• Ogłoszenia

  • jimmi

   Problemy z logowaniem się   24.12.2016

   Jeżeli masz problem z zalogowaniem spróbuj zamiast dotychczasowego loginu użyć "nazwy wyświetlanej" (screen name) lub adresu email

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Dziś
 3. Oferta dostępna tutaj: http://backlink24.pl/31-linki-abonamentowe.html Kontakt z nami: Mail:Kontakt@backlink24.pl Tel:511-261-240 GG:55079552 Skype:Backlink24 Strona:www.Backlink24.pl Dane Firmowe: Bartłomiej Pabisiński SCYLA Szymbark 639 38-311 Szymbark NIP: 7382146432
 4. Teraz trzeba prosić o dofollow, nofollow dają sami. Jedne i drugie linki są wskazane.
 5. Jak kto, w którym jest? Jak zwykle w pierwszym, same topy. Na zielono, a zielony to kolor islamu. Wszystko jasne.
 6. Zweryfikuj na ile słowa kluczowe które chcesz wykorzystać w kampanii są adekwatne do treści strony do której będziesz linkował i na na ile sama treść reklamy koresponduje z tymi słowami. Jednym w czynników decydujących o tym ile zapłacić za kliknięcie jest QS który bierze pod uwagę te kwestie o których wspomniałem powyżej. Może warto byłoby stworzyć jakieś strony dla poszczególnych kategorii w sklepie które będą lepiej korespondować ze słowami kluczowymi.
 7. Jak w przysłowiu "Umiesz liczyć licz na siebie"... wiec jest, to dobre rozwiązanie.
 8. Pozostaje przeprosić i przyznać, że przeczytałem bez głębszego przeanalizowania pytania. Chciałem dobrze, wyszło tak sobie. Jako, że to moje początki na forum dziękuję za celną uwagę.
 9. Poprawiłem błąd, widocznie nie na wszystkich przeglądarkach działało jeśli ktoś zauważy coś niepokojącego jakiś błąd czekam na informacje a to nowe kody do katalogowanie.info pi12 pi13 pi14 pi15 pi17 pi20 pi21 pi22 pi23
 10. No, zasadniczo to o tyle przyznam Ci racji (nie napisałeś o tym ale na pewno myślałeś), że ten ktoś odnotował nowego komentatora, to nic, że jednorazowego. A wiedza pozyskana przeze mnie o tym, co się dzieje w gminie X (blog powiatowy, dzisiejsza moja zdobycz dofollow) odległej o 150 km, to wątpliwa wartość dla mnie... Tak, ale jaką wartość mają te z automatu?
 11. Powstało wiele firm zagranicą, żeby nie podlegać polskiemu prawu. Ale strona firma zagraniczna podlega tamtejszemu prawu, więc czasami to może to wyjść tak jak stryjek "zamienił stryjek siekierkę na kijek" Jeśli masz portal to możesz stworzyć własny regulamin na podstawie, któregoś z dużych portali, im prostszy tym lepszy.
 12. Przedobrzona optymalizacja = taka z której nie wiadomo o co chodzi
 13. jak się wybić, proste, przepis był już podawany na tym forum, trzeba stworzyć aurę GOORU SEO, przekonywać otoczenie, ze posiada się jakąś tajemniczą, niezwykłą wiedzę na temat SEO i algorytmu, można np stworzyć jakiś blog o seło. Warto być opryskliwym wobec zielonych forumowiczów, pohejtować trochę i łapać jeleni na abonament.
 14. @zaspany ale coś przeczytałeś, czegoś się dowiedziałeś więc to nie jest tak że robisz to tylko po to żeby wstawić linka. A jeszcze robisz to ręcznie bo teraz takie rzeczy automatami się robi.
 15. Matashow powodów może być sporo: słabe podlinkowanie zaplecz, jakieś błędy w linkowaniu, słaba strona docelowa itd, Czasami zbyt szybkie linkowanie szczególnie na jakiś prosty anchor, powoduje że G pomija kolejne linki
 16. Z góry przepraszam jeśli to nieodpowiednie miejsce. Czy posiadanie regulaminu strony jest wymagane przez polskie prawo? Co ewentualnie grozi jeśli się nie zamieści takowego na portalu informacyjnym ? Z mojej "branży" mało która strona regulamin posiada. Przyznam się, że prowadząc całkiem popularny serwis piłkarski mamy coraz częściej problemy natury prawnej. Staramy się wszystko robić zgodnie z literą prawa, ale strony nie stać na opłacenie prawnika, z którym moglibyśmy stale współpracować i który mógłby ustrzec nas przez wieloma pułapkami, które jak się okazuje, czyhają prowadząc portal Jak można się przed tym zabezpieczyć? Szukać jakiegoś zagranicznego wydawcy (a jak tak to gdzie)? Spróbować przepisać domenę na członka rodziny, który mieszka na stałe za granicą? To w ogóe coś da ? Przepraszam za - wydaje mnie się - dosyć chaotyczny post, ale od dłuższego czasu bezskutecznie szukamy wyjścia z sytuacji.
 17. nie myślałem że jeszcze robi się takie stronki, chociaż zlecenia z bardzo dużym nasyceniem słów kluczowych się jeszcze zdarzają kupony rabatowe dość konkurencyjna branża a tutaj kwiatek od Interii http://kodyrabatowe.interia.pl/kupony-rabatowe/c-and-a Meta nie za spamowane nawet ale treść jest super tematyczna Z ciekawostek chyba fraza C&A pojawia się praktycznie zawsze w h2 lub h3 Zaspamować meta tegi i mamy strare dobre opisygg
 18. Jest mi przykro z powodu przeniesienia tego mojego wpisu do działu "dowcipy". Halo, halo! Pragnę dodać, że nie mam żadnych oporów przed tworzeniem zaplecza ale przed tym, o czym w pierwszym wpisie, to mam opory. Nie zrezygnuję z tego, bo linki z komentarzy są mocne (prawie) jak te w treści komentowanego wpisu, ale opory mam.
 19. Nie wiem jak Ty z tym możesz żyć.
 20. lepszy dofollow ale bezpieczniejszy nofollow. Tak jak @MaxPan napisał nofollow z miejsca gdzie będziesz mogła pozyskać realnych klientów jest ok. @5k18a może się tak zdarzyć, ale raczej mają jeszcze ukryte linki dofollow. Minimalnie wpływały na pozycje nieklikalne linki czysty tekst.
 21. Chyba troszkę za dużo wypiłeś tej whisky.
 22. Jesteś pewien czy te linki które widzisz nie są celowo wyłożone na tacę i innych nie widać?
 23. Jedna z konkurencyjnych firm do mojej w profilu ma 95% nofollow... Zaspamowali serwis z ogłoszeniami dla Polonii z wersjami na różne kraje. Efekt jest taki że zajęli miejsce pierwsze i teraz staram się to nadrobić.
 24. Zauważyłem ten dział "pogaduszki" i chciałbym się trochę zwierzyć, wypiwszy wcześniej trochę whisky. Wiecie, rozumiecie, czuję się podle. Dziś znowu pozyskałem nienaturalnie kilka linków do mojej www. W komentarzach, w tym dwa linki dofollow. Czuję się podle, bo oszukuję tych ludzi - webmasterów, użytkowników, udając zainteresowanie dyskusją kiedy to w rzeczywistości chodzi mi tylko o wklejenie linka. Nieraz postudiuję temat w Google ażeby mieć coś sensownego do powiedzenia. Czasem uda mi się dzięki temu zakończyć mój wpis linkiem do mojej www "kreatywnie" rozwinąwszy temat celem wklejenia linka nietematycznego (wierzcie mi, to się często da zrobić). Nieraz bloger albo użytkownik odpowiada mi chcąc dyskutować, a ja go już olewam, bo czas polować na nowe linki. Musiałem to z siebie wyrzucić.
 25. Z serwisu który ma realny naturalny ruch można i nofollow. A rankuje tylko link dofollow
 26. SocPlugin od XRumera
 1. Pokaż więcej aktywności