTTPS przedstawiam nową usługę: Instancja panelu hostingowego VestaCP na VPS w OVH, który obsługuje darmowe certyfikaty SSL>HTTPS https://letsencrypt.org/ Oraz do 16 prywatnych anonimowych proxy za których IP Płacisz tylko raz 8 zł (ich przedłużenie jest w cenie VPS'a). Bogata pula IP z europejską geolokalizację w tym PL. Tanie serwery w OVH: https://www.ovh.pl/vps/vps-ssd.xml Koszt instalacja VestaCP + konfiguracji do 17 proxy, na dokupionych IP, to 150 zł netto. Usługa tyczy VPS'a w OVH. ------------------------------------------------------- HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań NIP: 7831514314 REGON: 301740913 Kontakt: Email: systemy.internetowe@gmail.com Telefon: 723 227 124 Wystawiam faktury. http://www.http200.pl/
 22. [INFO] - W związku ze zmianami w Google wymuszającymi SSL/ HTTPS do końca miesiąca obowiązuje promocja na darmową instalacje panelu VestaCP dla zakupionej licencji RED'a. Przedmiotowy panel obsługuje darmowe certyfikaty SSL/ HTTPS https://letsencrypt.org/ bez dodatkowych zabiegów. Również do końca miesiąca przed zakupem RED'a 2.3 możliwa jest przedzakupowa instancja systemu na Twoim hostingu celem empirycznego zapoznania się funkcjami systemu. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: http://redv2.pl/zakup-systemu.html Kontakt: Email: systemy.internetowe@gmail.com Telefon: 723 227 124 ----------- Przy okazji instalacji na VPS OVH można mieć własne prywatne proxy - Szczegóły:
 23. Witam, Podejmę się pisania tekstów od zaraz ( w szczególności artykułów). Obecnie pracuje jako redaktor internetowy i pisanie artykułów nie jest mi obce. Gwarantuje świetnej jakości artykuły z odrobiną poczucia humoru i powiewem świeżości. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: scaryfaceindark@gmail.com Stawki (za 1000 znaków) ustalane indywidualnie w zależności od możliwości parafrazowania innych tekstów oraz specyfiki artykułu. Możliwość nawiązania stałej współpracy.
 24. Dojdzie, dojdzie. Już od dłuższego czasu się zbieram do tego Myślę, że do tygodnia w końcu się pojawi około 300 nowych. Będę chciał też zrobić nowy skrypt do premium, będzie to skrypt ogłoszeń.
 25. Polecam kopalnie Guido w Zabrzu z wjazdem i wyjazdem szybką windą. Taką co górnicy jeżdżą. Chwile niezapomniane. Kto słaby na nerwach to mogą zwieracze nie wytrzymać.
 1. Pokaż więcej aktywności